google erişim izni yok

Kodla Büyü
işte buldum;

Ekli dosyalar

• google kapak.jpg
    google kapak.jpg
    4.8 KB · Görüntüleme: 1,066
sabah müdür yardımcımızın olayı öğretmenler odasında duyurması ile birlikte öğretmen arkadaşlar tarafından eeee biz ne yapacağız o zaman şimdi feryatları yükselmeye başladı.

uuuvvvvvv şuan google engelli olduğu için çocuklar e-okula giremiyorlar... hepsi "zaten bilgisayar kullanmayı biliyorlar" diye bende ne yapmaları gerektiğini söylemiyorum....

asacan' Alıntı:
uuuvvvvvv şuan google engelli olduğu için çocuklar e-okula giremiyorlar... hepsi "zaten bilgisayar kullanmayı biliyorlar" diye bende ne yapmaları gerektiğini söylemiyorum....

:++:

Re: ve en sonunda bu da oldu

Yok öyle bişii. Senin Bilgisayar da kraldan çok kralcıymış hocam :D

bende bunu konu başlığı açıp size soracaktım... ki açılmış
bendede genelde engelli arada bir giriyor

Bizde de durum aynı. Neyini sakıncalı buldular ki bu sitenin. Artık bing kullanın microsoftu mu zengin edelim diyolarlar:D

Hocaaaaammm interneeeeetttt yoooooook!!!!! şeklinde yükselen sesler altında bu saçmalığa bir anlam vermeye çalışıyorum. hiçte geçici birşeye benzemiyor,

Ben biraz geç kaldım ama başlıktan hemen anladım:) Aynı durum bizde de var. Yandex'e Bing'e hücum:)

Re: google meb den engelli mi?

Google anasayfası açılıyor. Ancak arama yaptığım zaman engelli diyor. Kısacası engelli. :alkis:

En komik tarafıda hocam girilmiyor, bişeyler yapın demeleri, durumu anlatıyorum ama bakışlar donuk donuk.. Yahoo yu giriş sayfası yapıyorum.

sayın bakanımız bu durumdan da bizi sorumlu göstermesin; "bi google a bile giremiyosunuz siz nasıl teknoloji tasarım öğretmenisiniz! diye:)

xsentius' Alıntı:
Çocuklar internet yok sanacak hatta bilgisayardan anlamayan öğretmenlerde :p
benimkiler google açılmayınca boş boş bilgisayara bakıp duruyorlar..
hocamm internet yoookkk.. :)

bu yeni çıkan arama motorları mı yaptırdı acaba diye geldi aklıma:)))

Geri