kermes davetiyesi

Kodla Büyü

ozlem22

Süper Üye
Süper Üye

Ekli dosyalar

• DAVETİYE.rar
    1.5 MB · Görüntüleme: 1,107
  • kermes.jpg
    kermes.jpg
    166.7 KB · Görüntüleme: 6,296
güzel olmuş hocam ben paylaşılan bir davetiye örneğini kullanmak istedim son anda vazgeçtik bi baktık başka bir okul aynı davetiyeyi kullanmış :D pişti olacaktık yeni paylaşımlar güzel emeğine sağlık hocam

kermes Afiş olan varmı elinde bizde yapıcaz müdür isteyecektir bu sene hiç içimden böyle şeyler yapmak gelmiyor
:(

güzel olmuş ama şu çiçekler olmasa daha karizmatik ya da profesyonel olurmuş...çok kızsal bi davetiye duruyor...yine de elinize sağlık...

Hocam Atatürk ve kız çocuğu resmi hoş olmuş. Orjinal resim mi yoksa eklediniz mi?

zafer_can' Alıntı:
Hocam Atatürk ve kız çocuğu resmi hoş olmuş. Orjinal resim mi yoksa eklediniz mi?
internetten kopyala yapıştır yaptım kenarlarını temizledim..

polwert' Alıntı:
güzel olmuş ama şu çiçekler olmasa daha karizmatik ya da profesyonel olurmuş...çok kızsal bi davetiye duruyor...yine de elinize sağlık...
bilmiyorum artık kızsal mı değil mi..müdürüm çok beğenmişti, hatta o okuldan ayrılmama rağmen bu sene de arayıp o davetiyeyi tekrar kullanmak istediğini söyledi :D

özlem hocam şimdi kermesin afişini de yapmıştır. :) burdanda paylaşır oooo süper.

Hocam elinize sağlık güzel olmuş ama kermes davetiyesi bana kalırsa daha farklı olmalı. Öğretmenler günü programı davetiyesi gibi olmuş sizinkisi

sariyildiz' Alıntı:
Hocam elinize sağlık güzel olmuş ama kermes davetiyesi bana kalırsa daha farklı olmalı. Öğretmenler günü programı davetiyesi gibi olmuş sizinkisi

müdür beyin isteği doğrultusunda yapmıştım, yani o böyle istedi ;) ayrıca bunu geçen yıl yapmıştım beeeen :)

emeğe saygımı sunarım ancak bir KERMES davetiyesinde atatürkün ne işi var. eğitim sistemimize dair herşeyde neden atatürk kullanılmak zorunda hissedilir ki.

Geri