html5 oyunu pcde oynayamama sorunu

Kodla Büyü

Accipiter

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar codecanyondan bir html5 oyun satın aldım. amacım ders içerikleriyle oyun hazırlamak. bir servera yükleyince dosyalar düzenlenebiliyor ve oyun oynanabiliyor ama ben kendi bilgisayarımda oyunu düzenleyip öğretmenlerin internetsiz akıllı tahtada oynayabilecekleri şekilde açılmasını istiyorum.

Şöyle bir hata veriyor:
To install the game just upload folder "game" to your server. The game won't run locally with some browser like Chrome due to some security mode.

Bunu halletmenin bir yolu var mı acaba?

Anladığım kadarıyla sunucu istiyor. Xampp ya da wamserver gibi php sunucuya sahip platformlarda deneyebilirsiniz.

Anladığım kadarıyla sunucu istiyor. Xampp ya da wamserver gibi php sunucuya sahip platformlarda deneyebilirsiniz.

hocam doğru anlamışsınız da ben sunucuyla değil de sunucusuz çözmek istiyorum bu olayı. sonuçta ihtiyacı olan düm dosyalar bir klasör içinde ve html5 bir uygulama. veritabanı vs gerekmiyor. bir şekilde halledilebilir gibi geliyor bana.

hocam doğru anlamışsınız da ben sunucuyla değil de sunucusuz çözmek istiyorum bu olayı. sonuçta ihtiyacı olan düm dosyalar bir klasör içinde ve html5 bir uygulama. veritabanı vs gerekmiyor. bir şekilde halledilebilir gibi geliyor bana.
dosyayı paylaşın hocam dicem ama para verip almışsınız

PHP kodlarının çalışması için mecburen sunucu gerekli. Bunun da ötesinde her js dosyası localde güvenlik nedeniyle çalışmayabilir. Zaten uyarıda da bundan bahsediyor.

Geri