Giresun Bilişim Teknolojileri Rehber Öğret Görevlendirilmesi

Kodla Büyü
adige_emrah' Alıntı:
ibrahim beyi bugünde aradım. görevlendirmelerin bugüne yetişmeyeceğini pazartesi olacağını başlangıç tarihininde ayın 5'i olacağını söyledi. çok mağdur olduğumuzu bir an yapılması gerektiğini söyledim kendisinden kaynaklanmadığını gecikmenin sebebi il merkezindeki fatih projesi olan okullara isteyen olmadığı için yerleştirme yapamadığından kaynaklandığını söyledi. nasıl çözülecek dedim uğraşıyoruz hocam dedi. mış da mış :x
benim anlamadığım bu işi çözecek olan kendisi değilmi neyi bekliyor :x :x :x

bu mantıkla bakarsak hiç görevlendirme olmasın..ayın 5'i de yalan olur...

arkadaşlar görevlendirme olduğunda nasıl haberimiz olacak...giresunmem den mi takip ediyoruz?

Muhtemelen yarın yine olmayacak. demedi demeyin. malum bazı illerde bilişim rehberliği ile ilgili düşülen çelişkili durumlarda dolayı yeni açıklayıcı bir yazı çıkacakmış. bildiğim birkaç il trabzonda dahil o yazıyı bekliyolar. Ama şöyle bi durum var örneğin trabzonda; o yazıyı bekliyoruz bu nedenle yazının geleceği tarihe kadar formatörlüğe devam edin denmiş. Şimdi ben bundan yola çıkarak diyorum ki; bizim beceriksizler bundan haberdar olur ve henüz btr görevlendirmesi yapılmıyor, yazı yayınlanıncaya kadar beklemek durumnundayız diyecekler. trabzonda formatör olarak devam edin yani ek desinizi alın deyimine karşılık bizimkiler yine bizi dımdızlak ortada bırakacaklar :) Arkadaşlar ben diyorumki bi şekilde bi araya gelip ibrahim hocayı rahatsız etsek mi, daha olmadı arkadaşın dediği gibi il mem müdürüne de gidebiliriz. Artık somut adımlar atmalıyız diyorum ben yoksa forumda yakınıp durmak, veya telefonla arayıp sormak çözüm olmayacak diye düşünüyorum... Tabi birlik olabilirmiyiz orası muamma :? Sonumuz hayrolur inş..

Şimdi bakıyorumda "Giresun Bilişim Teknolojileri Rehber Öğret Görevlendirilmesi" başlığı altınıda bu durumu değerlendiren sadece 5-6 kişiyiz.. biz bile önemsemiyorsak bu bize hak oluyo sanırım :?

tskaya_61' Alıntı:
Muhtemelen yarın yine olmayacak. demedi demeyin. malum bazı illerde bilişim rehberliği ile ilgili düşülen çelişkili durumlarda dolayı yeni açıklayıcı bir yazı çıkacakmış. bildiğim birkaç il trabzonda dahil o yazıyı bekliyolar. Ama şöyle bi durum var örneğin trabzonda; o yazıyı bekliyoruz bu nedenle yazının geleceği tarihe kadar formatörlüğe devam edin denmiş. Şimdi ben bundan yola çıkarak diyorum ki; bizim beceriksizler bundan haberdar olur ve henüz btr görevlendirmesi yapılmıyor, yazı yayınlanıncaya kadar beklemek durumnundayız diyecekler. trabzonda formatör olarak devam edin yani ek desinizi alın deyimine karşılık bizimkiler yine bizi dımdızlak ortada bırakacaklar :) Arkadaşlar ben diyorumki bi şekilde bi araya gelip ibrahim hocayı rahatsız etsek mi, daha olmadı arkadaşın dediği gibi il mem müdürüne de gidebiliriz. Artık somut adımlar atmalıyız diyorum ben yoksa forumda yakınıp durmak, veya telefonla arayıp sormak çözüm olmayacak diye düşünüyorum... Tabi birlik olabilirmiyiz orası muamma :? Sonumuz hayrolur inş..

tamam ben varım...giresuna beraber gidelim...özelden haberleşelim

only61' Alıntı:
tskaya_61' Alıntı:

tamam ben varım...giresuna beraber gidelim...özelden haberleşelim
hocam özelden yazdım...

cumu günü beş arkadaşla il milli eğitime gittiğimizde de masanın üstündeydi aynı yazı ... sümen altı olur...

