Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü - MERKEZE BAĞLI TAŞRA / BAKANLIK

Kodla Büyü
merhaba arkadaşlar bende 10 unda orda olacam kurs için kılık kıyafet zorunluluğu var mı peki?

Kıyafet zorunluluğu yok arkadaşlar, ama abartmadan tabiki diye söylüyor hoca. :)
Başvurular il MEM den gidiyor arkadaşlar galiba. Benim öyle oldu. Başvuru zamanı geçmişti mesela ama gönderelimmi seni dediler olur dedim.
Bi bakmışım Ankara'dayım. Anlıyacağın gitmek istiyorsan hocam İl Mem den EBİTEFO larla iletişime geç bence.

Bende pazartesi fatih projesi teknoloji destekli cografya eğitici eğitimi kursuna başlayacağım. Kalacak yer başkent öğretmen evi, fiyat doğru ise 75-100 arası yemekte ayrı. Ben Ankara'ya yakın olduğumdan geliş gidiş düşünmüştüm, yatak ücretini benzine veririm, evimde kalırım demiştim, ama fatura matura istiyorlarsa kalırım orada.

Faturalandırdığınız takdirde günlük yevmiye ücretinin 1,5 katına kadar konaklama ücreti alırsınız. Fatura göstermezseniz konaklama ücreti alamazsınız. Git gel yaparak ya da bir tanıdık yanında kalarak konaklama ücreti bana kar kalsın diye düşünmeyin arkadaşlar. Boşuna yorulursunuz. Başkent ögrt. Evi paylasimli odası (aynı kurs arkadaşlarınız ile paylaşılır) aşağı yukarı tam ücreti karsılar.

Günlük yevmiye = 30tl diyelim
Max 45tl günlük konaklama alırsınız.
Siz günlük 40tl lik fatura getirirseniz 40tl alırsınız, 60tl lik fatura getirirseniz 45 tl alırsınız. En az getirdiginiz fatura kadar , en çok 45.

Yani konaklamadan kar etmeniz zor. Diğer 7 gunluk yevmiyeden ve taksi parasindan yemek paranizi düsersiniz ne kalirsa kalir. Aksam cok luks yemek yemezseniz 100 ila 150tl arasi paraniz kalir.
Tabi aldığınız eğitim paha biçilmez :D

Kar etmek değil de, otel de kalmamak için, yoksa kalacak yerde var. Arabaya bindinmi bir saatlik mesafe uzak sayılmaz.

Geri