Kairos

Kodla Büyü
eridim' Alıntı:
Arkadaşlar batan bir şey yok. Sadece yeni ödeme sistemi geldi ocağın ilk haftası herkes biriken parasini çekebilecek.
Arkadaş yapma etme. Kimsenin senin zekanla dalga geçmesine izin verme...
ocağı da şubatı da boşuna bekleme :)

bir zamanlar "coincellet" diye bir sistem vardı. ilk girenler kazandı, sonra girenler fazlasıyla battı. Kairos da aynı şey. ama bizim milletimiz inanmak istediği şeye inanıyor. yazık yurtdışına giden paralara. dediğiniz gibi para kazanılıyor olsa adamlar önce kendi ülkesine kazandırır. ama sizler sayesinde yine kendi ülkesine para kazandırıyorlar :))

biraz akıllı olun. kanmayın böyle şeylere. özellikle üye yap para kazan diyorsa. sonra üye yaptığın insanların hakkını ödeyemezsin. çünkü çoğu, üye yapan kişinin sözlerine inanarak üye oluyor. şirkete inanarak değil.

Millet şu sıralar getmyads e takmış kafayı.2-3 arkadaşa önermişler. Uzak durun dedim. Aynı bokun laciverti

arkadaşlar yeni bir sistem kuruyorum. 50 dolar karşılığında gazoz kapağı veriyorum, bu gazoz kapaklarının yanında, kişisel gelişim için dvd'de gönderiyorum. bulduğunuz her keriz öhhm pardon alt üyeniz için size 10 dolar veriyorum, onun bulduğu her üye içinde 5 dolar alıyorsunuz. eğitimlerimiz ay sonunda şehrinizdeki simit kafelerde başlayacaktır. yerinizi şimdiden ayırtın çünkü çok yoğun bir talep var. ama ön ödeme olarak 10 dolar verirseniz, liderinizi yani beni en ön sıralardan dinleyerek kişisel olarak çok güzel gelişebilirsiniz. lütfen özelden yazın...

cumhurtorun' Alıntı:
arkadaşlar yeni bir sistem kuruyorum. 50 dolar karşılığında gazoz kapağı veriyorum, bu gazoz kapaklarının yanında, kişisel gelişim için dvd'de gönderiyorum. bulduğunuz her keriz öhhm pardon alt üyeniz için size 10 dolar veriyorum, onun bulduğu her üye içinde 5 dolar alıyorsunuz. eğitimlerimiz ay sonunda şehrinizdeki simit kafelerde başlayacaktır. yerinizi şimdiden ayırtın çünkü çok yoğun bir talep var. ama ön ödeme olarak 10 dolar verirseniz, liderinizi yani beni en ön sıralardan dinleyerek kişisel olarak çok güzel gelişebilirsiniz. lütfen özelden yazın...

Hocam ben ikna oldum :)
Parayı nereye göndereceğim. :p

Kairos iki aydır para ödemedi
bunun sebebi bazı arkadaşların belirttiği gibi yeni bir sisteme geçilmesinden kaynaklı değil, sistemdeki açıklar yüzünden bazı üyelerin bankaya yatacak olan günlük para miktarlarında çok ciddi oynama yaptıkları için sadece Türkiye'de ödemeleri durdurmuştur.
sanırım sistem düzelmiş ve iki - üç gündür paralar hesaba yatmaya başlamış.
ama bu sistemlerin genel sıkıntısı hesaba para yatmaması değil hesapta biriken paraya çekememekten kaynaklıdır.
Kairostan sonra şimdide by-coins Türkiyeye girmiş ve türkiye temsilcileri aynı olan bu şirketlerden coinsin daha güvenli olduğu, kairosun ise tehlikeli konuma düştüğü bundan 3 ay kadar önce şirket yetkilileri anlatmıştı.
sisteme ilk girenlerin bu sistemlerden para kazanacağını tahmin etmekle birlikte şahsi tavsiyem bu ve benzeri şirketlerden uzak durulması gerekiyor.

Bu tur sistemler asagidan yeni uye gelmedigi an tikanir ve voleyi vurup kacar usttekiler. Kairos digerlerine gore daha zekiydi. Bi program yapip bilgisayari acik birakarak 10 saatin altinda bilgisayarini acandan da para tirtikliyordu boylece. Zaten yok veritabani icin kullaniliyor falan palavrasina burada inanan yoktur herhalde.

coinselect yanlış hatırlamıyorsam
incir ciler
kairos daha netlesmemis ama yüzde 95 buda battı.

Bunun gibi ödeme yapıp her ay para bekleyen oluşumları duydukça. Bu sözü hatırlayıp uzak duruyorum. Bedava peynir fare kapanında olur.

Mobilden Tapatalk kullanılmıştır.

battı demek yanlış. adamlar voleyi vurdu kaçtı.

bu saadet zincirlerinin zilyon tane versiyonu varken en azından bilişimcilerin bunlara inanmaması gerekir diye düşünüyorum.

girdap08' Alıntı:
battı demek yanlış. adamlar voleyi vurdu kaçtı.

bu saadet zincirlerinin zilyon tane versiyonu varken en azından bilişimcilerin bunlara inanmaması gerekir diye düşünüyorum.

paranız ha bugün, ha yarın verilecek taktiğiyle umutlar hep canlı tutulur, umudu zinde kalan insan beklemeye devam eder..

mesajım dursun, ocak ayının ilk haftasında da ödeme yapılmayınca ne söylenecek onu merak ediyorum ben..

