MANİSA BTR Görevlendirmeleri Ne Zaman???

Kodla Büyü
bu nasıl iş anlamadım. akhisarda salihlide ve bazı ilçelerde nerdeyse tüm okullara ortaokullara öğretmen görevlendirilmiş, bizim somada sadece 3 okul. biz ortaokuldayız bize görevlendirme yok. saçma sapan iş yapıyorlar. aynı il içinde farklı uygulamalar.

Normalde tüm başvuranların listesi ve ret edilenlerin neden ret edildiklerine dair bir açıklama yazması gerekirdi. Erzurum iken bu şekilde bir liste gelirdi ret edilmişse nedeni yazılırdı. Bence problem Soma daki ilçedeki sorumlu kişinin yaptığı bir saçmalık olmalı. Bence Manisa MEM bir mail atın ve neden görev verilmediğini sorun. Birde ilçeden nedeni hakkında bilgi alın hocam

bahhele' Alıntı:
hangi ilçe hocam ? ben manisada şunu öğrendim malesef.. İlçe koordinatörünün dediğine ble asla güvenme.çünkü merkezdekiler kafalarına göre takılıyor!

köprübaşı hocam. zaten tek bilişim öğretmeniyim burada. ildeki koordinatör serkan beyle görüştüm ilçelerden maille kendilerine gelen isimleri direk almışlar listeye, bizim ilçede galiba sadece resmi yazıyı göndermişler. yani resmi yazıya bakan hiç yok. en azından olura sunmadan önce son kez resmi başvurulara da bakar insan değil mi! merkezden de 5-6 kişi btr olamamış onlarla birlikte sizi de listeye ekleyip ek olur alacağız hocam dedi bakalım. bekliyoruz.

denizlerb' Alıntı:
bahhele' Alıntı:
hangi ilçe hocam ? ben manisada şunu öğrendim malesef.. İlçe koordinatörünün dediğine ble asla güvenme.çünkü merkezdekiler kafalarına göre takılıyor!
bence tam tersi hocam. bütün iş ilçe formatörlerinde bitiyor. çünkü ilçede görevlendirilecek kişleri onlar belirleyip ile liste gönderiyorlar. il de listeleri birleştirip onaya sunuyor.

hocama katılıyorum.

ikinci dönem başvurularını birkaç il başladı bizimki ne zaman başlayacak haberi olan var mı arkadaşlar

açıklandı bu hafta tercihler yapılcak
faz1leri öncelikli yapmışlar

Görevlendirmeler teklif edilirken tüm donanımları tamamlanmış EK-5 te belirtilen Faz 1 okullarına öncelik verilmesi ve öğretmenlerin mümkün olduğunca kendi okullarında görevlendirilmeleri hususu gözetilmelidir.

şöle bi cümle var, benim okulum faz2 listesinde ben kendi okulumu tercih edicem, faz1ler dolmasada sıkıntı yok ama öncelik faz1de diye anladım
yani geçen dönem gibi fatih projeli okullar dolmadan bt sınıflı okullara görevlendirme yok gibi
faz1ler dolmadan faz2lere görevlendirme yok diye bi durum yok

benim norm fazlalığından dolayı okulum değişti 22 sinde eski okulumla ilişiğim kesilecek, başvurunun son gününde yani. başvuruyu yeni okulumdan mı yapmam gerekiyor ?

yusufcuk51' Alıntı:
benim norm fazlalığından dolayı okulum değişti 22 sinde eski okulumla ilişiğim kesilecek, başvurunun son gününde yani. başvuruyu yeni okulumdan mı yapmam gerekiyor ?
aynen hocam yeni okulunda yapman gerekiyor

ayrimi yapilmayan yada sabci oglenci olan okullarda listeye ilkokullar alinmis ortaokullar yok bu durumda ilkokul mu secilmesi gerekiyor anlamadim ben bu isi hengi mantikla ilkokul var ortaokula yok

