Giresun Bilişim Teknolojileri Rehber Öğret Görevlendirilmesi

Kodla Büyü
Re: Giresun BTR Görevlendirilmesi

giresun aynı kağnı gibi maşallah...uzadıkça uzuyor uzadıkça uzuyor...yöneticilere bravo..

gerçekten bravo. bu kadar zor olan ne hala anlamadım

arayan varmı bilmiyorum ama ben bir kaç defa aradım hatta bugünde aradım telefona kimse çıkmıyor...

faruks' Alıntı:
arayan varmı bilmiyorum ama ben bir kaç defa aradım hatta bugünde aradım telefona kimse çıkmıyor...
BEN ARADIM il formatörünü "işleri çok yoğunmuş bayramdan sonraya kalacakmış görevlendirmeler" dedi. şaka gibi gerçekten. hala anlamış değilim şimdiye kadar yapılmazmıydı bu görevlendirmeler

adige_emrah' Alıntı:
faruks' Alıntı:
BEN ARADIM il formatörünü "işleri çok yoğunmuş bayramdan sonraya kalacakmış görevlendirmeler" dedi. şaka gibi gerçekten. hala anlamış değilim şimdiye kadar yapılmazmıydı bu görevlendirmeler

başlama tarihi ile ilgili birşey söyledi mi??

YOK HOCAM SÖYLEMEDİ SORDUM BELLİ DEĞİL DEDİ BAYRAMDAN SONRA BAKACAZ DEDİ.

Bugün İbrahim Bey ile yüz yüze gelme fırsatı oldu nihayetinde... Fatih projesi kapsamında takılan tahtaların teslimatını yaparken.( saat: 18:10 du bu arada... Bulancak Lisesi)

Görevlendirmeler bayramdan sonra başlayacakmış, tabiki yazıda bayramdan sonra gelecek, yazının tarihide bayramdan sonra olacak şekilde atılacakmış... bır kaç detay daha var ama zaten görevlendirmelerden sonra il de toplantı yapıalcakmış geri kalanını orada konuşuruz... O açıdan merak edenler için pazartesi (22.10.2012) itibarıyla birinci ağızdan alınmış bilgi... en azından bu güne kadar okula gidenler yarın gitmesin 1 günde 1 gündür...

aynen öyle hocam. kendilerinin tuzu kuru. ondan bizi düşünen yok. ne olduğumuz hala belli değil

Arkadaşlar 23 ekim de başka bi başlık altında yazdığım yazıyı burda da aynen paylaşmak istiyorum....[/color]
Arkadaşlar bu bt rehberliği işi de yılan hikayesi şekline bürünecek gibi görünüyo. onca zaman yazıyı bekledik sonunda yazı çıktı, okulla ne zaman gelecekde başvurumuz alınacak dedik epey bi bekledikten sonra oda geldi başvuruyu yaptık ama sonrasındada onayı beklemeye koyulduk. Vay arkadaş bu neydi böyle olmaz bukadar da dedim ve sonunda dayanamayıp fatih hocayı aradım. ulaşamadım daha sonraki arayışımda ulaştım izinde olduğunu söyledi ibrahim hocayı aramamı istedi. Aradım ibrahim aydın ı verdiği cevap; hocam ilçeleri geziyorum yetiştiremiyorum bayramdan sonra sizin oluru alıcam, bayramdan sonraya yetiştirmeye çalışıcam diyor. Yaw ben anlamıyorum bu insan şayet kendisi bir okulda görev yapıyor ve bizim durunmumuzda olsaydı böylemi davranırdı. olur almak için diğer işlerin bitmesinimi bekleyecez şimdide. Diğer illerin pek çoğunda bt öğretmeleri eylülde dahil ekim aynınıda full ek ders alarak kapattı. bizim suçumuz örneğin trabzon değilde giresunda görev yapıyo olmak mı. Arkadaşlar lütfen bu haksızlığı dile getirelim . beni yanlış anlamayın ama kaç kişi arayıpta bizim il for. görevlisi arkadaşları rahatsız ediyo. tamamen il for arkadaşın elinde bizim btr işi. Hocamız artık nezaman bizim olurlara sıra getirirse. tabi birde hocamız olur istedikten sonra üst makam ne zaman onaylar oda belli değil. bu adamlar trabzondaki mevkidaşlarını hiç mi görmüyo. işin aslı biz bile kendimiz için gerekli kapıları ısrarla çalmıyorsak onların umurunda olmayı da çok beklememek lazım anladığım..........

