Mazda Hayranları Buraya

Kodla Büyü
hocam bende 99 model 626 sedan kasa mazda var. çok temiz. ufak tefek çizikler var bi kaç yerinde ama önemli değil..araba 128.000 km de..
5-6 ay önce sıralı sistem italyan işi brc marka tüp takıldı. motoru 2.0.. bi arkadaş vergiden bahsetmiş ama şunu hatırlamakta fayda var. araba 10 yıldan aşağıya düşütüğü için dilekçe verildi ve vergisi yıllık 471 tl ye düştü..ayrıca 2.0 motorlar daha güvenli ve sağlam..aracı 2 ay önce 14250 tl ye aldım.(arabada hiçbir masraf yoktu cazip geldi tabi) şimdi satsam benim araba kaç para eder?
diğer özellikler:
4 cam otomatik
ayarlanabilir dizik ayna,koltuk,direksiyon
yolcu ve şöfor airbag
cd , vcd çalar (usb'li)
abs firen sistemii

ben aslında daha genç işi araba alacaktım ama çok sağlam birisinden satın aldığımız için riske girmedik ve temizini bulduk..makam arabası gibi ve içi gayet geniş.bagajı da öyle.. resmini koyayım da arabama fiyat biçin...bu arada lastikler yenidir.

Ekli dosyalar

• 4A5.jpg
    4A5.jpg
    75.2 KB · Görüntüleme: 704
  • Photo-0027.jpg
    Photo-0027.jpg
    91.7 KB · Görüntüleme: 705
hocam güzelmiş araban, kazasız belasız kullan .

satmak mı niye öle bir şey düşündün ki.. yoksa mazda 6 mı alacan gizli gizli :)

mazda 3 lerin resimlerini gösteriyosunuz insan epey bi merak sarıyo...
bu arabaların yakıt durumu nedir??

suferi' Alıntı:
mazda 3 lerin resimlerini gösteriyosunuz insan epey bi merak sarıyo...
bu arabaların yakıt durumu nedir??

hocam benim arabanın resmi biraz tombul çıkmış. normalde o kadar kısa değildir.

brc sıralı sistem takılı benimkinde. zamdan önce 145-155 arası yakıordu son zamla 10 kuruş daha artar heralde.

şehir içi daha çok kullanıyorum ama az biraz da uzun mesafe yapıyorum

buna şehir içi diyebiliriz

mazda3 sahibi hocam kaça almıştın?özellikleri neydi
dynamic modelidir heralde?
bende değştirecem yakında aracımı

Mazda3 kadar tasarımı güzel araba yok, vw ve toyota halt etmiş adamlar audi ile yarışıyorlar. Ama işte bizim insanımız mazda3 alacağım diyorum hemen başlıyorlar bilmem ikinci eli yok, satamazsın, tutulmaz cart curt. Millet renodan ne anlıyor bende bunu anlamıyorum. Fiatın en iyi arabası lineadır ona bindim şahinin klimalı halidir.

Mazda TÜRKİYE üyesiyim.
17 şubatta gönderdikleri Sms 'de : Tüm Türkiye'deki Mazda plazalarına ; Mazda 3 'ün Dizellerinin , yakın zamanda geleceğini bildiriyordu.

izmitlii' Alıntı:
vbs' Alıntı:
mazda 6 ve rx hariç geri kalanlar hikaye :+1:

hiç mazdaya bindinmi diye sorarlar adama :)

açıkçası ben mazda 6 ların çok oturaklı olduğu kanaatindeyim. spor arabaları sewdiğim için pek anlaşamıyoz kendisiyle.
ama geri kalan modellerin tamamı emsalleine fark atar.

yeni çıkan mazda 6 ne güzel. insignia pasat felan yanında hikaye valla..

seventyseven' Alıntı:

geçen sene 21.5 e aldıydım. dynamic modeli. her şey var arabada işte.

izmitlii' Alıntı:
seventyseven' Alıntı:

hocam iyi fiyata almışsın güle güle bin.
ben araştırıyorum internette o fiyata göremedim hala....

tabi hocam bahsediyim.

