Meb engeli kaldırma yöntemi de bitti :(

Kodla Büyü
gdagli27' Alıntı:
Hocam bende istemiştim ama kimse oralı olmadı kurumsal email hesabını vermeme rağmen.Devlet sırrı sanki..

U***** 15.02 versiyonunu indirdim şu an sıkıntısız giriyorum bilginize ...

burda böyle alenen yönteminizi yazarsanız yönteminizin patlaması yakındır, bilginize...

btogretmeniyim' Alıntı:
gdagli27' Alıntı:
Hocam bende istemiştim ama kimse oralı olmadı kurumsal email hesabını vermeme rağmen.Devlet sırrı sanki..

burda böyle alenen yönteminizi yazarsanız yönteminizin patlaması yakındır, bilginize...

55 yaşındaki ilçede bulunan şef istediğini yapıyor ve bundan tüm amirlerinin haberi var. MEB engeli de neymiş. filtreleme programları kurduk, onu da başka bilgisayarcı arkadaşlara kaldırtmış.

btogretmeniyim' Alıntı:
gdagli27' Alıntı:

Hocam haklısınız ama Ultrasurf bildiğiniz üzere eski bir yöntem güncelleme gelmiş zaten ileride patlayacaktır

En iyisi vpn ya da proxy. Onu patlatma imkanları yok. Hangi birini patlatacaklar. Bu işler engelleme ilw olmaz. İçerik engellemesi gerek

yeni bir giriş yöntemi varsa PM olarak atarsanız çok sevinirim okulumuzda fiber bağlantı var...şimdiden çok tşkler...

ne alıyoruz ben de alayım :roll:
bu arada dot vpn artık çalışmıyo gibi
yada bizim bağlantıda sıkıntı var

Re: Ynt: Meb engeli kaldırma yöntemi de bitti :(

**melike**' Alıntı:

Dpt vpn? Burada yazdılar ve ertesi gün bitirdiler.

Bu başlıkta istekte bulunların bir tanesi bile bakanlık merkez görevlisi ise .....Bulunan Yöntem yine patlar . Zaten Siz bakanlık görevlisi olsanız googl amcaya sorardınız.
Bu başlık zaten google da 1. Sırada.
Beyler buradan özelden dağıtım sakat.Ömrü kısa oluyor.Yani anlayın artık.Kapatın başlığı.

Re: Ynt: Meb engeli kaldırma yöntemi de bitti :(

COBOL' Alıntı:
**melike**' Alıntı:

Dpt vpn? Burada yazdılar ve ertesi gün bitirdiler.

Bu başlıkta istekte bulunların bir tanesi bile bakanlık merkez görevlisi ise .....Bulunan Yöntem yine patlar . Zaten Siz bakanlık görevlisi olsanız googl amcaya sorardınız.
Bu başlık zaten google da 1. Sırada.
Beyler buradan özelden dağıtım sakat.Ömrü kısa oluyor.Yani anlayın artık.Kapatın başlığı.

Ben de aynı fikirdeyim hocam
O zaman bakanlıktan bey amcalar bizi okuyosa yazayım bari
Şu bizim dersi ne zaman adam edeceksiniz?
Doğru düzgün çalışan bilgisayarlar, düzgün bir internet bağlantısı, düzenli bir ders sistemi, her sene değişmeyen formatörlük vs vs...
Bunların her birini nasıl çözeceksiniz?

geçen haftaya kadar okulumuzda 2. internetimiz vardı taa ki bakanlığın o internetler kapanacaktır kara yazısı gelene dek. mecbur kapadık son bir kaç gündür aktif olarak çözüm yolları arıyorum ki burayı bir fiil takip ediyorum lakin logoxnet dışındakiler pek çözüm değil ki oda artık kullanılamıyor. bende ücreti mukabilinde bi proxy aldım şu an için ilgili tarayıcıda tüm siteleri sorunsuz açıyorum :) ha adını buraya yazar mıyım ? tabii ki hayır ! ne olur ne olmaz ücrette vermişim güme gitmesin 8)

hDundar' Alıntı:
geçen haftaya kadar okulumuzda 2. internetimiz vardı taa ki bakanlığın o internetler kapanacaktır kara yazısı gelene dek. mecbur kapadık son bir kaç gündür aktif olarak çözüm yolları arıyorum ki burayı bir fiil takip ediyorum lakin logoxnet dışındakiler pek çözüm değil ki oda artık kullanılamıyor. bende ücreti mukabilinde bi proxy aldım şu an için ilgili tarayıcıda tüm siteleri sorunsuz açıyorum :) ha adını buraya yazar mıyım ? tabii ki hayır ! ne olur ne olmaz ücrette vermişim güme gitmesin 8)
nasıl alınıyor ?
nerden alınıyor ?
onu deyiverin bari hocam. benim de acilen ulaşmam lazım youtube, wordpress vs..

**melike**' Alıntı:
hDundar' Alıntı:
nasıl alınıyor ?
nerden alınıyor ?
onu deyiverin bari hocam. benim de acilen ulaşmam lazım youtube, wordpress vs..

öm gönderdim hocam

Geri