Birkaç arkadaş aynı şekilde kullanmış o yüzden yazma gereği hissettim. Vole vurmak deyiminin aslı voli vurmaktır. Vurgun anlamına gelir. (Kaynak TDK)

Artı bu sisteme girenlere zaman zaman küçük miktarlar yatıyor galiba yani Pekiştireç

Değişken aralıklı Pekiştireç zannedersem :idea:

ahmaklık olduğu sürece titan zinciri her şekli ile zuhur edecek anlaşılan
kolay para peşinde koşarken titan titana altta kalanın çanı çıksın .....

arkadaşlar pcnizi kiraladğınızı düşünün. bir server alacağınız da her ip için ekstra para isteniyor. siz bu ücretin çok çok daha düşüğüne bu şekilde ip vermiş oluyorsunuz. ayrıca en büyük tehlike DDOS saldırılarında direk kullanılma ihtimaliniz var. böyle bir durumda da ben bilmiyordum demeniz kimsenin umrunda olmayacaktır. kazançlı hiç bir tarafının olmadığını düşünüyorum.

haberde diyor ki:
Üyelerin ‘lider’ olarak tanımladıkları kişiler lüks arabalarla, yurtdışı seyahatlerinde ve umre turlarında pozlar verirken
onlar umreye gidip kendilerini paklamışlar. :mrgreen:
bu nasıl zihniyert anlamadım milleti dolandır parayla da git dini ibadetini yap.
sistem dörtdörtlük olsada türkiyede işlemez bir yerde tıkanır.
daha geçen seneye kadar megaholding adı altında onbinlerce kişi dolandırıldı.
yarın başka bir isimde çıkar yine kandırırlar.
fadıl akgündüz örneğine hiç girmiyorum :p
aklınızı kiraya vermeyin. bedava peynir fare kapanında olur.

bidene' Alıntı:
haberde diyor ki:
Üyelerin ‘lider’ olarak tanımladıkları kişiler lüks arabalarla, yurtdışı seyahatlerinde ve umre turlarında pozlar verirken
onlar umreye gidip kendilerini paklamışlar. :mrgreen:
bu nasıl zihniyert anlamadım milleti dolandır parayla da git dini ibadetini yap.
/quote]

Allah bilir ama Umre ziyaretlerinin amacı daha fazla üye kazanmaktır diye düşünüyorum :lol:

ışığı gören geliyor desene hocam :puhaha:
80 lerin bankerlerine döndü iş..
milleti dolandırıp parasını batıran umreye hacca gidiyordu.

arkadaşlar özelden yazın diyorum yazmıyorsunuz. bakın sistem gerçekten çok kazançlı, ilk gelenler daha kazanacak, sizde oturduğunuz yerden para kazanmak istemezmisiniz? sistemim adı gazozcoins.

şöyle aforizmik cümlelerimiz var, ortamlarda kurup daha çok keriz öhhmmm üye sisteme dahil ediyorsunuz. hem siz kazanıyorsunuz hem üyeleriniz, win-win durumu.

"Gece uyurken bile para kazanmıyorsan;sadece BEDENEN çalışıyorsundur... Eğer sende kazanmak istiyorsan farklı düşünüyorsan benimle irtibata geç"

Bunun gibi tonla sizi kişisel olarak geliştirecek cümleler buldum. youtube'a da güzel videolar ekliyorum, onlarıda izleyebilrisiniz.

bir de ilk gelen üyelerime özel fotoğraflarını tatik bölgelerine, lüks araba ve evlerin önüne fotoşop ile ekleyeceğim, bu hizmetim ilk üyelerime özel olup, ücret almayacağım. daha sonrasında bu fotoğrafları kullanarak kendinize daha fazla üye bulabileceksiniz.

İlk toplantım bu cuma saat 5'te simit cafede. yerinizi ayırttın.

cumhurtorun' Alıntı:
bir de ilk gelen üyelerime özel fotoğraflarını tatik bölgelerine, lüks araba ve evlerin önüne fotoşop ile ekleyeceğim, bu hizmetim ilk üyelerime özel olup, ücret almayacağım. daha sonrasında bu fotoğrafları kullanarak kendinize daha fazla üye bulabileceksiniz.

nargilede var mı hocam.
megaholding üyeleri narigleyle bira keyfi yapıyorlardı.
onlardan geri kalmamalısınız :mrgreen:

ayıpsın hocam, kişi başı 50 dolar gelecek üyelerimden. 10 dolarını onlara harcarım, ne demek. kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez.

Etik metik helal olayı değil. Buna inanan bilgisayar öğretmeni gitsin diplomasını yırtsın.

Diğer saadet zinciri dolandırma yöntemlerinin teknoloji ile makyajlanmış hali... Üzüldüğüm şey gayet aklı başında öğretmen arkadaşlarımın bunlara inanıp inanıp hipnotize olup beni de zorla sokmaya çalışması ve benim onları bunun altta kalanın canı çıksın tarzı bir dolandırıcılık olduğuna bir türlü ikna edememem... Artık nasıl bir hipnotize yöntemleri varsa bunlara inananları mümkün değil aksine ikna edemiyorsunuz.

cumhurtorun' Alıntı:

Helal olsun hocam.
Adam caliyor ama calisiyorda

Geri