hala satılık...

Kodla Büyü
Re: satıyorum çok temizdir...

bu arabanın fiyatı 31.500 oda ev için krediyi az çekmek.ben o evi alabilmek içn 2-3 içinde krediyi çekersin bu fiyata bu arabayı zor bulurlar. arabamda boyayı bırak bir çizik bile yok...arkadaşalr demişler 30-33 arası diye ozaman araba 34000 olur.oda temizliğinden dolayı....3-4 günüm var alacak olanlar iyi düşünsün....bugün 1 kişi görmek istedi zaten...

arabam benim çocuğum gibiydi...oyüzden arkadaşalr herkes biraz empati yaparak mesaj yazarlarsa sevinirim...kırıcı ve gereksiz yorumlar yapılmasın ria ediyorum...hassas bir dönemdeyim...

garfield' Alıntı:
arabam benim çocuğum gibiydi...oyüzden arkadaşalr herkes biraz empati yaparak mesaj yazarlarsa sevinirim...kırıcı ve gereksiz yorumlar yapılmasın ria ediyorum...hassas bir dönemdeyim...

Hocam seni çok iyi anlıyorum. Herkesin kendi malı kıymetlidir. Lakin arkadaşlar yorum yaparken biraz sert çıkabiliyorlar. Arabana Allah hayırlı müşteri versin.

harika bir araba 0-100ü 8.8 sn yazıyor sahibinden.com da ne kadar doğru bilmiyorum ama benzinide içme durumu var. yıllık 10000 km yi geçmeyenler için o kadarda sorun değil benzin olayı. Tertemiz duruyor kmsi az boyası yok daha ne istiyorsunuz araba bakanlar arkadaşlar bu arabayı alın bence yabancıya gitmesin:)

aslında şehirler arasında 6.viteste 100-120km.hızda kullanırsan çok az yakıyor.şehiriçindede yakıt konusunda bizi hiç zorlamadı mesala....

Hocam açıkcası tsi motorlardan birazcık çekiniliyor.. Tüpü sorunlu oluyor... Tüp takın hemen satarsınızzz...

yok hocam evi aldım fazla kredi çekerek...şimdi arabayı satıp tekrar yapılandıracam. o bakımdan hala satılık

benim araç tüpe uyumlu...herhangi bir sorun çıkmaz tüp takılırsa...düşünenler servisle konuşabilir....servis söyledi çünkü

Geri