istanbul eş durumuna başvuranlar..

Kodla Büyü
Ama bu ilçedekiler teknik lise aramaya devam hocam bulursan bana da söle, belki bir ilçenin 6-7 okulundan 1 tanesi açılmıştır.

Saolun hocam. Ben 24 tercih yaparak onayladım. Onayımı aldı, ancak 41. tercihi istiyorumu, istemiyorum olarak kaydetmiş. Müdürü mü aradım şimdi iptal edip tekrar başvuracağım. Uğraş dur :D

okanformula' Alıntı:
Saolun hocam. Ben 24 tercih yaparak onayladım. Onayımı aldı, ancak 41. tercihi istiyorumu, istemiyorum olarak kaydetmiş. Müdürü mü aradım şimdi iptal edip tekrar başvuracağım. Uğraş dur :D
hocam ben de 26 sını seçip 41. tercihi istiyorumu işaretledim.
Bana uyarı verdi sistem.41. tercihten tercih dışı atanmak istiyorumu işaretlemek için 27 tercihin hepsini işaretlemeniz gerekir diye.
o yüzden bulamadığım okulun derdine düştüm.sizin de 41 i işaretlemeniz için Beylikdüzünü yazmanız gerekecek maalesef

Hocam beylikdüzünden tek okul yazabiliyorum. Bayrampaşadan da sağlık meslek lisesi var. Ancak bi okulum daha eksik. Diğer ilçelerde meslek lisesi yada anadolu lisesi var mı bulamıyorum.

Arkadaşlar bende bağcılardan başlayıp yazacağım inş. hayırlısıyla hepimiz güzel bir okula yerleşiriz.

anadolu yakasında tüm ilçeleri birden açmamaları çok saçma olmuş. 24 okul isteyebilirsiniz yazıyor. ataşehir kadıköy kartal maltepe üsküdar pendik ümraniye de.
puanım 107.

Geri