Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

hizlial.com dan uzak durun

Konu, 'Her Telden' kısmında atacan2 tarafından paylaşıldı.

1. atacan2

atacan2 Aktif Üye

Ellerinde olmayan ürünleri satıyorlar, Sonrada ellerinde olmadığını 9 gün sonra fark ediyorlar.
    Ücretide artık ne zaman iade ederler orasıda meçul.
    Siz siz olun hizlial.com dan uzakdurun. :verymad:

2. netame

netame Süper Üye Süper Üye

Bu açtığınız konunun bağlantısını gönderin hocam onlara, size bir özür borçlular.

3. atacan2

atacan2 Aktif Üye

bildiğim tüm ortamda bu olayı anlatacağımı onlara mesaj attım, burası başlangıç.

4. Şeref

Şeref Aktif Üye

kendi adıma söyleyeyim bugüne kadar tek bir şey aldım o da 2 günde kapıma geldi

5. balnihat

balnihat Aktif Üye

hocam bir sefer sorun yaşadınız diye ortalığı yakmanın almeni ne ? ben 3-4 yıldır hızlı al dan alıyorum ve gayet memnunum bir kere elleinde olmayan ürün sorunu yaşadım. onda da aradılar ürünün gelmesini beklermisiniz yoksa sizin için iptal mı edelim dediler. fiyat olarak ta çok memnunum şikeytinizi onlara iletin özür dilerler.

6. aakcakaza

aakcakaza Hiperaktif Üye Hiperaktif

bende yaklasık 5-6 senedir alısveris yaparım hızlıaldan, herhangi bi problem yasamadım.

Ama bence bize denk gelmiyor problemli ürünler, daha once de benzer sikayetler okumustum konuyu acan arkadasa katılıyorum.

7. eridim

eridim Seçkin Üye Seçkin Üye

sikayetvar.com

8. gökalp

gökalp Seçkin Üye Seçkin Üye

Valla bende 2-3 defa aldım hiç sorun yaşamadım... Hatta Kargonun ertesi gün elime ulaştığı bile oldu.

9. kade38

kade38 Üye

bende hızlıal.com la sıkıntı yaşadım. 640 gb taşınabilir hdd aldım. 1 yıl sonra arıza yaptı. teknik servisi sormak için mail attığımda bize yollayın dediler. yolladım 45 gün geçti. arada işlemleriniz devam ediyor, gerekli görüşmeler sürüyor diye mailler attılar. bi türlü telefondan ulaşılamıyor. kızıp mail attığımda yeni ürün yollayacağız dediler. sonra da para iadesi yapacaz dediler. (aldığımda hdd 130 tl idi şimdi 250 tl) kabul etmedim yeni ürün istedim lakin parayı taksitle kredi kartına geri yüklediler. kaymakamlıktaki hakem heyetine şikayet ettim 3 ay sonra ürün değişimi çıktı.15 günlük itiraz süresini bekliyorum. itiraz edip mahkemeye gitmezlerse yeni ürün verecekler.ne kadar adiler...
    aldığımda hdd 130 tl idi şimdi 250 tl bunun hesabını yapıyorlar

10. mtokcan

mtokcan Seçkin Üye Seçkin Üye

Ben de evim.netten 2 sipariş verdim biri 10 günde geldi diğeri 20 gün oldu hala gelmedi. Mesaj atıyorum bana otomatik cevap yolluyorlar. Yarın tel ile arayacağım...

11. maviakdenizim

maviakdenizim Aktif Üye

Aynı durumu bende yaşadım,aman arkadaşlar.............

12. mfk

mfk Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

webdenal da sorun yaşayan var mı? Artık hepsiburada dan soğudum alternatif arıyorum. Bütün e-ticaret siteleri ellerinde olmayan ürünleri satar bilginize. Çoğunda artık depo bile yok. Tedarikçiden direk hepsiburada etiketiyle geliyor ürün. Yoksa o kadar çeşitliliğe depo mu dayanır.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal