Halk Bankası Internet Şubesi Hakkında

Kodla Büyü

aakcakaza

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaslar internet subesinden kredi kartının

son kesim ve odeme tarihlerini değiştirebiliyor muyuz?

ayrıca adres güncellemesi yine internet bankacılıgından yapılabiliyor mu bilgisi olan var mı acaba?

Adres bilgilerinizi güncellemek için, en yakın Halkbank Şubesi'ne başvurabilir ya da 444 0 400 Halkbank Dialog'u arayabilirsiniz.

boyle yazıyor ama ben dialog da yerini bulamadım, neyse :oops:

aakcakaza' Alıntı:

ayrıca adres güncellemesi yine internet bankacılıgından yapılabiliyor mu bilgisi olan var mı acaba?

Hocam ben illallah ettim halkbankası sertifikasından, şifresinden, dialogundan. Garanti de bir hesap açtım, anında tüm maaşı transfer ediyorum. Garantinin internet şubesi çok iyi bence tavsiye ederim. :+1:

hürmetler

şu anda lanet olası bankacılıklarını kullanamıyorum.hala telefonuma şifre gelecek 10 dk dan bu yana :verymad:

aakcakaza' Alıntı:

Hocam adres güncellemesi yapamazsın ama hesap kesim tarihini değiştirebilirsin.

hocam adres güncellemesi için malesef şubeye gitmen gerekir. güncelleme yapmadan eft yapamayabilirsin.

internet subesini acmak için de subeye bir form doldurup teslim etmek gerekiyormus sanırım ne sacmalık yaaa

Bu formu herhangi bir şubede doldurabiliyorunuz. Daha sonra müşteri hizmetlerini arayarak şifrenizi alabiliyormuşsunuz. Yalnız halk bankasında beş tane sertifika olduğundan internet bankacılığa pek sıcak bakmadım. Ben işbanbankasının internet şubesini kullanıyorum bir çok işlemi(ttnet faturasını,telefon telefon faturasını,mtv vergisi,kredi kartı borcunu,havale...) ordan hallediyorum.

kullanıyorum ibr çok işlemi yapıyorum ama bazı saçmalıkları var
- internet bankacılığı aylık limitiniz doldu işlem yapamazsınız
- 5 sertifika dan sonra yenileme
- birde şifrebaz ı cep tel e indirdim ama 45 dk harcamama rağmen kullanamıyorum

iş bankasından sonra halkbank bana iyi geldi. eftlere para almıyor. sade, anlaşılır bir arayüzü var. sertifika işlemi yoruyor biraz.

halkbankta ben şifrebaz kullanmıyorum sertifika için uğraşabilirsiniz ama sonrası kolay

wertyu6' Alıntı:
aakcakaza' Alıntı:

Hocam adres güncellemesi yapamazsın ama hesap kesim tarihini değiştirebilirsin.

Hocam aslında adres güncellemesi için de dialogu arayın felan diyor ama tel kesiliyor her seferinde,

bu int. bankacılıgı iyi hos da sinir ediyor bazen insanı, ama yine de subede sıra beklemekten iyi,

en iyisi subede form doldurulım adres değişikliği için de.

kafkas' Alıntı:
Sayın hocalarım Garantiyi de bir deneyin, pişman olmayacaksınız :+1:

hocam zaten 3 tane var su an, ziraat, halkbankası, iş bankası,

içimiz dısımız şifre oldu valla :lol:

ya da hepsini kapatıp bunu deneyeceğiz artık.

aakcakaza' Alıntı:
kafkas' Alıntı:
Sayın hocalarım Garantiyi de bir deneyin, pişman olmayacaksınız :+1:

hocam zaten 3 tane var su an, ziraat, halkbankası, iş bankası,

içimiz dısımız şifre oldu valla :lol:

ya da hepsini kapatıp bunu deneyeceğiz artık.

:)evet sayın hocam, benim de durumum aynı idi. hepsini kapattım bir şekilde :) darısı başına

hürmetler

bizim okul yeni geçti halkbanka.akbank internet bankacığını kullanıyordum ne güzel.Halkbankın internet bankacılığı hep sorun..kart gelmedi.internet şubesine de girdim bir kere.daha da giremedim.sertifika sorun ediyorr..5 kez deneme hakkınız dolmuştur diyor.sinir etti beni..

halkbank'ın sertifika olayından ben de çok çektim :verymad:
herhalde en az 5 kere 5'erlik sertifika haklarını doldurmuşumdur :)
internet explorer'da her formattan sonra yeni sertifika gerekiyor. sertifikayı kaydedip tekrar kullanmak da internet explorer'da olmuyor
çözüm: mozilla-firefox kullanmak sertifikayı kaydedip daha sonra yeniden yükleyebiliyorsunuz

isikayhan' Alıntı:
halkbank'ın sertifika olayından ben de çok çektim :verymad:
herhalde en az 5 kere 5'erlik sertifika haklarını doldurmuşumdur :)
internet explorer'da her formattan sonra yeni sertifika gerekiyor. sertifikayı kaydedip tekrar kullanmak da internet explorer'da olmuyor
çözüm: mozilla-firefox kullanmak sertifikayı kaydedip daha sonra yeniden yükleyebiliyorsunuz

hocam haklı,
eğer sertfika probleminiz varsa firefox kullaının bir kez yüklüyorsunuz ve bir daha gerekmiyor. şahsen ie i sadece mebsis e girmek için kullanıyorum zaten onun dışında firefox çok daha iyi ve hızlı(neyse reklamı geçelim:)))

hatta şöyleki; heryerde kullanamıyorum sertfika olmayınca diyorsanız, firefox ta sertifikayı birkez indirin ve usb bellğinize atın boylece her bilgisayarda kullanabiliyorsunuz. 3 ayda bir setfika istemiyor 1 yıldır hep aynı sertifikayı kullanıyorum ve sorun yok.

