Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Kairos

Konu, 'Sosyal Medya, Oyunlar, Multimedya Uygulamalar' kısmında big_way tarafından paylaşıldı.

1. big_way

big_way Seçkin Üye Seçkin Üye

Kairos hakkında bilgi sahibi olan var mı? Hesapta bilgisayarı günde en az 10 saat açık bırakarak bulut olarak kullanılmasını sagliyorsun. Hiç de fena para vermiyor. Benden tavsiye istediler ama bir bilgim yok. Var mı dolandirilan acaba?

2. graur

graur Aktif Üye

Hocam çok kazançlı ben şu an üyeyim.

3. meyaz

meyaz Aktif Üye

Bende çok merak ediyorum ama bir yandan da saadet zinciri tarzı bir nane olduğu için çekiniyorum. Forumda üye olan birileri bilgilendirebilir mi acaba?

4. graur

graur Aktif Üye

BEn üyeyim sistem çok basit ve kazançlı network marketing sitemi çoğu büyük firma ürünlerini bu şekilde satiyor artık. Çekince birsey yok. Pc niz açık kaldığı sürece kira geliriniz günlük olarak yatiyor. Ve siz bu geliri ister yeni üye olmak isteyen bir üyenin karios hesabina yada e peyment kartı olsn birine gönderebilir. kazandıniz parayi bu kartla atm den çekebilirsiniz.
    http://nazancan.kairoskazanclari.com/
    Eger merak ettiğiniz bir soru varsa özelden bire bir cevap vereyim

5. eridim

eridim Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam ben de üyeyim sizin hangi il? Hangi seviyedesiniz?

6. bznesm_srkn

bznesm_srkn Seçkin Üye Seçkin Üye

çok tehlikeli ve zararlı yeteri kadar araştırdım bulaşmayın yanarsınız bilgisayarınız ddos için kullanılsın zombi programlar pc nizde cirit atsın

7. ademola

ademola Süper Üye Süper Üye

Giriş için en az 125$ ödemek lazımmış. Titan saadet zinciri :)

8. graur

graur Aktif Üye

Zombi program ilk defa duydum.
    Şirket sadece sabi diskinizdee bir disk alanı oluşturuyor.

9. meyaz

meyaz Aktif Üye

Hocam arkadaşın dediği mantıklı. İnternete farklı bir ip ile bağlı bir çok alan. İçine bimbir türlü zombide atarsın ,virüsde atarsın. Hiç bu açıdan düşünmemiştim .

10. neontester

neontester Seçkin Üye Seçkin Üye

hdd de belli bir alanı bu şirkete kullanımı için kiralıyosunuz. internet bağlantınızı kullanıyo ve bu kullanım için bi sınırlaması da yok.

benim de tek aklıma takılan bilgisayarı zombi haline getirmesi yoksa ücretini alamayan yok anında hesapta ve aylık olarak da çekiliyor.

11. graur

graur Aktif Üye

Çok cekiniyorsaniz kullanmadığınız eski bir pc yi kullanirsiniz. Ve kişisel pc kullanımınızi şirkette kiraya verdiğiniz bu pc de yapmazsiniz

12. eduran

eduran Aktif Üye

Bana da hiç mantıklı gelmiyor. 1 yılda verdiğiniz paranın 2,5 katını size geri ödüyor. Dünyada böyle bir kazanç sistemi yok. Size vereceği parayla neredeyse sınırsız sabit disk alabilir.

Bilgisayarları zombi bilgisayara çevirip saldırılar da kullanma ihtimalleri çok yüksek. Rusya saldırılarının bir kısmı ülkemizin içindeki IP numaralarındanmış. Muhtemelen bu tür zombi bilgisayarlardan, windows'tan, kırılmış programlardan vs.

Yabancı ülkeler bu tür oluşumları muhtemelen maddi olarak destekliyor. Ellerinde 100.000 bilgisayarlık ve dinamik IP numarasına sahip bir sistem oluyor. İstediği yere istediği ülkeye bu şekilde saldırı rahatlıkla yapılabilir.

Dünyanın çeşitli ülkelerinden 24 saat kesintisiz çalışabilen sunuculardan bir sürü IP de satın alınarak yapılabilir bu saldırılar ancak dinamik IP'lerden saldırıların engellenmesi daha zor.

Çok güzel kılıfına uydurulmuş bir sistem gibi görünüyor.

13. ThatBeatsAll

ThatBeatsAll Seçkin Üye Seçkin Üye

Beleşe amma meraklıyız :?

14. meyaz

meyaz Aktif Üye

Aslında modem üzerinden tüm portları kapatıp gerekli yetkilendirmeyi yapsak bu tarz kötü amaçlı yazılımların önünü kesebilirmiyiz? Harddiski de depolama için kiralamış oluruz böylece.

15. big_way

Teşekkürler arkadaşlar görüşleriniz için

16. big_way

17. big_way

böyle bir şey olsa devlet önlem alırdı en azından siteleri falan engellenirdi bence

18. ysartemur

ysartemur Seçkin Üye Seçkin Üye

bilgisayarınızda ne depolandığını biliyor musunuz. illegal içerikler çocuk istismarına yönelik bir video bilgiisarınıza yüklenirse FBI takibine girersiniz. ufak rakamlar için risk almaya değmez

19. bidene

bidene Süper Üye Süper Üye

mega holdingsi kaçırdım.
    bunun canına okurum :mrgreen:

20. eridim

eridim Seçkin Üye Seçkin Üye

*** KAIROS LTD.KİMDİR; İNGİLTERE MERKEZLİ İSVİÇRE, ALMAN ve İNGİLİZ ORTAKLI ( IT ) BULUT SEKTÖRÜNDE HİZMET VERMEK MAKSATLI 10 YIL ÖNCE KURULMUŞ AYLIK CİROLARI 1.000.000.- DOLAR OLAN ŞİRKETLERİN BİLGİ SİSTEMLERİNİ KORUYAN ŞİRKETİMİZ 2014 YILINDA NETWORK ( AĞ PAZARLAMA TİCARETİ ) İLE DÜNYAYA AÇILMA KARARINI ALMIŞ ve KISA ZAMAN İÇERİSİNDE 38 ÜLKE ve 80.000 KULLANICIYA ULAŞMIŞ KARLI BİR İŞ SEKTÖRÜ, RAKAMLARA BAKIN LÜTFEN DAHA İŞİN ÇOK BAŞINDAYIZ, DAHA ÖNCEKİ PAYLAŞIMLARIMDA HER 10 YILDA BİR FIRSAT SEKTÖRLERİNİN DOĞDUĞUNU ve BU SEKTÖRLERE YATIRIM YAPANLARIN ÇOK PARA KAZANDIĞINDAN BAHSETTİM. 2010'lu YILLARIN FIRSAT SEKTÖRÜ IT ( BULUT İLETİŞİM ) SEKTÖRÜ BU SEKTÖRÜDÜR. BU SEKTÖRÜ DUYMAMIŞ OLANLAR veya DUYUP UNUTANLAR İÇİN KÜÇÜK BİR HATIRLATMA YAPIP GEÇELİM; DÜNYADA KABLOSUZ OLARAK EN GÜVENLİ İLETİŞİM YERİ BULUTTUR FACE, GOOGLE, SKAYPE, WHATSAPP, YOUTUBE, VİBER, INSTAGRAM VESAİRE GİBİ ŞİRKETLERİN KULLANMIŞ OLDUKLARI GÜVENLİ KULLANIM ALANINA BULUT SİSTEMİ DİYORUZ.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal