hala satılık...

Kodla Büyü
Re: satıyorum çok temizdir...

acil satılık...ev alacağım için satıyorum.ilgilenen olursa pazarlık payımız vardır.araba çok temizdir.

hocam 2007 yılında sıfır golf alan bile 37500 vermemiştir :shock: hayırlı satışlar

hocam aracınızı maksimum 26 bine satabilirsiniz, şu anda piyasada para yok kimse araba almıyor alanda dişini sıkıp sıfıra yöneliyor.
illa 2. el alacak olanda 20 bini geçmeyecek tüplü elden düşme sadece götürsün canımızın kıymeti yok dedirtecek araba bakıyorlar.

ahmetcanserif' Alıntı:
hocam aracınızı maksimum 26 bine satabilirsiniz, şu anda piyasada para yok kimse araba almıyor alanda dişini sıkıp sıfıra yöneliyor.
illa 2. el alacak olanda 20 bini geçmeyecek tüplü elden düşme sadece götürsün canımızın kıymeti yok dedirtecek araba bakıyorlar.
yuh be kardeşim 26000..o golfun gsini vermezler adama, arabayı iyice aşağı çekmişiniz. hocam aracının ederi 32000 civarı bana göre. ben yeni golf aldım, piyasayı iyi kötü biliyorum.

hocam hayırlı olsun lakin fiyat biraz yüksek. bu fiyata satmanız çok zor. o arabanın ederi 30-33 arası

normalade arabam çok temiz olduğu için ofiyat demiştim...fakat ev buldum acil paraya ihtiyacım var...alacak olan gözü kapalı alır.okadar yani...buyüzden fiyatı 32,5 düşürdüm....ilgilenenlere duyurulur..eğer ev almıyacak olsaydım asla düşmezdim....şuan satılığa çıkardığım için bile çok üzülüyorum:(

Hocam pat diye 5 bin lira düşürdüğün için şu an alıcılara garip gelebilir.

sadece ev için.....anlaştığımız ev sahibi 3-4 gün mühlet verdi...para denkleştirmeye çalışıyoruz...bunun başka bir açıklaması yok....ev alanlar yada almaya çalışanlar beni anlarlar...

galeriye götür hocam 30 31 verirler 5 düştüysen 1 - 2 daha düş rahat satarsın

ahmetcanserif' Alıntı:

konulardaki yorumlarınız süper :)
2.el piyasa nabzını siz tutuyorsunuz heralde.

Daha yeni bir tanıdığım 2005 dsg golf 1,6 aldı 60000 civarı bir kmde. 24500tl verdi, fiyatlar sahibindene gelince +5000 üstüne koyup öyle mi yazılıyor bilmiyorum artık
gerçi araba temiz duruyor ama yine de bence çok fazla rakam

Daha yeni bir tanıdığım 2005 dsg golf 1,6 aldı 60000 civarı bir kmde. 24500tl verdi, fiyatlar sahibindene gelince +5000 üstüne koyup öyle mi yazılıyor bilmiyorum artık
gerçi araba temiz duruyor ama yine de bence çok fazla rakam
hocam bidefa araba 2007 model golfV TSI 1.4 140 beygir ve full.....bilmiyorum dikkat ettiniz mi?artı hiç bir yerinde boya yok....el insaf başka da bişey demiyorum....

37500 nerden çıktı. Arkadaş 31500 yazmış fiyatını. Sonradan mı düşürdü bilemem. Ama Söylediği fiyat çok yüksek değil. TSI motor ve Km si düşük.

bizim okulda bir arkadaş vardı otomatik 2005 200bin km'de golf 27'den aşağı vermem diyordu babası galericiydi. Bu arabanın ederi 26 diyen insafsızlık etmiş bence..

bencede piyasadan haberi yok...ağzı olan konuşuyor işte neyapcan....

tsi motor lpg konusunda randımanlı olmadığı için 2.el de biraz sıkıntılı satışı fakat hocamın arabası temize benziyor 30 bin eder.yeri gelmişken sahibinden de fiyatların ne kadar uçuk olduğunu da hocamın 37 bin fiyatından gayet net görebiliyoruz

30bin'e trink el sıkışırız derseniz neden olmasın hocam.

32.5 iyi fiyat.
Jetta aldım.
Yoksa kaçırmazdım.

ben sabah baktıgımda sahhıbındene fıyat daha yuksektı değişmiş olabilir
Yaw araba dediğin bi çuval civata deyip elleri bi tutun bakalım ;) :puhaha: :puhaha: Ne zaman bu lafı duysam bi gülme tutuyor beni.
konuyu açan arkadaşa ulaşakta şu forumda açılan otomobil satma konularından bir tanesi bu forumdaki birine gitsin.Hep açıyoz gidip ele satıyoz :D

Bu aracın değeri bence 29-30 civarı 37,500 çok fazla. üzerinde her ne kadar mline paketine ek paketler olsada araç midline sonuçta ve donanımsal olarak bazı eksileir var. 24-25-26 bnliraya satılan golfVler FSI motor ve tutulmuyr. bu araç 29-30-maksimum 31bin eder bence... gayırlı satışlar hocam
bu arada bende aracımı satacam :) 2004 opel vectra Full orjinal :) 27bin diyecem ama bilmiyorum :)

Sabah özellikler işaretli değildi heralde gün içinde işaretlenmiş ? Analog klima işaretlenmiş bu doğru mu yoksa yanlışlık mı var?
2.araç olacağından acele bir durumum yok, eğer analog ise ben teklifimi geri çekiyorum :shock:

the_korsan' Alıntı:
Sabah özellikler işaretli değildi heralde gün içinde işaretlenmiş ? Analog klima işaretlenmiş bu doğru mu yoksa yanlışlık mı var?
2.araç olacağından acele bir durumum yok, eğer analog ise ben teklifimi geri çekiyorum :shock:

Hocam yazdımya donanımsal özellikleri eksik araçta çelikhjant sisfarı ve park sensörü sonradan takılmış. midline modelleir golflerin en alt paketi. ondan dolayı kliması analogtur.

arabanın fiyatı iyi param olsa alırdım araç dolu ve 1.4 TSI Golf piyasasını ve paketlerinden motor seçeneklerinden haberleri yok arkadaşların ama ilk fiyatı çok yüksekmiş şu an için gayet normal hayırlı satışlar

Eksileri:
ESP / VSA
Ön Kol Dayama
Hız Sabitleyici
Far (Adaptif)
Aynalar (Isıtmalı)
Aynalar (Elektrikli)

gibi özellikleri eksik ama artı yanı temiz bir araç gibi görünüyorki hocamızda zaten belirtmiş.

Geri