Honda Jazz'ı bu fiyata almalımıyım

Kodla Büyü
Şu arabalara da bakmanizi öneririm...japon ve C segmentti...
Sahibinden No
471853548
469532977

fiyatlara sitede baktım da epey yüksekmiş bende de 2005 manueli var 30000 gider zannımca :)
bu arada bende 2010 yılında iyi paraya almıştım ozaman insanlar şaşırmıştı bu araba bukadar ediyormu diye bu arabanın piyasası böyle muadillerine göre biraz yüksek ancak temizini alırsanız pişman olmazsınız

Son düzenleme:
Hocam Mayıs ayında ben de 2006 jazz ls otomatik aldım. 34500 e. Temizdi, sadece sağ ön çamurluk değişmiş. Benzinde çok yakıyordu, LPG yi ben taktırdım. Şehir içi 25, şehirdışı 15 kuruş yaktı. 6000 km yaptım. Memnunum. Bu arabaların piyasası bu civarda. Pişman olmazsın diye düşünüyorum.

aracın kilometresinin düşürülüp düşürülmediğini nasıl anlarım arkadaşlar?
.. Cevaplarınız için teşekkürler

2009 jazz ishift ilana koydum 1saate sattim 43500e. Su an fiyati ne bilmiyorum ama cok güzel bir aracti, yari otomatikti ve yakiti benzinli olarak memnun ediyordu beni...

araba iyi de fiyatlar uçmuş 2016 nisan da otomatik 60 binde honda Cİvic Elegance'ı 41750 e almıştım...

3 hafta olmadi 2015 elegance otomatik,lpg aldim 76750... Emsalleri 79larda en az... Maalesef fiyatlar rezillik

Honda mekanik olarak sorunsuz olsa da kaporta boya olarak çok zayıf bir araba. Ufacık bir kazada bile büyük hasar boyutlarına ulasabiliyor. Tecrübe ile sabit.

40.000 gibi bir bütçe de ben hazırladım. Ilk araba için otomatik olsun diyorum. Istanbul içi kullanmak istiyoruz. Bilemiyorum. Corsa mi jazz mi. Bu bütçeye alabileceğim pek araba odeli de yok gibi. Corsa hakkında ne düşünüyorsunuz.

Opeller tam otomatiklerde cok tuketiyor diye duydum, astra Corsa farketmez

Geri