yakıt normal tüketimi lpli şehir içi 190-200 civarı.
güvenlik. bu fiyat ve bu segmentteki araç için en üst düzeyde. 6 airbag acs esp abs falan hepsi var.
konfor olarak da gayet iyi iç hacmi geniş bagaj gacmi çok fazla olmamakla beraber idealin üstünde.
yedek parça olarak servis ağına yakınlığın önemli. serviste de olabilir yoksa da sipariş üstüne getirtiyorlar 2-3 gün içerisinde.
yedek parçaları da bu segmentteki araçlarla karşılaşrıtıldığnda efsanelerdeki gibi pahalı değil.

only61' Alıntı:
hocam bende 99 model 626 sedan kasa mazda var. çok temiz. ufak tefek çizikler var bi kaç yerinde ama önemli değil..araba 128.000 km de..
5-6 ay önce sıralı sistem italyan işi brc marka tüp takıldı. motoru 2.0.. bi arkadaş vergiden bahsetmiş ama şunu hatırlamakta fayda var. araba 10 yıldan aşağıya düşütüğü için dilekçe verildi ve vergisi yıllık 471 tl ye düştü..ayrıca 2.0 motorlar daha güvenli ve sağlam..aracı 2 ay önce 14250 tl ye aldım.(arabada hiçbir masraf yoktu cazip geldi tabi) şimdi satsam benim araba kaç para eder?
diğer özellikler:
4 cam otomatik
ayarlanabilir dizik ayna,koltuk,direksiyon
yolcu ve şöfor airbag
cd , vcd çalar (usb'li)
abs firen sistemii

ben aslında daha genç işi araba alacaktım ama çok sağlam birisinden satın aldığımız için riske girmedik ve temizini bulduk..makam arabası gibi ve içi gayet geniş.bagajı da öyle.. resmini koyayım da arabama fiyat biçin...bu arada lastikler yenidir.
Ahanda Akyazı Civarı özledim be :(

izmitlii' Alıntı:
tabi hocam bahsediyim.
güvenlik. bu fiyat ve bu segmentteki araç için en üst düzeyde. 6 airbag acs esp abs falan hepsi var.
konfor olarak da gayet iyi iç hacmi geniş bagaj gacmi çok fazla olmamakla beraber idealin üstünde.
yedek parça olarak servis ağına yakınlığın önemli. serviste de olabilir yoksa da sipariş üstüne getirtiyorlar 2-3 gün içerisinde.
yedek parçaları da bu segmentteki araçlarla karşılaşrıtıldığnda efsanelerdeki gibi pahalı değil.
Hocam Teşekkürler..Ben Bu MAzdayı Çok beğeniyorum ama Nasip bakalım Mevlam Büyük.. :)

seventyseven' Alıntı:
izmitlii' Alıntı:
seventyseven' Alıntı:

hocam iyi fiyata almışsın güle güle bin.
ben araştırıyorum internette o fiyata göremedim hala....

hocam bulursun ama comfort olur ya da boyalı olur.

alırken özellikle dynamic olmasına ve boyalı olmamasına baktım. experte sokmadım ama tam istediğim gibi olduğuna eminim.

o fiyata bu zamandan sonra çok daha zor artık. bu aylardan sonra fiyatlarda az daha artış olacaktır diye düşünüyorum malum yaza çıkarken insanlar araba arayışına giriyor.

mustafayilmaz28' Alıntı:
izmitlii' Alıntı:
tabi hocam bahsediyim.
Hocam Teşekkürler..Ben Bu MAzdayı Çok beğeniyorum ama Nasip bakalım Mevlam Büyük.. :)

hayırlısı hocam. inşallah gönlüne göre bulursun. ben de epey araştırmıştım :)

arabamı satıyorum haberiniz olsun arkadaşlar.
mazda 626 99 model 2.0

Fender' Alıntı:
Mazda TÜRKİYE üyesiyim.
17 şubatta gönderdikleri Sms 'de : Tüm Türkiye'deki Mazda plazalarına ; Mazda 3 'ün Dizellerinin , yakın zamanda geleceğini bildiriyordu.

Ben bunu bekliyorum işte ama o yakın zaman ne kadar yakın acaba?

yine seviyorum acelesi yok satılırsa satılır satılmazsa ben kullanırım. araba yüzünden birikim yapamıyorum ona binayen :)

hocam şimdi inmicen de ne zaman binecen. salla birikimi. elbet alırsın alacağını

Geri