DEVAMINDA DAHA SONRAKİ GÜN ARAYIP EK DERSİN GERİYE DÖNÜK ÖDEME OLUP OLMAYACAĞINI SORDUM. ALDIĞIM HAYIR CEVABI KARŞISINDA BENDE DURUMUMUZU ANLATTIM, ÇOĞU İLDE FORMATÖRLÜĞÜN BAŞLANGIÇI, DERSİMİZ OLMAMASINA RAĞMEN OKULA GİDİP AYNI GÖREVLERİ ÇOĞUMUZUN YAPTIĞI VB...GİBİ. SONUÇ OLARAK İBRAHİM HOCA GERİYE DÖNÜK TARİHLİ ONAY İSTEMEYİ DENERİM DEMİŞTİ. BAKALIM SONUÇ VERİCEKMİ. GERÇİ İBRAHİM HOCA BÖYLE DEMEKLE BENİMİ AVUTTU ONU BİLEMİYORUM AÇIKÇASI:) :D

tskaya_61' Alıntı:
Arkadaşlar 23 ekim de başka bi başlık altında yazdığım yazıyı burda da aynen paylaşmak istiyorum....[/color]
Arkadaşlar bu bt rehberliği işi de yılan hikayesi şekline bürünecek gibi görünüyo. onca zaman yazıyı bekledik sonunda yazı çıktı, okulla ne zaman gelecekde başvurumuz alınacak dedik epey bi bekledikten sonra oda geldi başvuruyu yaptık ama sonrasındada onayı beklemeye koyulduk. Vay arkadaş bu neydi böyle olmaz bukadar da dedim ve sonunda dayanamayıp fatih hocayı aradım. ulaşamadım daha sonraki arayışımda ulaştım izinde olduğunu söyledi ibrahim hocayı aramamı istedi. Aradım ibrahim aydın ı verdiği cevap; hocam ilçeleri geziyorum yetiştiremiyorum bayramdan sonra sizin oluru alıcam, bayramdan sonraya yetiştirmeye çalışıcam diyor. Yaw ben anlamıyorum bu insan şayet kendisi bir okulda görev yapıyor ve bizim durunmumuzda olsaydı böylemi davranırdı. olur almak için diğer işlerin bitmesinimi bekleyecez şimdide. Diğer illerin pek çoğunda bt öğretmeleri eylülde dahil ekim aynınıda full ek ders alarak kapattı. bizim suçumuz örneğin trabzon değilde giresunda görev yapıyo olmak mı. Arkadaşlar lütfen bu haksızlığı dile getirelim . beni yanlış anlamayın ama kaç kişi arayıpta bizim il for. görevlisi arkadaşları rahatsız ediyo. tamamen il for arkadaşın elinde bizim btr işi. Hocamız artık nezaman bizim olurlara sıra getirirse. tabi birde hocamız olur istedikten sonra üst makam ne zaman onaylar oda belli değil. bu adamlar trabzondaki mevkidaşlarını hiç mi görmüyo. işin aslı biz bile kendimiz için gerekli kapıları ısrarla çalmıyorsak onların umurunda olmayı da çok beklememek lazım anladığım..........

