IP değişimi için mail göndermiyor

Kodla Büyü
İlk defa yaşadım bu sorunu, ne okulun mail adresine ne de kendi mail adresime geliyo mail... Hatta hesabımı da yarına kadar dondurdular yanlış şifre girmişim güya...:)

evet bir haftadır mail göndermiyor zaten bu mail işi çok saçma ya bu ne ya :verymad:

halen bir gelişme yok..müdürde siteye haber eklemedin diyip duruyor...ip diyorum suratıma bakıyor...

Bu ne olacak böyle mail falan hiç gelmiyor artık. İp doğrulama işini bıraksalar daha ii olucak arık...

Kurumsal e-posta adresine ip mailinin geldiğini söylemişti bi arkadaş. Denemek istiyorum ama şifre yanlış girdiniz kilitlendi diyor. Girerken kurumsal e-posta ve ftp şifresini yazıyoruz değil mi? .......@meb.k12.tr ve Meb...... şeklinde ben mi yanlış yapıyorum. Sizde de var mı aynı problem?

zerrax' Alıntı:
halen bir gelişme yok..müdürde siteye haber eklemedin diyip duruyor...ip diyorum suratıma bakıyor...
o müdüre koyun hapı ver hocam, aspirin majezik kesmez onu.. malum derdi büyük.. biz olmasak sanki site yapacaklar, haber koyacaklar :verymad:

4 gündür ip değişim maili gelmediği için siteye erişemiyorum. Elimde 5 tane atılması gereken haber var. Müdüre söylüyorum ama sanki onlara karşı işi sallıyormuşum gibi hissediyorum kendimi. Allah bize böyle eziyet çektirenlerin cezasını versin..

Bugün site güncellemek için gmail le oluşturduğum kullanıcı için İp değişim maili gmail e gelmedi. Ama kurum kodu ile oluşturduğum kullanıcı için İp değişim maili Kurum mailine hemen geldi. Kurum mailleri ile sistem çalışıyor.

yine gelmiyor :( gmail kullanıyorum ondan mı kaynaklı? hocam hangi adresi kullanıyorsunuz

ayın 14 ne kadar web sayfalarını yapın diye yazı geldi bize. Mail geçerlilik süresi 1 gün galiba, mail 3 gün sonra geliyor. :?

Bir gün sonra geliyor. Fakat linkler ip değişikliğini yapmıyor. gmail kullanıyorum.

İki defa denedim ip değişiklik bağlantısı anında geldi. Belkide sunucu farklıdır.

bu statik ip durumu kadar saçma bir durum olamaz, sanki dersin nasa uzay üssünde sisteme giriş yapacaksın, hey Allahım ya! gmail ve mebk12 ikisinide deniyorum ikisine de gelmiyor,

3 gündür deniyorum, gece bile denedim, 3 gündür ses seda yok, hotmail bekliyoruz işte, kurum mailenede gelmiyor, birde müdür sıkıştırıp duruyor altı üstü 2 resim koyacağım...

valla dün geceden beri bekliyorum hotmail gelmiyor gelmiyor oklulun bağlantısı da insanı sinir edecek kadar yavaş :verymad: :verymad:

dün bende hotmail adresimde çok denedim olmadı. sonra alan adını alırken girilen kurum maili ile giriş yapmayı denedim. hemen oldu.

Geri