Kurs Egzersiz

Kodla Büyü

yaasinn

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar mrslek lisesinde bilişim tekn. Öğretmeniyim. Okulumuza 2adet robot seti aldık. Bununla ilgili okulda egzersiz açmayı düşünüyorum ne egzersizi açılabilir.( Haftalık 10 saat açık lise dersim de var. )

Hocam ekteki genelgeyi incele muhakkak cevap bulacaksın

Ekli dosyalar

• 2010-46 egzersiz genelgesi.pdf
    3.4 MB · Görüntüleme: 42
robot seti mini sumo , hızlı çizgi izleyen gibi ise Meb robot yarışması için açabilirsiniz. değilse tübitak 2204 araştırma projelerine katılabilirsiniz.

Arkadaşar yok mu bu konuda Yardımcı olabilecek birilwri.
Hocam TÜBİTAK vb. ulusal çaptaki proje ve yarışmalara hazırlık egzersiz kursu açmanız en mantıklısı olacaktır. Çünkü ulusal çaptaki bu tür yarışmalar için açılan egzersizlerde öğrenci katılım sayısı sınırlaması yok.
Robotik sevdalısı, gönüllü 3-5 öğrenci bulun. Onlarla TÜBİTAK vb. ulusal çaptaki yarışmalara hazırlanın. Hatta MEB'in de robot yarışmaları oluyor ona da hazırlanın.. Başka şeylere kafa yormayın ;)

arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim. Açık lisede haftalık 10 saat dersim var yine de bunu açabilir miyim egzersiz olarak? Bir de müdür yardımcısı da açabilir mi egzersizi?

Hocam TÜBİTAK vb. ulusal çaptaki proje ve yarışmalara hazırlık egzersiz kursu açmanız en mantıklısı olacaktır. Çünkü ulusal çaptaki bu tür yarışmalar için açılan egzersizlerde öğrenci katılım sayısı sınırlaması yok.
Robotik sevdalısı, gönüllü 3-5 öğrenci bulun. Onlarla TÜBİTAK vb. ulusal çaptaki yarışmalara hazırlanın. Hatta MEB'in de robot yarışmaları oluyor ona da hazırlanın.. Başka şeylere kafa yormayın ;)

hocam dediğiniz egzersizi nasıl açabiliriz biraz bilgi verir misiniz

h
arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim. Açık lisede haftalık 10 saat dersim var yine de bunu açabilir miyim egzersiz olarak? Bir de müdür yardımcısı da açabilir mi egzersizi?
hocam ortaokulda haftalık alınan ekders 40 saati geçemez diye bir kural var lisede kaç bilmiyorum ama ya da öyle bir kural var mı. onun dışında proje hazırlama egzersizi açarsınız. ben açtım

Geri