Hizmet puanı hesaplada sorun mu var?

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar mebbisten özlük modülünden hizmet puanı sorgusu yaptığımızda "ünvanınız öğretmen olmadığından hasaplanamıyor" uyarısı veriyor sizde böyle bir sorun var mı?

hocam bende böyle bi sorun yok, hesaplanıyor hizmet puanım sorunsuz bi şekilde..
sizdeki bu sorunun sebebi ne olaki acep :shock:

Yok arkadaşlar ben ne aylıksız izindeyim ne de kayıtlarımda görevlendirme geçiyor. Sistemde bir sorun olmalı. Yoksa ben öğretmen değilmiyim. :scared:

Mebbis Personel Kimlik Bilgileri Ekranında Görevi ve Ünvanı bölümünde ne yazıyor?

sadece bizde değil ben başka bir branşdan öğretmen baktım onunkinde de aynı yazıyor. yani hesaplamıyor.

Unvanı "Öğretmen" Olmayan Personel İçin Hizmet Puanı Hesaplanamaz.
bendede bu uyarı geliyor.

Unvanı "Öğretmen" Olmayan Personel İçin Hizmet Puanı Hesaplanamaz.
yine aynı hatayı verdi.

Hocam bende normal hesaplıyor fakat bende daha önce bu uyarı vardı. Ben İl Milli Eğitim aracılığı ile bakanlıktan Ünvan kısmına Öğretmen kariyer Basamağı kısmınada öğretmen işaretlettirdikten sonra düzeldi. Bakanlık bazen adaylığı kaldrılmış öğretmenlerin Kariyer basamağı kısmını ve ünvan kısmını boş bırakıyor bu nedenlede hata çıkabiliyor. İl MEBBİS kısmına başvurusanız düzelecektir hocam...

Metehan' Alıntı:
Hocam bende normal hesaplıyor fakat bende daha önce bu uyarı vardı. Ben İl Milli Eğitim aracılığı ile bakanlıktan Ünvan kısmına Öğretmen kariyer Basamağı kısmınada öğretmen işaretlettirdikten sonra düzeldi. Bakanlık bazen adaylığı kaldrılmış öğretmenlerin Kariyer basamağı kısmını ve ünvan kısmını boş bırakıyor bu nedenlede hata çıkabiliyor. İl MEBBİS kısmına başvurusanız düzelecektir hocam...
Kariyer basamağı boş bırakılmış hata bu sebeple çıkıyor. Okul şifresiyle giriş yapınca bu kısmı bakanlık girebilir diye bir uyarı var.

ben haziran da il dışı tayin olmuştum. branş öğretmeniyi. bende de aynı sorun va. eşimin tayini çıkmadı. eşim sınıf öğretmeni onda sorun yok. acaba branşlarla mı alakalı. ya da tayin olanlar gittikleri yerden tekrar mı mebbis şifresi almaları gerekiyor. neden derseniz idarenin şifresinden girince problem olmuyor demiş arkadaşlar.

Unvanı "Öğretmen" Olmayan Personel İçin Hizmet Puanı Hesaplanamaz!

Ahanda bendede aynısını verdi yoksa bizi çaktırmadan Tamirciliğemi terfi ettirdiler.

görevi, ünvanı ve kariyer basamağında öğretmen yazıyor ama aynı hatayı veriyor. dün normaldi bi sorun var demekki

bende de aynı sorun var az önce baktım ve şok oldum acaba öğretmenlikten demi olduk dedim. ama sizinkileri görünce ve mesajları okuyunca rahatladım sanırım sistemde bir sorun var

arkadaşlar problem sistemde şu an. sadece biz değil başka branşlarda da aynı hatayı veriyor. 31 aralık tarihine kadar sıkıntılar devam edecek gibi. kolay gelsin.

Geri