Arkadaşlar ben de bu gün arattım idareye imzada dediler kendileri. Başka illerde arkadaşlar yazın dahi ücret alıyorken biz bu gidişle kasım ayında bile ücret alamayacağız herhalde.
Yanlız bu konuda bizim öğretmen arkadaşlarında bence suçları var. Biliyorsunuz ki ekdersim yok , okulda hiç dersim yok diye ağlayan sızlayan arkadaşlar BT Rehberliği geldiğinde liselere gitmeme konusunda birbirleriyle yarışıyorlar. (Biliyorsunuz ki önce fatih projesinin uygulandığı liseleri doldurma şartı var.) Okulunda hiç dersi olmayan arkadaşlar dahi liselerde görev yapmak istemiyorlar nedense. Yazının gecikmesinin bir diğer sebebi de bu. Zaten bizimkiler işi kağnı gibi yürütüyorlar bu olaylarda üzerine tuz biber oluyor. Yani Şu küçücük ilde bu iş halledilemiyor. Ama bir çok büyük şehirde millet çoktan görevine başladı.
Aslında yazacak daha çok şey var ama neyse . üç nokta.

rf_dmr' Alıntı:
Arkadaşlar ben de bu gün arattım idareye imzada dediler kendileri. Başka illerde arkadaşlar yazın dahi ücret alıyorken biz bu gidişle kasım ayında bile ücret alamayacağız herhalde.
Yanlız bu konuda bizim öğretmen arkadaşlarında bence suçları var. Biliyorsunuz ki ekdersim yok , okulda hiç dersim yok diye ağlayan sızlayan arkadaşlar BT Rehberliği geldiğinde liselere gitmeme konusunda birbirleriyle yarışıyorlar. (Biliyorsunuz ki önce fatih projesinin uygulandığı liseleri doldurma şartı var.) Okulunda hiç dersi olmayan arkadaşlar dahi liselerde görev yapmak istemiyorlar nedense. Yazının gecikmesinin bir diğer sebebi de bu. Zaten bizimkiler işi kağnı gibi yürütüyorlar bu olaylarda üzerine tuz biber oluyor. Yani Şu küçücük ilde bu iş halledilemiyor. Ama bir çok büyük şehirde millet çoktan görevine başladı.
Aslında yazacak daha çok şey var ama neyse . üç nokta.
:alkis: aynen.. lisede görev yapmak istemeyenlerintuzu kuru bence... ek derse ihtiyacı olan böyle bir şey yapmaz...
hem lise daha iyidir ilköğretimden...kafanız rahatlar... bazı öğretmenler yüzünden arada biz de kaynıyoruz...devletin de işi zor...

Arkadaşlar Görevlendirme 5/11/2012 ile 23/01/2012 tarihleri arsında görevlendirmemiz çıktı... İnanamıyorum :)

Ekli dosyalar

• BTR_Gorevlendirme.rar
    817.6 KB · Görüntüleme: 49
hayırlı olsun hepimize...niyahet işimizi hesabımızı bileceğiz...

Arkadaşlar Giresun'da görevlenrilmeler yapıldı. Az önce baktım. Görevlendirme, 05/11/2012 -23/01/2013 tarihleri arasında.

faruks' Alıntı:
23 ocak ne ya şunu bana biri izah edebilir mi

perşembe cumayı saymıyorlar :)
çok ince bir hesap yapmışlar...ama nedense sadece bilgisayar öğretmenlerine...
idareci ve rehber öğretmenin kanunu nizamı belli...
ek ders almayalım diye böyle bir şey yapmışlar.

bence yanlış yazılmıştır. 25 yazacakları yere 23 yazmışlardır çünkü 1. dönemin sonuna kadar diyor

arkadaşlar biliyorsunuz giresun il formatörleri biraz sıkıntılı. bu ikinci dönem görevlendirmelerini ne zaman yapacaklar. inşallah ilk dönemki gibi olmaz. bu dönem bitmeden yapmaları lazım.
bilgisi olan varmı

bundan sonra sıkıntı olmaz diye tahmin ediyorum ibrahim hoca öyle söyledi

sıkıntı olmaz mı!!! daha 3-4 gün önce belki sadece fatih projesi kapsamında ki okullara görevlendirme yapcağız diyordu...

bence burda haklılar fatih projesi okullarında ihtiyaç varken diğer okullara görev verilmemesi mantıklı...devlet o kadar para harcamış biz de o okullara gidip yardım edelim...sonuçta full ek ders almak isteyen ihtiyaçlı biri bunu kabul eder....kabul etmeyenin paraya ihtiyacı yok demektir...

tekirdağda da önce fatih projesi uygulanan okullara görevlendirme yapılacakmış..ama bi madde görmüştüm yazıda, uzak okulda olanlar bu şart aranmaksızın kendi okulunda görevlendiriilecek yazıyordu. okul merkez ilçeye bağlı ama kasabada bulunuyor merkeze 8km filan..bu şart benim için geçerli olur mu???

onu koordinatörle konuş özlem...eğer uzaklık varsa iş değişir tabi...

BU 2. DÖNEM GÖREVLENDİRMELERİ İLE İLGİLİ BİR GELİŞME VARMI HABERİ OLAN VARMI

arkadaşlar bt rehber öğretmenliği için başvuru yapabilen var mı?çıktı alınacak sayfa gelmiyor.son günü nezamn ?

ben yaptım arkadaşlar çıktı da aldım....son gün bugündü

Geri