istanbul eş durumuna başvuranlar..

Kodla Büyü
Hocam geçmiş özür grubu atamalarına bakılırsa 30-40 kişi başvurursa, hepimiz istanbula gideriz inşallah. Umarım hepimizin istediği okul olur...

hocam öyle olur umarım.benim anlamadığım en fazla 27 tercihte bulunabilirsiniz uyarısı.
bir sürü okul var listede:S
bir de bu listeden kopyala yapıştır mı yapacağız?
bu adrese kayıtlı Sisteme göre okullar açılacaktı bize il dışı atamalarda ben hangisini seçeceğimi nerden bileyim?

Hocam kopyala yapıştırla olmaz, malum meb hangi işini doğru düzgün yapmış. Sistem yarına kadar oturur. Bize de 4 gün içinde okul araştırmak kalır.

Özür grubu başvurularının 1. aşamasında başvurunuz onaylanmadığı için 2. aşamaya başvuru hakkınız bulunmamaktadır. !
İlçe tercihinde sorun bulunuyor. Başvurunuzu reddettirip tekrar başvuru yapınız!

Böyle bir hata alıyorum...

puanım 89 arkadalar. esşimin tayini ümraniyeye cıktı ben de ümraniye ve cevresini isticem hayırlısı bakalım

Arkadaşlar ben sadece zeytinburnu fatih ve bayrampaşayı seçebiliyorum eşim z.burnunda çalıştığı için. Sadece 13 okul. Bu sistemsel bi hata mı yoksa normal bi durum mu? Sizlerde nasıl acaba?

okanformula' Alıntı:
Arkadaşlar ben sadece zeytinburnu fatih ve bayrampaşayı seçebiliyorum eşim z.burnunda çalıştığı için. Sadece 13 okul. Bu sistemsel bi hata mı yoksa normal bi durum mu? Sizlerde nasıl acaba?
bunu nasıl anladınız hocam?
benim eşim de beşiktaşta çalışıyor ama adres kayıt sistemine göre tercih yapmak istiyorum.ikametgahı beykozda.anadolu yakası istiyorum.bana da sadece beşiktaş falan açılırsa işimiz var

Ben de teker teker deneyerek Seçebileceğim ilçeleri çıkardım sonunda.27 okulu buldum.
Bağcılar,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beylikdüzü,Fatih,Şişli,Zeytinburnu

Mr.Spermata' Alıntı:
Ben de teker teker deneyerek Seçebileceğim ilçeleri çıkardım sonunda.27 okulu buldum.
Bağcılar,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beylikdüzü,Fatih,Şişli,Zeytinburnu

Evet hocam ben sadece beylikdüzünü denemedim. Dediğiniz ilçelerin hepsi bana açıldı. Nereyi başa alacaksanız acaba hocam.Hizmet puanınız nedir?

Hocam yanlış anlamayın, zamanında olan @porklu vakası gibi olmasın. Puanım 57 z.burnundaki okulları başa alıcam...

Tamam hocam, puanım senden yüksek ama, rakibin diilim. Benim sıralamam z.burnu, şişli, bayrampaşa, fatih, bağcılar şeklinde olacak. Tabi birde buraya yazmayanları da hesaba katmak lazım. Kolay gelsin hocam.

Glimmer hocam, bize 27 size 19 okul dediyse zaten bunlardan fazla okulda seçemiyorsunuz. Zaten size açılan ilçelerdeki okulları yazınca 19 oluyor, fazlasını zaten seçtirmiyor.

Hocam bana büyükşehir sınırları içerisinde iseniz ikametgah dahil 40 kurum seçebilirsiniz diyor. Ama eşimin çalıştığı ilçede 40 kurum gözükmüyor. Buna göre diğer ilçelerden seçim yapabilir miyim. Bu arada ben avrupa eşim anadolu yakasında çalışıyor. Ne yapmalıyım?

eşim üsküdarda çalışıyor diye merkez ilçe olarak kurtköy anadolu lisesini açmıslar ama daha yakındaki çekmeköyü tercih edemiyorum. ne saçma iş. Allah akıl fikir versin.
Bu arada izmir urlada görev yapıyorum. Puanım 107

computerteacher' Alıntı:
Hocam bana büyükşehir sınırları içerisinde iseniz ikametgah dahil 40 kurum seçebilirsiniz diyor. Ama eşimin çalıştığı ilçede 40 kurum gözükmüyor. Buna göre diğer ilçelerden seçim yapabilir miyim. Bu arada ben avrupa eşim anadolu yakasında çalışıyor. Ne yapmalıyım?

Hocam eşinizde öğretmense Avrupa yakasına gelmesi daha kolay gibi, ancak diilse sanırım Anadolunun uzak yerlerine gitme ihtimaliniz var...

okan hocam siz bütün tercihleri dolduracak mısınız?
bir de bu atamada atanamazsak.Anadolu yakası dahil bütün ilçelerdeki boş kontenjanları tercih edebiliyor muyuz acaba?

Hocam şimdi tercihlerimi yapıyorum, beylikdüzü hariç dolduracağım. Tercihlerim bittiği zaman özelden gönderirim. Sıralamamı. 2. sorduğunuz soru ile ilgili bir bilgim yok hocam.

Tamamdır hocam.27 tercihin hepsini işaretlemek gerekiyormuş.41. tercihi işaretleyip tercih dışı atanmak için.

Geri