Helal olsun Müsteşara!

Kodla Büyü
225 bin liralık saat takan adam = yetim yoksul hakkı yiyen adam

size de yanlış öğretmişler :)

netame' Alıntı:
ne biçim gazete ne biçim haber bu ya, servet düşmanı mıyız biz arkadaş, o adamın kolundaki saatin değeriyle bizim maaşların ne alakası var..
:alkis: arkadaşım ne demek "ne alakası var" senin kolunda 70 bin $ lık saat mı var? Hazretleri memur değil mi? Ulan, TOK açın halinden anlamaz diye boşuna dememişler..
yiyiniz efendiler yiyiniz
aksırıncaya tıksırıncaya kadar yiyiniz

netame' Alıntı:

Yok hocam öyle değil
225 bin liralık saat takan adam = memuru yiyen adam(lardan biri)

andariel' Alıntı:
netame' Alıntı:

Yok hocam öyle değil
225 bin liralık saat takan adam = memuru yiyen adamlardan biri
Hocam birileri memuru yedi kesin.. ama o saati taktı diye bu adam yedi diyemem ben, kolunuzda siyah asker saatiyle oraya sizi müsteşar diye koysalar 10+10 zam verebilir miydiniz..

Saat üzerinden gitmeyelim, bu hükümet ekonomiyi iyi yönetemedi, her yere buldu da memura bulamadı, bunda Maliye Bakanlığı müsteşarının da payı vardır diyelim en sert muhalefeti beraber yapalım.

8099_10150798671072242_1674988716_n.jpg

Hakem dediğin tarfsız olmalı. hükümetin kuklası olan adamlara hakem demem. o saati adamın koluna boşuna takmamışlar. ben onun o parayı verip saati aldığınada inanmam. Allah bilir hangi iş için o saat hediye edildi. memuru sattığı için olmasın

bir zamanlar akp seçmeni olarak nasıl kılıçdaroğlunun gömlek markasını günlerce tartıştıysak müsteşarın saati de tartışmaya değerdir bence.. :-1:

bir ihtimal hediye verildi diyelim, peki böyle bir hediyeyi kim neden verir :|

Ortadoğu ve balkanların parlayan yıldızı bir ülkenin atanmış en yüksek devlet memuru olan müsteşar efendi hazretleri o saati takmayacak da 1600-1700 TL maaşla çalışan öğretmeni mi takacak :?: . O saat 400 bin TL ise o paranın bir aylık faiz getirisi ek ders dahil öğretmen maaşında fazla ediyor. :!:

Yakışır
Hakeme gözlük müsteşara saat

Bilmem kaç yıl önce grev yapan kişi hatta kişiler o kadar çok çalıştılar ki oğullarının gemicikleri, fabrikaları, ortaklıkları... eşlerinin hastaneleri, dükkanları.... var.

Birisi şunu açıklayabilmeli bir insan sadece çalışarak ne kadar kazanabilir. Kimsenin malında mülkünde gözümüz yok. Sadece merak ediyorum örnek almak istiyorum çalışmalarını eğer etik bir teknik ise.

zenginin malı zügürtün dilini yorarmış. adam isterse 1milyon dolarlık saat takar kime ne? adam kariyerli bir bürokrat. Belki taktığı saat ÇAKMADIR.
bir ülkenin en üst düzeyde yönetenin mal varlığının 120 milyar dolara yaklaştığı bir ülkede bunlar çok normal.

Para nasıl kazanılır diye soran arkadaşlara memur zihniyeti ile para kazanılmaz, para ticaret ile kazanılır. Ülkede yapılan yapılacak o kadar çok ticari konu var ki say say bitmez.

Ayda 2bin TL alan memura ticareti anlatamazsın. Kendisine verilen sadaka zamma itiraz etmeyen, greve bile katılmayıp üç beş kuruş ek ders için riske girmeyen, ne işe yaradığını bile bilmeden sendikalara üye olup siyasi görüş çerçevesine sendika peşinde koşan adama sen ticari riski anlatamazsın.

saygılar

Okuduğum bir kaç yerde saatin gerçek eğerinin 27 bin dolar olduğu haberin gerçek olmadığı yazıyor. :shock:

2 emniyet muduru 14 yasindaki kiza tacizden serbest
cumhuriyet savcisi rusvetten tutuklandi.
YAV BU OGRETMEN NE YER ICER BIR SORUN BE

sonuç olarak referandumda memura verilen hakem heyeti lafları fiyasko ile sonuçlandı. hükümet hakem heyetine ne emretti ise o oldu. referandumda bu maddenin hiç bir anlamı yokmuş. memur kandırıldı. birileri referandumda alacağını aldı geriye kalan süslemelerde fiyasko. iktidara itiraz etmediğiniz sürece en iyi adamsın, ama karşınıa durursan kesin ergenekoncusundur. önümüzdeki bir yıl çok kötü günlere hazırlıklı olun.

mkankan' Alıntı:
Okuduğum bir kaç yerde saatin gerçek eğerinin 27 bin dolar olduğu haberin gerçek olmadığı yazıyor. :shock:
valla ha mı çok pollyannasın saatin orjinali 232 BİN DOLAR yurt dışı sitelerinde ülkemizde belki çakması vardır 232 tl ye. ona bakarsan 27bin bile çokktur. kendini inandırmak istedikten sonra.

Adamı tanımam etmem, saati de bilmem, bir memurun bu kadar yüksek bir parayı saate yatırmış olacağını da düşünmüyorum ( istisnalar hariç ) ama saatin imitasyon olması da muhtemel. nusaybinde - midyatta bu tür imitasyon saatlerin 150-250 tl arasında satıldığını biliyorum..

Geri