Maas ile odullendirme

Kodla Büyü

akbilonline

Seçkin Üye
Seçkin Üye
3 tane basari belgesi aldiktan sonra ustun basari belgesi aldik. Maasla odullendirme icin ne yapmaliyim. Benim birsey yapmam geeekiyormu

İlçe Milli Eğitim de ödül dilekçesi örneği vardır hocam. Doldurup verin. Değerlendirilecektir. Dilekçeyi her sene verip değerlendirmeye katılabilirsiniz diye biliyorum.

okul müdürü ilçeye insan kaynaklarına yazı yazacak. belgelerini de ekleyecek. onlar değerlendirecek. muhtemelen alırsın zaten. sonra da geçen yıl 2000 gibi bişey di. bu senede 2200-2300 gibi bişey yatar hesabına. mebbisine ilçe mem ekler. bide ankaradan tebliğler dergisinde adın yayınlanır

o ödül belgelerinin nasıl verildiğini çok iyi biliyorum herkes koltuğunun hakkını çok iyi veriyor!! bi de bunu yapan insanlar hakkı, adaleti, doğruluk ve dürüstlüğü kimseye bırakmıyor ve bunu dersler çocuklara anlatıyor?? Tabi istisnalar vardır ama çook çook az

Ben de bir şey yapmamama gerek kalmadan verildi ama verilmesi de 1 yılı buldu.

2010 yılından önce kaymakamlık tarafından verilen takdir belgesi başarı belgesi yerine sayılıyor mu?

Hocalarım benimde 2 başarı belgem var. 3. yü alırsam maaşla ödüllendirmemi alıyorum ? Yoksa birde üstün başarı belgesi demişler ondan da mı almak lazım?

Üç başarı belgesi alana bir adet üstün başarı belgesi veriliyor. Aylıkla ödüllendirme kalktı. Artık onun yerine üstün başarı belgesi var.

Görevli oldukları kurumlarda olağanüstü gayret ve çalışmaları ile emsallerine göre başarılı görev yapmak suretiyle; kamu kaynağında önemli ölçüde tasarruf sağlanmasında, kamu zararının oluşmasının önlenmesinde ve önlenemez kamu zararlarının önemli ölçüde azaltılmasında, kamusal fayda ve gelirlerin beklenenin üzerinde artırılmasında veya sunulan hizmetlerin etkinlik ve kalitesinin yükseltilmesinde somut olaylara ve verilere dayalı olarak katkı sağladıkları tespit edilen memurlara, merkezde bağlı veya ilgili bakan, illerde valiler, ilçelerde kaymakamlar tarafından başarı belgesi verilebilir. (Ek cümle: 22/5/2012 - 6318/44 md.) Türk Silahlı Kuvvetlerinde (…) (2) görevli Devlet memurları için Millî Savunma Bakanı bu yetkisini devredebilir. Üç defa başarı belgesi alanlara üstün başarı belgesi verilir.(2) Üstün başarı belgesi verilenlere, merkezde bağlı veya ilgili bakan ve illerde valiler tarafından uygun görülmesi hâlinde en yüksek Devlet memuru aylığının (ek gösterge dâhil) % 200’üne kadar ödül verilebilir

Sen iyi hakketmiş sin henüz biz hiç hak edemedik. Tebrikler.
Hasari hocam bulundugum ilcede tek bilisimci idim 3 ilce okulu 14 koy okulu ve ilce mem isleri kaymakamlik hastane islerini bile 5 sene halledince verdiler. 3 bilisim
Labaratuari ve il dyned birinciligi alinca hem kaymakamlik hem valilik vermisti. Her yerde hak edene verilmedigini bende biliyorum simdiki ilcemde de 5 senedir calisiyorum 3 proje ilce stratejik plani 2023 vizyonu icerisindeyim. Bu arada hic derslerimden vazgecmedigim gibi 2 okulda da btr yapiyorum. Ama burda sagol diyen bile yok. Burda haketmeyene veriyorlar.

Hasari hocam bulundugum ilcede tek bilisimci idim 3 ilce okulu 14 koy okulu ve ilce mem isleri kaymakamlik hastane islerini bile 5 sene halledince verdiler. 3 bilisim
Labaratuari ve il dyned birinciligi alinca hem kaymakamlik hem valilik vermisti. Her yerde hak edene verilmedigini bende biliyorum simdiki ilcemde de 5 senedir calisiyorum 3 proje ilce stratejik plani 2023 vizyonu icerisindeyim. Bu arada hic derslerimden vazgecmedigim gibi 2 okulda da btr yapiyorum. Ama burda sagol diyen bile yok. Burda haketmeyene veriyorlar.
Keşke hep hak edene verseler emeklerinizle almışsınız tekrar tebrik ediyorum.

Ben Aydindayim. 4 senedir bekliyoruz aylıkla ödüllendirmeyi 2. üstünü hakettik. tık yok.

Geri