kermes davetiyesi

Kodla Büyü
lucas334' Alıntı:
emeğe saygımı sunarım ancak bir KERMES davetiyesinde atatürkün ne işi var. eğitim sistemimize dair herşeyde neden atatürk kullanılmak zorunda hissedilir ki.

Atatürk'ün ülküyle olan resmi de olsun içinde dedi müdür, ben de koydum işte..ben sadece hazırlarım gerisine karışmam:)

ozlem22' Alıntı:
lucas334' Alıntı:
emeğe saygımı sunarım ancak bir KERMES davetiyesinde atatürkün ne işi var. eğitim sistemimize dair herşeyde neden atatürk kullanılmak zorunda hissedilir ki.

Atatürk'ün ülküyle olan resmi de olsun içinde dedi müdür, ben de koydum işte..ben sadece hazırlarım gerisine karışmam:)
Müdürünüzü tebrik ediyorum o zaman.

lucas334' Alıntı:
olmasını isteyen koyar abi sanane oluyor ki.Sende koymassın olur biter.

vedat' Alıntı:
lucas334' Alıntı:
olmasını isteyen koyar abi sanane oluyor ki.Sende koymassın olur biter.

maksadım eğitim sistemimizin bir arızasına dikkat çekmek.. atatürkü olur olmadık her yerde kullanma hastalığından bahsediyorum. tarih dersi dışındaki derslerin bir ünitesi neden atatürke ayrılır. kafanı kaldırdığın her yerde, okul bahçesinde, her açtığın kitapta, yazılı kağıtlarında, özlük dosyasında, okul web sitesinde vs. aşırı değer vermek, putlaştırmak, zorla sevdirmeye çalışmak neden.

lucas334 adlı sayın arkdaşımız
birincisi Bana göre Atatürkün 3 öğün yemekte baş köşede oturması durmasında bir sakıncası yoktur.
Hayır anlamadığım kimin resmini koyalım yada hangi amblemi hangi tonlamaları kullanalım varsa sizin dikkat çekmek istediğiniz bir taraf buyrun dillendirin bizde değerlendirelim.
Her yaptığım tasarımda slaytta davetiyede yada vb şeylerde Mustafa KEMALİMİN resmini koyuyorum bu Atatürkçülük şuculuk buculuk ulusalcılık için değil gönülden kalpten ONA bir borcun küçükte olsa minnetidir.
Zira hiç kimse unutmasın ki evet birşeyler milletin çabalarıyla başarıldı fakat BAŞ ÇOK ÖNEMLİYDİ BAŞ VARDI ADAM AKILLI YOLUMUZDA AÇIKTI.Birde Şimdiki başlara bakın 30 bin in katili ile pazarlık ülkenin 3 te 1 isi ni peşkeş , devlet kurumlarının hepsini satış ,
DEDİM YA BENİM BAŞIM MUSTAFA KEMAL ATATÜRK , Herkimin başı kimse o onun fotosunu videosunu koysun, Siz Atatürkün Fotosunu koymassınız olur biter saygı duyarım sizde saygı duyarsınız olur biter

Geri