İlk ve orta okul beraberiz. Doğal olarak kadromuz ortaokulda. Listeye ilkokul yazmışlar. Peki kadromuzun bulunduğu okul ilk tercihimiz sayılıyor ve ilk sırada yer alıyor. 2.tercihe ilkokulu yazmamız gerekiyor mu yine de anlamadım.

light' Alıntı:
İlk ve orta okul beraberiz. Doğal olarak kadromuz ortaokulda. Listeye ilkokul yazmışlar. Peki kadromuzun bulunduğu okul ilk tercihimiz sayılıyor ve ilk sırada yer alıyor. 2.tercihe ilkokulu yazmamız gerekiyor mu yine de anlamadım.
bende anlamadım hocam listede neden ilkokul varda ortaokul yok sehven yanlış yazıldığını sanmıyorum..

okula verdim dilekçeyi
ama ilçe daha ilin yazısını okullara göndermemiş o yüzden okul daha ilçeye göndermedi valla benden çıktı bundan sonrası onların görevleri
geçen dönem bildiğin ilçeye biz hatırlattık görevlendirmeyi bu dönem verdim dilekçeyi çekildim eğer yapamazlarsa dava açaçam yeter ya ilin yazısını bile takip edip kurum netten atamıyolar

bu başvuruyu kadromuzun bulunduğu okuldan değilde görevli olduğumuz okuldan yapabiliyormuyuz arkadaşlar?

bakalım 2.dönem başlamadan yapabilcekler mi
lisedeki müdür illa gel diyo kadromun bulunduğu okulun müdürüde baya istiyo
bakalım ilk tercih kendi okuluma yaptım sonuç ne olcak
benim okul faz 2 benim okuldada ihtiyaç var herkesi mümkün olduğunca kendi okuluna vercez demişler bakalım vercekler mi
yoksa liseyemi kaydırcaklar

bizim eski ilçe sorumlusuyla görüştüm. bu hafta daha çıkmayacakmış görevlendirmeler. bilginiz olsun.sabah konuşmuş ildekilerle

Yine şaşırtmadılar şu dönem bitsin kurtulcam inşallah bu manisa mem rezaletinden erken başvuru alınca bu sefer acaba zamanında olurmu dedim ama yine fiyasko...okullara gidiyomusunuz bari arkadaşlar sonuçta onay tarihi ne olacak belli değil ben gitmedim okula

gitmeyin hocam. ücret yazılmayacağını söyledi eski ilçe sorumlusu..yazmazlar bencede

bahhele' Alıntı:
bizim eski ilçe sorumlusuyla görüştüm. bu hafta daha çıkmayacakmış görevlendirmeler. bilginiz olsun.sabah konuşmuş ildekilerle
hocam bide bunlar erken aldılar vali oluruna gitme tarihi 2si diyodu bi valilik oluru almak bi gün nası beceriyolar bu kadar uzatmayı çok merak ediyorum

bahhele' Alıntı:
gitmeyin hocam. ücret yazılmayacağını söyledi eski ilçe sorumlusu..yazmazlar bencede
yok hocam il sorumlusu ile ben konuştuğumda 8 şubat tarihinden itibaren görevlendirme olacak dedi

taatoo' Alıntı:
bahhele' Alıntı:
hocam bide bunlar erken aldılar vali oluruna gitme tarihi 2si diyodu bi valilik oluru almak bi gün nası beceriyolar bu kadar uzatmayı çok merak ediyorum

hocam banada eski sorumlu cuma günü daha listelerle uğraşıyolardı dedi..anlıycaan daha valinin önüne çarşamba felan gidicekmiş. 8 şubat denmedi bana.bilemiyorum onu. onay ne zaman verilirse o tarihe sayarlar. öncesini vali imzalarmı bilemiyorum. gerçi birazda idarede bitiyor iş. sen gidiyosan idare yazmalı ek dersi tarihe bakmadan.

bahhele' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
bahhele' Alıntı:

hocam banada eski sorumlu cuma günü daha listelerle uğraşıyolardı dedi..anlıycaan daha valinin önüne çarşamba felan gidicekmiş.
haftaya pazartesiye anca olur oda en iyi ihtimal

Geri