Meb panel fotoğraf ekleyememe

Kodla Büyü
Ben şimdi denedim ne panele erişim var ne de okulun internetinden okulun sitesine girilebiliyor. Madem bi çalışma var ya da güncelleme ya da bi sorun bunu duyursalarda biz de oan göre denesek , güncellesek siteyi

Okulun sayfası açılmıyor şu an. Dün bir haberi girene kadar boş ders saati boyunca uğraştım. Fotoğrafı tek tek yükledim. Hata verdiğinde çıkıp tekrar girdim derken canımdan bezdim.

Düzeldi galiba. Az önce birden fazla foto aynı anda yükleyebildim.

Merhaba, okulda çoklu fotoğraf yükleyip haber yapabiliyorum ama hala video yüklenmiyor.

Az önce 4 tane haber girdim. Sıkıntısız çalıştı. İnşallah tekrar aynı sıkıntıyı yaşamayız. 10 tane fotoğraf yükledim aynı anda onu bile yaptı.

Şimdi de "Giriş bilgisi hatalı, giriş işlemi yapılamadı!" hatası alıyorum sürekli Ya valla yıldık mesainin yarısı girmeye çalışmakla geçiyor. Bu hatayı alan var mı başka ?

Şimdi de "Giriş bilgisi hatalı, giriş işlemi yapılamadı!" hatası alıyorum sürekli Ya valla yıldık mesainin yarısı girmeye çalışmakla geçiyor. Bu hatayı alan var mı başka ?
Az evvel haber yazdım sorunsuz şekilde. Artık girişler meb ajandayla olacak diye yazı gelmiş. İdare dün bana gönderdi. Zaten meb ajandayla giriyorum ben dedim. Meb ajanda kullanıyor musunuz? Ek aşağıdaki gibi.

Ekli dosyalar

• meb_panel_meb_ajanda_aciklamalari.pdf
    249.1 KB · Görüntüleme: 19
Geri