İkinci bir konu mesajları çok hızlı hemen size internet bankacılığı ile ilgili şifre geliyor 5 sn sürmüyor.bu konuda da iyi olduklarını düşünüyorum.

üçüncü konu hesap kesim tarihlerini değiştirmek için şubeye gidip müşteri temsilcisinden bunu istediğinizde 1 dk sürmüyor.

dördüncü konu 3,5 yıldır halkbank internet bankacılığını kullanıyorum adres güncelleme işlemini 2,5 yıl önce yapmıştım internetten olmuştu. son durumu bilmiyorum ama dediğimi gibi oluyordu şubeye gitmeye gerek yoktu.

kolay gelsin...

halk bank kadar iğrenç bir banka daha görmedim her defasında problem bunlarının veri tabanlarında da problem var. şifremi doğu girdiğim halde bloke oldu. diyalog'u aradım kız güvenlik sorusu anne soyadımın 2. ve 5. harfini sordu söylediğim halde 5. harfi yanlış söylüyorsunuz sistemde öyle gözükmüyo en yakın şubeden düzeltin dedi. ama daha öncede aynı harfleri sormuşlardı ve sistemde doğru olduğuna eminim kız inatla yanlış dedi. neyse teli kapatıp tekrar aradım bu defa başka bir görevli çıktı ısrarlarım sonucu o da 5. ve 6. harflerini sordu söylediğimde doğru dedi ve 2 dk. önce de aynı 5. harfe yanlış demişlerdi. bu kadar saçma sapan bir sistemllee daha karşılaşmadım süresi dolsa da değiştirsek bankayı nefret ediyorum halk banktan

missilver' Alıntı:
halk bank kadar iğrenç bir banka daha görmedim her defasında problem bunlarının veri tabanlarında da problem var. şifremi doğu girdiğim halde bloke oldu.

Geçen cuma bizim de başımıza geldi bu olay :(

Hürmetler

Hocam sertifika ayarlarını yaptıktan sonra imajını alın. Bir daha sertifika sorununuz olmaz. İmajı yüklediğinizde olay bitmiştir.

Bırakın halkbankasını ya bu kadar salak bir sertifika sorunu olabilir mi ?
Daha önce de işbankasının online bankacılık hizmetini kullanıyordum şimdi de onu kullanıyorum.Halkbank habire sertifika sorsun dursun bakalım.Maaşı direkt aktarıyorum işbankasına...sonrası takır takır çalışıyor valla...Adamlar işi biliyorlar.alsından 3-5 tl eft den de zaten o kadar sağa sola para da göndermiyorum :) otomatik ödemeler ve anlık internet bankacılığı işlerinde kullanıyorum.Garantiyi de kullandım halkbankı da ve kesinlikle işbankası bence hizmette 1 numara...

RoboTek' Alıntı:
evet kalktı artık yok cebe geliyor ya

01.01.2010 tarihinden itibaren Tek Kullanımlık Şifre'ye geçilmişti fakat sertifika uygulaması 13 Şubat 2010 itibari ile kaldırılmış. Yani 44 gün sonra olmuş.

kafkas' Alıntı:
aakcakaza' Alıntı:

Hocam ben illallah ettim halkbankası sertifikasından, şifresinden, dialogundan. Garanti de bir hesap açtım, anında tüm maaşı transfer ediyorum. Garantinin internet şubesi çok iyi bence tavsiye ederim. :+1:

hürmetler
hocam katılıyorum size, bu kadar kötü bir internet bankacılığı görmedim. sertifika olayı hele adamı öldürecek. diologu her arayışta 20 dak konuşuluyor. halkbank başlığını görünce yazmadan geçemedim. umarım bir daha halkbankasıyla anlaşılmaz. maaşları alıp akbank a yatırıyoruz. ordan işlerimiz devam ettiriyoruz.

Ben halkbank'ı sorunsuz kullanıyorum. Daha önce İş Bankası'nı kullanıyorduk, bence Halkbank İş'ten daha iyi.

Ancak hesap kesim tarihi ve adres için bankaya gitmeniz gerekiyor.

Ayrıca hem bankadan promosyon alıp, hem de o parayı yattığı gün başka bankaya aktarırsanız, promosyonu bir daha göremezsiniz, bizim ilçede öğretmenlerin maaş işine bankalar girmedi, promosyonlar düştü. Yahu öğretmeniz, bt öğretmeniyiz, promosyon almak istiyorsak, kullanacağız, öğreneceğiz. Promosyon istemiyorsanız başka.

bizim ilçe de halkbankla anlaşmış internet bankacılığı falan nasıldır bilgisi olan var mı işlem ücreti alır mı

Geri