HEM Öğretmenlerine Seminer(13-17/08/2012)

Kodla Büyü

http

Aktif Üye
13-17 Ağustos 2012 tarihleri arasında Rize-Çayeli Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde yapılacak olan seminerde aşağıdaki alanlarda yaygın eğitim programlarının güncelleme çalışmaları yapılacaktır. Seminere Halk Eğitimi Merkezlerinde görevli meslek öğretmenleri katılacaklardır.

Semine katılmak isteyen öğretmenlerin “T.C. Kimlik No”, “Adı Soyadı”, “Görevi”, “Branşı”, “Görev Yaptığı Kurum”, “İli”, “İlçesi” bilgilerini en geç 01.08.2012 Çarşamba günü mesai bitimine kadar cyg_program@meb.gov.tr adresine bildirmeleri gerekmektedir.

Alanlar:

- Ahşap Teknolojisi, (Mobilya ve İç Mekân Tasarımı)

- Ayakkabı ve Saraciye Teknolojisi,

- Bahçecilik,

- Bilişim Teknolojileri,

- Büro Yönetimi ve Sekreterlik,

- Elektrik-Elektronik Teknolojisi

- Gazetecilik,

- Gıda Teknolojisi

- Hasta ve Yaşlı Bakım Hizmetleri

- Konaklama ve Seyahat Hizmetleri

- Pazarlama ve Perakende

- Seramik ve Cam Teknolojisi

- Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme

- Yiyecek İçecek Hizmetleri.
http://hbogm.meb.gov.tr/www/13-17082012 ... /icerik/30

Rica ederim hocam beni ilden aradılar. Bilişim alanında başvuru çok azmış.

Kursu olan gidebilir ahmet hocam. İzinli sayılırsınız, istiyorsanız başvurunuzu yapın. omd hocam bana telefonda kurs müfredatlarının düzenleneceği söylendi. Dersi işleyenler olarak Hem öğretmenlerinin katkısı gerekiyormuş.

http' Alıntı:
Kursu olan gidebilir ahmet hocam. İzinli sayılırsınız, istiyorsanız başvurunuzu yapın. omd hocam bana telefonda kurs müfredatlarının düzenleneceği söylendi. Dersi işleyenler olarak Hem öğretmenlerinin katkısı gerekiyormuş.
Ben de başvurdum. Başka kimler gidecek? Orada yalnız kalmayım sakın :))

Hizmetiçi Eğitim Modülünde "Modüler Program Hazırlama Semineri" olarak gözüküyor. Ben de başvurdum.

ben başvuru yapmadım başka bir işim olduğundan. çalışmalarınızda sizlere başarılar dilerim. umarım söyledikleriniz dinlenir ve uygulanır.

Ben daha yeni yaptım, belki kabul edilir. İnternetim yoktu 4-5 gündür, kaçırdım başvuruyu.

Beni de müdürüm kaydettirdi. Bakalım çıkacak mı? Çıkarsa halk eğitimlerde çalışanlarla ve forumdaşlarımla tanışma fırsatı bulurum.

Bizim müdür yardımcısı Aksaraydayken aradı beni, aldı kimlik numaramı falan ama ben daha bu başlığı yeni gördüm ve mail atmadım. Sanırım bende katılırım gibi geliyoır. Acaba ne zaman sonuçlarının belli olduğunu bilen var mıdır?

Ben sonunda bugün düşürebildim bakanlık numarasını. Adım listede geçiyormuş liste onaya sunulmuş ancak onaydan çıkmamış henüz. Mebbisten takip edebilirmişiz. Onay çıktığı anda oraya düşermiş.

Tokat ve çevre illerden varsa gidecek arkadaş ben arabayla gideceğim. iki şartım var. arabada sigara içilmez. trafik kurallarına uygun şekilde araba sürebilmek. kurallar konusunda takıntılıyımdır :) Dönüş için yola çıkmadan garanti veremiyorum. benimde belli değil çünkü. pm atarsanız cvp veririm.

arkadaşlar yukarıda yazdım ama plan değişti. yarın 9 ağustosta otobüsle gidiyorum. trabzonun ilçesinde 1-2 gün kalıp öyle geçeceğim.

mitto' Alıntı:
Bende katılıyorum Gebze'den.

Özel arabanla mı gideceksin hocam? Yer varsa masrafları da kırışırız. Şöförlüğümde var. Benim kendi arabam var ama uzun yol arabası değil ve benzinli olduğu için çok yakar.

halk' Alıntı:
mitto' Alıntı:
Bende katılıyorum Gebze'den.

Özel arabanla mı gideceksin hocam? Yer varsa masrafları da kırışırız. Şöförlüğümde var. Benim kendi arabam var ama uzun yol arabası değil ve benzinli olduğu için çok yakar.

:) Hocam araç maalesef hanımın elinde rehin artı olarak gidiş için otobüs, dönüş için uçak biletini aldım bile (otobüs iptal olur ama uçak olmuyor maalesef...) Zaten az buz yol değil ama iyi olurdu aslında geze geze gitmek... Benim araç LPG'liydi rahat gider gelirdik... Keşke önceden açıklansaydı da plan yapsaydık...

Katılanlar
-----------------
1- suigen
2- Phascolarctos cinereus
3- halk
4- mitto
5- omd

başka var mı katılan? Mini BBNet zirvesi yapacağız sanırım :D Fotoğraf makinesi olan arkadaşlar getirsin lütfen :)

Geri