HEM Öğretmenlerine Seminer(13-17/08/2012)

Kodla Büyü
omd' Alıntı:
Katılanlar
-----------------
1- suigen
2- Phascolarctos cinereus
3- halk
4- mitto
5- omd

başka var mı katılan? Mini BBNet zirvesi yapacağız sanırım :D Fotoğraf makinesi olan arkadaşlar getirsin lütfen :)

Ben getireceğim ama profesyonel değil. Bu arada lap top getiriyorum, pes 2012 var ayrıca 1 kol var ama çok dandik. Getirebilen kol getirsin derim. :) HDMI kabloyu da atıyorum çantaya illaki bi LCD vardır merkezde... :)

omd' Alıntı:
Katılanlar
-----------------
1- suigen
3- halk
4- mitto
5- omd

başka var mı katılan? Mini BBNet zirvesi yapacağız sanırım :D Fotoğraf makinesi olan arkadaşlar getirsin lütfen :)

Bende geliyorum Mersin'den hocam. Rize'de görüşürüz artık.

1- suigen
3- halk
4- mitto
5- omd
6- phantosos
7- fluent

7 kişide ordan bulduk mu bir halı saha yaparız artık... :)

1- suigen
3- halk
4- mitto
5- omd
6- phantosos
7- fluent
8- nosTRa - rizede

Bayağı olmuşuz :D

omd' Alıntı:
1- suigen
3- halk
4- mitto
5- omd
6- phantosos
7- fluent
8- nosTRa - rizede

Bayağı olmuşuz :D
"Bende rizedeyim" derken geliyorum anlamında söyledim, Samsun'dan geliyorum.

Bu arada 10 senedir ilk kez seminere gidiyorum seminer esnasında resmi kıyafetle mi oluyoruz acaba?

Benim de 6. yılım izcilikleri saymazsak ilk hizmetiçim olacak. Deneyimlilerden öneri alalım.

omd' Alıntı:
Benim de 6. yılım izcilikleri saymazsak ilk hizmetiçim olacak. Deneyimlilerden öneri alalım.

4 defa egitim görevlisi ve 10 defa da kursiyer olarak katıldım. Seminerler rahat olur ;) nasipse öğlene kadar biter. Serbest giyim kuşam. Bu arada tum hizmetiçi egitim enstitusulerini gördüm ve en kaltesi çayeli bu kesin.

malum ramazanda gidiyoruz, yeme içme işleri nasıl olacak? iftarı sahuru sorun yaşar mıyız?

hocam hiç sanmıyorum sorun olacağını ama baktık olmuyor muhteşem üçlü imdada yetişir, ekmek-domates-peynir +1 olsun dersen kavun karpuz. hiç olmadı dersen bi gün iftara rizeye gideriz bi gün hopaya, oralarıda beğenmezsen batuma gideriz :)

Aslında batum fena fikir değil. Oralara kadar gitmişken bi sınırdan girip çıksak mı ne dersiniz :)

1- suigen
3- halk
4- mitto
5- omd
6- phantosos
7- fluent
8- nosTRa
9- tohatli
10- kayzersozee

batum işini düşünelim hazır o tarafa gitmişken ayder'e de mi çıksak :D

Hocam inşallah öğleye kadardır seminer, katıldığım tüm seminerler şansıma 4 e kadar devam etti, sanırım bu da öyle olur :D

suigen' Alıntı:
http://www.cayelihizmetici.com/ adresinde seminer katılımcı listesi yayınlanmış, 47 kişiyiz. :) Ayrıca aradım hizmetiçi eğitim enstitüsünü, seminer öğleye kadar sürer büyük ihtimalle dedi.

Hepsi bilgisayarcı değil bunların. Bir kısmı HEM idarecisi.

Bizim mesai seminer şeklinde olmayacak zaten. Modülleri falan düzenleyeceğiz. Yeterlik tabloları, bilmem-ne falan ayar çekeceğiz. Aynısından başka yerlerde de yapılmış. Bir kaç kişiden oluşan komisyonlarla bu düzenleme işi yapılacak. İşini düzgün yapan bir komisyon 2 günde rahat bitirir(miş).

Bizim kuruma resmi yazı gelmedi. Sizlere resmi yazı geldi mi? Yarın tebligat için son gün. Bakalım yarın da çıkmazsa bayramdan sonraya ertelenme durumları varmış sanırım. 27-31 Ağustos arası.

halk' Alıntı:
Bizim kuruma resmi yazı gelmedi. Sizlere resmi yazı geldi mi? Yarın tebligat için son gün. Bakalım yarın da çıkmazsa bayramdan sonraya ertelenme durumları varmış sanırım. 27-31 Ağustos arası.

Hakikaten bize de gelmedi o yazı ben gene gelmeden biletleri aldım. Umarım yakmambiletleri...Siz erteleme işini kimden duydunuz acaba?

Ben tam çıkarken yazı geldi. Acele ve günlüdür yazıyor. Yarın mesai sonuna kadar teslim tebellü belgesini getirin ilçeye diye yazıyordu. Yarın halledeceğim... :)

Umarım geç baslar erken biter. Gezi organize etmeye gerek yok orda hizmetici yönetimi gezi planlaması yapar. Erken biterse seminer 5 günde Ayder Batum Uzungöl zilkale gezileri yapılır. Müdür yardımcısı nihat kalyoncu sagolsun ;)

10 kişi biz burdan saydık, o kadar branş içinde zaten başka da bilişimci yoktur :D

Arkadaşlar bence de sabahları sıkı çalışıp, öğleden sonraları gezi olayı süper olur. Bu arada bana da bugün telefonla tebliğ ettiler. Yarın sabah gidip imzalayacağım.

Aramızda deneyimli halk eğitimliler kimler? Benim daha üç ay olmadı halk eğitimde :) Eski görev yerimde de yıllardır kurs vermiyordum ben. Verdiğim dönemlerde de modüler program henüz yoktu :) Baştan söyleyeyim ben :D

omd' Alıntı:
Aramızda deneyimli halk eğitimliler kimler? Benim daha üç ay olmadı halk eğitimde :) Eski görev yerimde de yıllardır kurs vermiyordum ben. Verdiğim dönemlerde de modüler program henüz yoktu :) Baştan söyleyeyim ben :D

Omd hocam sözde 2 senedir Halk eğitimdeyim. Ama aslında yeni sayılırım. Çünkü gereksiz bir şekilde Eğitici Formatörlük davası ile ilgileniyordum. Sağ olsun bakanımız, kafamıza DANK ettirdi. Bununla birlikte, Modüler eğitimden haberim var, ilk çıktığı yıl bulunduğum ilçede öğretmen eksikliğinden Meslek Lisesinde çalıştım. Ama Mesleki eğitimdeki modüler konular Halk Eğitimlere uymuyor. Bir nevi 3 gömlek büyük bizlere. Konular çok detaylı vs vs... Rize'ye gelince tartışırız mutlaka ama bana göre mutlaka bizde modüllerde değişikliğe ihtiyaç var diye düşünüyorum.

Saygılar,

Bende 2 senedir HEM'deyim. Verdiğim belge sayısını inanın bilmiyorum. :) Zaten konuşlacağımız konular belli gibi. Aslında ne yapacağımızı tam olarak bilsek şu 2 - 3 gün hazırlanıp gideriz orada daha rahat ederiz ama şu anda muallak...

Geri