Meb panel fotoğraf ekleyememe

Kodla Büyü

sumunu

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar, meb panelden kaç gündür aşağıdaki hatayı alıyorum. değişik boyutlar denedim yine olmadı. sizlerde de var mı?

Yüklemeye çalıştığınız dosyaların boyutunu düşürerek tekrar deneyiniz

hocam kaç gündür ben de uğraşıyorum 100 kb a kadar düşürdüm aynı sorun bezdirdi gerçekten.

Birkaç günden beri pdf yükleyemiyorum. Site sürekli görüntülenemiyor hatasıyla atıyor sistemden, türlü yöntemler denedim kafayı sıyıracakken BBNete arkadaşlara sorayım diye açtım ki aynı sorun sizlerde de varmış. Kısmen rahatladım.

İyi güzel hata veriyorsun da, yükleme hatasından sonra siteye erişim de gidiyor bende. Usandırdı kaç gündür.

1092x615'e düşürdüm. Uyarı veriyor.

Eklediğiniz fotoğraf 1092px genişliğe sahip olup en uygun sonuç için gereken ölçülerin altında kalmıştır. Daha iyi kalite için fotoğraf genişliği en az 1200px olmalıdır. İşleme devam ettiğiniz takdirde kırpma suretiyle üretilen fotoğrafın sitedeki "görümtüsü" istenilen düzeyde net olmayabilir!

İşin komik tarafı ise yine yüklemiyor. Bence bu işin başındakiler bir yerleri kurcaladı ve bozdu.

İyi güzel hata veriyorsun da, yükleme hatasından sonra siteye erişim de gidiyor bende. Usandırdı kaç gündür.

1092x615'e düşürdüm. Uyarı veriyor.

Eklediğiniz fotoğraf 1092px genişliğe sahip olup en uygun sonuç için gereken ölçülerin altında kalmıştır. Daha iyi kalite için fotoğraf genişliği en az 1200px olmalıdır. İşleme devam ettiğiniz takdirde kırpma suretiyle üretilen fotoğrafın sitedeki "görümtüsü" istenilen düzeyde net olmayabilir!

İşin komik tarafı ise yine yüklemiyor. Bence bu işin başındakiler bir yerleri kurcaladı ve bozdu.
Aynı sorunları yaşıyorum ben de, idare ısrarla brifing ve strateji dosyalarını güncellememi istiyor, bir hafta uğraştım. Günler geçti hala düzeltilemedi

Son düzenleme:
1708322372427.png

Sistem bu şekilde kalıyor. Bir süre beklemek gerekiyor. Evet Problem var.

Az önce girdim sistem hızlı açıldı. Düzelmiştir inşallah. Sıkıntı fotoğraflarımızda değil sistemde sanırım. Güncelleme falan yapılıyorsa belki.

İlk başlarda tek tek yükleniyordu, şimdi onu da yapamıyorum.
galeriye girebilsem eskileri sileceğim ama malesef

Aynı sorun hala devam ediyor. Teknik destekten sorun hakkında kayıt açtım. Hepimiz aynı sorunu bildirirsek belki düzelir.

e okul foto android uygulaması ile çektik . Boyutla ilgili bir sorun yaşamadık.

MEB Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı İnternet Hizmetleri Daire Başkanlığı

Sayın Yetkili, çalışmalardan dolayı bazı zamanlarda geçici sorunlar oluşabiliyor. Farklı zamanlarda tekrar deneyiniz. İyi Çalışmalar.

Kayıt açmıştım dönüş yaptılar ama hala aynı.. fotoğraf arada yüklenebiliyor, video hiç yüklenmiyor

Ben hala fotoğraf yükleyemiyorum. Eski haberleri videolerı fotoğrafları sildim. Yer açtım ama yine yok

Panel bile açılmıyor, bu kadar uzun hiç sürmemişti, sürekli deniyorum gün içinde, 120kblık bir görseli bile yüklemiyor.

Sorun halen devam ediyor, tek fotoğraf bile yüklemiyor, %99'da kalıyor, yükledim diyenler büyük ihtimalle o anda sunucular kabul ettiği için yüklenmiştir.
Destek mesajına da cevap verilmedi.

Geri