Mazda Hayranları Buraya

Kodla Büyü
Ben bu hafta Ankara Mazda Opan ile görüştüm. Sağolsunlar çok yakından ilgilendiler bana ayrıntılı bilgi verdiler. Garanti bankasının şu an 5 ay ertelemeli kredisi var Mazda için. Şimdi alıyorsunuz arabayı ödemeye 5 ay sonra başlıyorsunuz. Sadece 600-700 liralık bi farkı oluyor faizde.(toplamda yani) 5 ay için değer.. Hem bu 5 ay içinde diğer borçlar vs. toparlanır..

Şu an mazda alamıyorum ama birgün mutlaka mazdaya bineceğim..

bende mazda 3 leri beğeniyorum zaten japonların her zaman avrupalı üreticilerden mercedes -bmw hariç bi gömlek üstün olduğunu düşünüyorum..hocam lpg ye uyumlu mu??benzinli mi kullanıyosunuz aracınızı??şayet benzili ise ş.içi tüketim km de kaç kuruş???bi de yedek parça servis maliyeti ne kadar??

hocam aracımı alınca hemen lpg taktırdım. mercedes alsam yine taktırırım. benzine para verecek kadar zengin değilim.

kit brc. yaklaşık 23000 km dir sorunsuz Allaha şükür. 80 liraya doluyor şu an ortalama 330-420 km arası yol yapıyor kullanıma bağlı olarak.

yedek parçası da pahalı falan değil ayrıca. servis ortalama 300 liraya mal oluyor. ama ben servise sokmuyorum. servisdekinden daha iyi ustalar var sanayide ve yarı fiyatına mal oluyor. ben sadece yağ ve filtreleri değiştiriyom

Geri