Maraş Formatörlük Ne Alemde?

Kodla Büyü
hocam cumadan beri yaptığımız baskı neticesinde ali hoca dayanamadı bu gün yazıları çıkardı. okullara gelir yarın öbür gün.

ciddi mi hocam peki mem de yayınlandı mı, formatörlük olması ayrı bir dert olmaması daha ayrı bir dert..

Biraz önce mdr yardımcım hocam gözün aydın dedi.
Heralde formatörlükle ilgili bir açıklama var...Ama şu anda okulda bulamıyorum hocayı :cry:
21 saat dersim var.Muhtemelen 16 saate kadar düşecek :verymad:
Formatörlük olmazsa ekders iptal :(

Lise ve oraokullar diyor, benim okul ilkokul olarak değişti ama kademeli geçiş olacak 6-7-8 sınıflar var labaratuvarımda var acaba bizim okulda formatörlük başvurusu alınacak mı?

Hocam okul ilkokul olsada geçiş dönemi bitene kadar ortaokullarıda mevcut durumdadır.bende ilkokulda bulunuyorum. Hatta okulumuza türkçe öğretmeni görevlendirmesi yapıldı. görevlendirme yazısında ...ilkokulu değil ...ortaokulu şeklinde yazıyor.

sisss' Alıntı:
mert02' Alıntı:
sisss' Alıntı:
zorunlu mu arkadaşlar bilen varmı, ben istemiyorum ne yapmam gerekiyor.
Hocam Kahramanmaraşta zorunlu olmuyor istemiyorsanız dilekçeyi doldurmayın yeterli.

emin misiniz hocam.Bi kere doldurmamıştım yine görevlendirmişlerdi.

Hocam geçen sene dilekçeyi geç göndermiştik ebitefo arkadaş arayıp benden görüş almıştı olcakmısın zorunlu değil demişlerdi bende son anda belgeleri gönderip formatör olmuştum. Cevabınız üzere ebitefo arkadaşı aradım dilekçeyi doldurmazsa görev verilmez dedi. ama en net bilgiyi sanırım İl MEM den almak

mert02' Alıntı:
sisss' Alıntı:
mert02' Alıntı:
sisss' Alıntı:
zorunlu mu arkadaşlar bilen varmı, ben istemiyorum ne yapmam gerekiyor.
Hocam Kahramanmaraşta zorunlu olmuyor istemiyorsanız dilekçeyi doldurmayın yeterli.

emin misiniz hocam.Bi kere doldurmamıştım yine görevlendirmişlerdi.

Hocam geçen sene dilekçeyi geç göndermiştik ebitefo arkadaş arayıp benden görüş almıştı olcakmısın zorunlu değil demişlerdi bende son anda belgeleri gönderip formatör olmuştum. Cevabınız üzere ebitefo arkadaşı aradım dilekçeyi doldurmazsa görev verilmez dedi. ama en net bilgiyi sanırım İl MEM den almak

il memi aradım zorunlu dedi

hocam zorunluluk konusunda bana da dilekçe vermezseniz olmaz dediler ki siz vermeseniz de talibi o kadar çok var ki hiç merak etmeyin, birisi olur

botebocuu' Alıntı:
hocam zorunluluk konusunda bana da dilekçe vermezseniz olmaz dediler ki siz vermeseniz de talibi o kadar çok var ki hiç merak etmeyin, birisi olur
kimse vermez hocam. köyde olduğum için sabah yedide sabahçılarla gelip akşam yedide öğlecilerle gitmeyi kimse istemez

hakanotuken' Alıntı:
Okullara yazı geldi mi yoksa siteden mı indirip dolduracağız

hocam siteden indirip başvurunu yap. yarın son gün.

bu arada maraşta zorunlu yapıyorlar formatörlüğü.

papakaa' Alıntı:
hakanotuken' Alıntı:
Okullara yazı geldi mi yoksa siteden mı indirip dolduracağız

hocam siteden indirip başvurunu yap. yarın son gün.

bu arada maraşta zorunlu yapıyorlar formatörlüğü.

hocam indirip şahsi mi yapıyoruz başvuruyu yoksa okul idaresinin bilgisi doğrultusunda mı yapılacak? başvuruyu ilk defa ypacağım için bilgilendirici mesaj yazarsanız sevinirim.

hocam bi word birde excell dosyası var word dosyasını doldur imzala excell dosyasını doldur müdürün kaşesi mührü ve imsaını alıp göndertin okula. habersiz yapmanızı önermem. ayrıca okulun e-postasındada elektronik ortamda ve resmi yazıyla göndermeniz gerek

papakaa' Alıntı:
hocam bi word birde excell dosyası var word dosyasını doldur imzala excell dosyasını doldur müdürün kaşesi mührü ve imsaını alıp göndertin okula. habersiz yapmanızı önermem. ayrıca okulun e-postasındada elektronik ortamda ve resmi yazıyla göndermeniz gerek

Teşekkürler Hocam
Dediklerinze göre onlar Ek'te bulunan sayfalar oluyor anladığım kadarıyla sabah okula gidip hallederiz artık.

Bence okula yazı gelmesi lazım, yazı gelen oldu mu? Ben outlookta da göremedim. Ya okullar siteye bakmazsa ne olacak?

Formatörlük için müdür yardımcısı bana sordu istiyor musunuz diye. Bizim müdür de hiç gün boşaltmıyor 15 saat dersime hergün maraştan pazarcığa geliyorum. Ben de hergün okula gelmişken bari formatörlük yapayım diye düşündüm. Sınıfta 8 tane pc var resmiyette sınıf yokmuş. O nedenle yazı bizim için geçerli değilmiş. Bu nasıl iş acaba bir fikri olan var mı. İşin üstüne düşsem birşey çıkar mı sizce?

formatör öğretmenlik bt sınıfı olan ve 10 adet pc ve fazlası olan yerler için yapılıyor hocam...formatörlüğün verilebilmesi için oraya 2 bilgisayar daha koyup komisyona(koordinatörler belirler.) kabul ettirmeniz gerekir....daha sonra formatörlük çıkar....daha net bilgi için il koordinatörün telefonunu verebilirim size pm olarak

Geri