ilkokul çocuğuna akıllı saat

Kodla Büyü

adadeniz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba arkadaşlar
İlkokula giden çocuğuma dijital akıllı saat almak istiyorum. GPS ve güvenli bölge, kısıtlı hızlı arama özelliği olan bir saat.

Bikaç yıl önce aliexpressten almıştım. Wiky mi ne Turkcellde 300-400₺ iken ben 40-50₺ ye almıştım. Bikaç ay güzel çalıştı sonra sapıttı... attım.

Önerilerinizi alabilir miyim.

Bu alanda en iyi 2 marka, Alcatel ve TCL. Bu iki markanın saatlerine bakabilirsiniz

Ben kendi kızıma TCL nin saatini aldım. Diğer ürünlere göre fiyatı yüksek. Ortam dinleme gibi özellikler yok.Sesli/ Görüntülü konuşma, elektronik çit gibi özellikler var. Çin malından kullanan 1-2 arkadaş GPS bilgilerinin bir süre sonra sapıttığını söylemişlerdi. Bunu da göz önünde bulundurun hocam.

ucuz aldım. turcell den hat almaya gittim. imei kontrolü yaptı. eğer kaliteli bi telefona aitse çok uygun paket veriyordu. ama baktı ibana. pahalı hat verdi. neden dedim. bunlarda kampanyamız yok. maalesef bu telefonlar kapanıyor şansa kalmış işiniz dedi. ve haklı çıktı. 2 sefer imei çalındı. saati aldığım firma hemen günlük destek olup uzaktan bağlanarak gerekli işlemi yaptı ve açıldı saat.
şimdi arkadaşın aynı saati kırılmış. ve yeni kaliteli almış ve hattı çok ucuza benimkine kıyasla.
özetle önce mobil operatörlere gidin derim. öneri isteyin.

bende şu an ihtiyaç fazlası olan bir saat var.
ürün şu: https://www.n11.com/urun/twox-q528-...tili-1655168?magaza=gurcanteknoloji&renk=mavi

kamera ile izleme, ortam dinleme, konum takip vs bir çok özelliği var ancak ben hiçbirisini kullanmadım. bizim tek beklentimiz oğluma kardeşini emanet edip dışarı gitmek zorunda kaldığımız zamanlarda gerekirse bizi arayabilmesiydi. nitekim 2 sene boyunca da sadece bu sebeple kullandık. ne zaman eşimle bir yere gidecek olduk o zaman şarjını taktı saati açtı ve gerek olursa bizi aradı, biz onu aradık vs. koluna bile takmasına hiç gerek olmadı desem yeridir. saati gündelik hayatta kullanmadı yani. görünüm olarak sıfırdan farksızdır. saati yukarıdaki linkten aldım, yorumlara bakarak çoğunluğun memnun olduğunu gördüğüm için, ama dediğim gibi kamerayla takip, gps le takip vs olaylarına hiç girilmedi, bimcell den hat aldık o şekilde kullandık 20 gün kadar önce telefon aldığımız için saat evde boş duruyor. rengi yüzünden huysuzluk çıkarmazsa kızıma verecektik ama 500 tl ye olur derseniz size verebilirim. ordan gelen parayla da pembesini alırım muhtemelen :)

Bende çok araştırmıştım. ucuz saatlerle ilgili olumsuz yorumları okudukça sıkıntı yaşamamak için tcl mt 42 aldım. Sıkıntısız 1 senedir kullanıyoruz. Bütçenize uygunsa tavsiye ederim.

arkadaşlar çocuk için 600-900 tl arasına akıllı saat tavsiyesi istiyorum. kullanan ve memnun kalan var mı? şimdiden teşekkürler

ilkokuldan 5.snfa kadar akıllı saat kullandık. 5 te tel aldık.keşke tel almasaydık diyorum.akıllı saati kullanabildiğiniz kadar kullansın derim. tele olabildiğince bulaşmayın.alcatel tcl aldık biz memnunduk

Bu saatleri güvenilir bulmuyorlar. Kameraları vs çok çabuk hacklanebiliyor gibisinden birşeyler okumuştum. Bununla ilgili bilginiz var mı?

TCL Movetime MT40SX Akıllı Çocuk Saati kullanıyoruz. kızıma almıştım. çok memnunum. fiyatı yüksek ama ses kalitesi konum saptaması arama listesi oluşturma. birçok özellik gayet iyi turkcell den çocuğa uygun hatları var ondan aldım. gayet iyi. tavsiye ederim.

arkadaşlar çocuk saati derken ben simkart özelliği olmayan. dayanaklı bir saat için tavsiye istemiştim. yorumlarınız için teşekkürler..

önce bir digital'i öğrense... olmaz mı? zaman kavramında kalsa, resim ve grafik arayüzleri sonra bilse olmaz mı?

arkadaşlar çocuk saati derken ben simkart özelliği olmayan. dayanaklı bir saat için tavsiye istemiştim. yorumlarınız için teşekkürler..
arkadaşlar çocuk için 600-900 tl arasına akıllı saat tavsiyesi istiyorum. kullanan ve memnun kalan var mı? şimdiden teşekkürler
bu ifade sizde "dayanıklı çocuk saati" olarak mı? anlam buluyor :))

saatçiye gidip basit bir casio saat alın

Geri