Maaş karşılığı 25 saat olacakmış?

Kodla Büyü
zilal' Alıntı:
kaynak belli değil ama olursa da şaşırmam. haftaya seminerler 8-5 arası dedi müdür. ders saatleri 60 dk çıkıcak dedi. e konferansta dinlemiş. ee 25 saate mi şaşırıcaz :?
Sallamış hocam. Ders saatlerinin 35 dk ya düşeceğini söylediler ulusal kanallarda. Muhtemelen bakanın kendisiydi söyleyende. Hoş, bakan da çok tutarlı sayılmaz :)

zilal' Alıntı:
kaynak belli değil ama olursa da şaşırmam. haftaya seminerler 8-5 arası dedi müdür. ders saatleri 60 dk çıkıcak dedi. e konferansta dinlemiş. ee 25 saate mi şaşırıcaz :?
:puhaha: atanmamış olanlar görün halimizi ve uğraşmayın başka işlere bakın gidin midye satın :)

mazoşist miyiz neyiz anlamadım,
hiç iyi haber yazmıyoruz
kötü bir haber aldımı soluğu forumda alıyoruz,
başlığı açan arkadaş için değil sadece ben dahil hemen hepimiz öyleyiz.
çıkarsınlar ders saatini 60 a verim alırlarsa,
aktif dinleme zamanı yaklaşık 13 dk dır.
tatil moduna girin artık salın gitsin

Bende duyduğumu söyledim . Kafamdan senaryo yamıyorum. Gerçek olabiyirde olmayabilirde. Öyle bir kurumda çalışıyoruz ki Başbakan , bakan ve müsteşar aynı konuda tamamen zıt açıklamalar yapabiliyor.

opian' Alıntı:
zilal' Alıntı:
Sallamış hocam. Ders saatlerinin 35 dk ya düşeceğini söylediler ulusal kanallarda. Muhtemelen bakanın kendisiydi söyleyende. Hoş, bakan da çok tutarlı sayılmaz :)

ilk kademe 35 dk.
2. kademe 60 dk. avrupa da böylemymiş. biz onlara göre saat olarak daha az çalışıyormuşuz.
birde bizimki imam hatip ortaokulu olacak.
müdür toplantı yapıpsöyledi. sallamadı bence.
ama olur mu vaz mı geçer ler bilmiyorum.

Her söylenene hemen inanmamak lazım. Bekleyip görelim. Belki de asılsız bir haberdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yaparlaaaar, dedilerse yaparlar... Hafta sonuda çalışın, az çalışıyorsunuz derleeeeer, yakındır bekliyorum

pakgun' Alıntı:
her_dem' Alıntı:
biri kıçından bir haber uydurmuş sizde yorum yapıp duruyorsunuz.

haberin kaynağı nedir: kaynak arkadaşın kıçı
Senin gibi insancıkları görünce mesleğimden utanıyorum. Kullandığın üslup sokak serserilerinde vardır ancak. Ben silivri Turgut Reis İlk öğretim okulunda çalışıyorum. Kaynağımda bizim okulda çalışan bir Eğitim Bir Sen li. PEKİ SEN NEDEN SAVUNACAKSIN DİYE BİR TARAFINI YIRTIYORSUN.
:++:

pakgun' Alıntı:
her_dem' Alıntı:
biri kıçından bir haber uydurmuş sizde yorum yapıp duruyorsunuz.

haberin kaynağı nedir: kaynak arkadaşın kıçı
Senin gibi insancıkları görünce mesleğimden utanıyorum. Kullandığın üslup sokak serserilerinde vardır ancak. Ben silivri Turgut Reis İlk öğretim okulunda çalışıyorum. Kaynağımda bizim okulda çalışan bir Eğitim Bir Sen li. PEKİ SEN NEDEN SAVUNACAKSIN DİYE BİR TARAFINI YIRTIYORSUN.

sen daha yazılanları bile yorumlayamayacak kadar küçük beyinliysen ben ne yapabilirim. bende diyorum şimdi maaş karşılığı 15 saatten 5 saatte inecek. hadi bunu başlık olarak forumda aç o zaman. kaynak olarak türk eğitim senli bir arkadaş dedi dersin.

senin küçücük beynin beni hükumeti savunuyor sanıyor ama benim dünya görüşüm hiçbir zaman hükumetin görüşünden olmadı.

sadece biri dedi böyle olacak sende yazdın. kaynak ne? bir arkadaş. bende diyorum hadi başlık aç maaş karşılığı 5 saatte düşecek. neymiş yok yırtıyorsun yok bilmem ne. ZAVALLI

açılan başlıklar da hükümet politikaları gibi laçkalaştı.

Desene kesilecek ücrette kalmadı.Bu üzüntü ile kolayca hasta oluruz biz.
:p :p :p :p Ayakta tedavi beyannamesi kalkmadı değilmi?

Geri