MANİSA BTR Görevlendirmeleri Ne Zaman???

Kodla Büyü
bahhele' Alıntı:
tercih almadan görevlendirme yapmazlar hocam zannetmem
buarada çoğu il başlamış bizim il yine geç yapacak herhalde ilk dönemki gibi bikaç hafta sarkıtçaklar gibi görünüyo bakalım hayırlısı

Geçen yıl 2. dönem için belge doldurmadık, devam etmek istemeyenler için iptal isteği alındı o kadar.. Bu yıl da öyle olur. Zaten bakanlık yazısında 1 yıl boyunca olacağı yazıyor..

taatoo' Alıntı:
bahhele' Alıntı:
tercih almadan görevlendirme yapmazlar hocam zannetmem
buarada çoğu il başlamış bizim il yine geç yapacak herhalde ilk dönemki gibi bikaç hafta sarkıtçaklar gibi görünüyo bakalım hayırlısı

sen zannetmemeye devam et hacıııı burası manisa..adama ters köşe yaparlar gözünü sevdiimin diyarbakırı :lol: :mrgreen:
anladın sen beni hocam :wink:

arkadaşlar hala bir ses seda yok. son durumdan bilgisi olan var mı? telefonla falan arayan oldu mu?

sheva' Alıntı:
Geçen yıl 2. dönem için belge doldurmadık, devam etmek istemeyenler için iptal isteği alındı o kadar.. Bu yıl da öyle olur. Zaten bakanlık yazısında 1 yıl boyunca olacağı yazıyor..
hadi ya iyimiş hocam ama garip bi uygulama
nezaman belli olur

server06' Alıntı:
arkadaşlar hala bir ses seda yok. son durumdan bilgisi olan var mı? telefonla falan arayan oldu mu?
baksana hocam görevlendirmeyi uzatçaklar diyolar tekrardan başvuru almıcaklarmış

server06' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
server06' Alıntı:
baksana hocam görevlendirmeyi uzatçaklar diyolar tekrardan başvuru almıcaklarmış

nasıl yapacaklar acaba çünkü görevlendirme yazısında 24 ocağa kadar yazıyordu :?
valla hocam aynı kişileri tekrar valilik olurunu alıp tekrar görevlendirirler iptal etmek isteyenler iptal dilekçesi verir bukadar basit

manisa da 2. dönem herkesten tekrar başvuru alınmaz. 1. dönem BTR olanlar 2. dönemde otomatik olarak valilikten onay alınarak görevlendirilirler. sadece 1. dönem BTR olmayıp da 2. dönem olmak isteyenler ya da 1. dönem BTR olup 2. dönem olmak istemeyenler dilekçe verir. yıllardır manisa da sistem böyle.

denizlerb' Alıntı:
manisa da 2. dönem herkesten tekrar başvuru alınmaz. 1. dönem BTR olanlar 2. dönemde otomatik olarak valilikten onay alınarak görevlendirilirler. sadece 1. dönem BTR olmayıp da 2. dönem olmak isteyenler ya da 1. dönem BTR olup 2. dönem olmak istemeyenler dilekçe verir. yıllardır manisa da sistem böyle.
güzel sistemmiş hocam bizi boşuna uğraştırmıcaklar ozaman sevindim
buarada valilik olurlarını tel zinciri olarak atıyolar dimi acemi müdürler yazıyı görmeden başlatmıyolarda göreve

sistemi değiştirmişler ilden tel zinciri geldi yarın mesai bitimine kadar başvuru formlerını istiyolar

taatoo' Alıntı:
sistemi değiştirmişler ilden tel zinciri geldi yarın mesai bitimine kadar başvuru formlerını istiyolar

olması gereken sistem bu zaten.saçma salak yok bi daa almıcaz yok bilmem ne gibi çok bilmişlik yapmaları işten kaçdana başka bişey değil.Okulu değiştirmek istiyorum belki ben?! alala.böyle kafasına göre takılna başka bi il daha yoktur yaa.Allah kahretsin topunu ..Bide bana bizzat diolardı almıcaz ikinci dönem için die.Hiç bişeyine güvenmiceksin bunların sözüne bakıp.Kesinlikle!

bahhele' Alıntı:
taatoo' Alıntı:

olması gereken sistem bu zaten.saçma salak yok bi daa almıcaz yok bilmem ne gibi çok bilmişlik yapmaları işten kaçdana başka bişey değil.Okulu değiştirmek istiyorum belki ben?! alala.böyle kafasına göre takılna başka bi il daha yoktur yaa.Allah kahretsin topunu ..Bide bana bizzat diolardı almıcaz ikinci dönem için die.Hiç bişeyine güvenmiceksin bunların sözüne bakıp.Kesinlikle!
hocam kızdırmışlar seni boşver takma hocam mebte işler böle işliyo naparsın her il farklı farklı
not: bakma bende takardımda hem ehliyet sınavından geçtim hemde şubat atamasında eşim kesin atanacak bugünlerde sevgi pıtırcığı olarak geziyorum :D

yaw ili arayan falan varmı ben bişey anlamadım bu işten böle saçmalıkmı olur dilekçeleri vereli 1ay olcak nerdeyse hala ses yok

vay arkadaş ya insanın harbiden sinirini bozuyolar böle saçmalıkmı olur çıkın bi tel zinciri yayınlayın yada okulları arayın şu zaman olcak yada olmucak diye resmen 2haftalık ek dersi iç ettiler

diyecek okadar söz varki hocam ama denmiyo dilekçeleri alalı 1ay oldu ama hala ses yok ulan çıkın bi söleyin şu zaman olcak diye arayın haber verin ama yok kendileri ile ilgili bişey olsa hemen acele günlü isterler gerçekten yazıklar olsun okul başlayalı 15 gün oldu millet boşu boşuna belirsizlik içinde gelip gidiyo
hem maddi anlamda hemde manevi anlamda mahvettiler

Az önce il ile konuştum. şu an imzada ilçelere gönderilecek. Ayrıca görevlendirmeler 19 u itibari ile yapılmıştır. Bilginiz olsun..

Hayırlısı.2 haftadır olan emeğimi devletime helal ediyorum. Ama savsaklayan işini yapmayan onaya yollamayan vb. helal etmiyorum

cumaya kadar çıkarda cumaya kadar ekderslern yapılcak neye göre yapacaklar ekdersleri onay çıkmadan

taatoo' Alıntı:
cumaya kadar çıkarda cumaya kadar ekderslern yapılcak neye göre yapacaklar ekdersleri onay çıkmadan

ben çalışmadım o yüzden ek ders kaygımda yok paramda yok :D fakat hocam cumaya kadar ek dersler yapılır.. idarenize söyleyin manisa merkezi arasın biz hocamızın ek dersini yapalımmı die sorsunlar.sonuçta çalıştınız haybeyemi gidecek? görevlendirme yapılmadanda canları istemez idarenin o yüzden arasınlar diyorum.

Geri