DEVAMINDA DAHA SONRAKİ GÜN ARAYIP EK DERSİN GERİYE DÖNÜK ÖDEME OLUP OLMAYACAĞINI SORDUM. ALDIĞIM HAYIR CEVABI KARŞISINDA BENDE DURUMUMUZU ANLATTIM, ÇOĞU İLDE FORMATÖRLÜĞÜN BAŞLANGIÇI, DERSİMİZ OLMAMASINA RAĞMEN OKULA GİDİP AYNI GÖREVLERİ ÇOĞUMUZUN YAPTIĞI VB...GİBİ. SONUÇ OLARAK İBRAHİM HOCA GERİYE DÖNÜK TARİHLİ ONAY İSTEMEYİ DENERİM DEMİŞTİ. BAKALIM SONUÇ VERİCEKMİ. GERÇİ İBRAHİM HOCA BÖYLE DEMEKLE BENİMİ AVUTTU ONU BİLEMİYORUM AÇIKÇASI:) :D

HOCAM SÖYLEDİKLERİNE AYNEN KATILIYORUM. YAPILAN BÜYÜK BİR HAKSIZLIK. İLÇELERİ GEZMEDEN ÖNCE BİZİM İŞİ YAPSA NE OLUR SANKİ.

Arkadaşlar hadi gözümüz aydın, Yarın Bilişim Teknolojileri Rehberliği görevlendirmeleri başlıyor. Yazılar bugün ulaşır.

legandary28' Alıntı:
Arkadaşlar hadi gözümüz aydın, Yarın Bilişim Teknolojileri Rehberliği görevlendirmeleri başlıyor. Yazılar bugün ulaşır.
hocam aldığınız duyum sağlam kaynakmı. yazı falan yok ortada şu an. görevlendirme başlama tarihi hangi gün acaba????

İBRAHİM HOCAYI ARADIM. GÖREVLENDİRMELERİ BUGÜN YAPACAĞINI SÖYLEDİ. BAŞLANGIÇ TARİHİDE YARIN OLACAKMIŞ. EKİM AYININ EKDERSİDE GİTTİ. YAZIK BİZE YA

tskaya_61' Alıntı:
legandary28' Alıntı:
hocam aldığınız duyum sağlam kaynakmı. yazı falan yok ortada şu an. görevlendirme başlama tarihi hangi gün acaba????
Sağlam kaynak olmazsa yazmam hocam. Bende İbrahim Hocanın yalancısıyım :)

Arkadaşlarım bence yine boşuna heves. :( İbrahim hocamızın bu günkü cevabı, "hocam elimizin altında bu gün yarın imzaya sunacaz"... :D Önümüzdeki hafta onaylanırsa öpüp alnımıza koyarız artık.. ben böyle sistemin.... :verymad:

BU ibrahim bey bizimle dalga mı geçiyor. dün aradım bugün çıkıyor hocam dedi. bugün ise bugün yarın çıkar tam belli değil diyor. şeytan diyor ara ne var ne yok söyle. bu kadar da olmaz ya. inşallah bunu okuyodur da anlar bizi.
faruk hocamın dediği gibi "El Elin Eşeğini Türkü Çağırarak Arar" ...

only61' Alıntı:
en azından pazartesi başlasa iyi olur

bu ayda ekdersi kaçırdık , ey gidi eski günler , ekders puantaj cetveli öğretmenler odasına geldi mi herkes beni kıskanırdı şimdi ise dalga geçiyorlar-sen bu hale nasıl düştün,diyerekten- :(

BUGÜNDE GÖREVLENDİRME OLMAZSA arkadaşlarla İL MEM müdürü ile görüşmeyi düşünüyoruz.

adige_emrah' Alıntı:
BUGÜNDE GÖREVLENDİRME OLMAZSA arkadaşlarla İL MEM müdürü ile görüşmeyi düşünüyoruz.
Hocam bu benimde daha önce epey dillendirdiğim bişey. ama artık ortada yeni bir durum var ve açık bi yazı var. Demezmi ki haklı olarak yazı önüme geldi de ben imzalamadım. yaklaşık 10-15 gün önce il for ibrahim beyi aradığımda adam hocam işlerim çok yoğun sizinkine sıra getiremiyorum diyordu. dün aradık hazırladım imzaya sunucam diyor. anlayacağınız durum açık bu konuda ilgili görevli kişi -ki bu ibrahim hoca oluyor- yazıyı eğer ekimin 10 unda sunsaydı imzaya zaten onaylardı üst makamlar. Müdüre çıkmanız şikayetten öteye geçmeyecektir. Demek istediğim müdürden önce sitemle ve hatta rahatsızlık derecesinde il for arkadaşlarla bi görüşmek lazım. heşey açık ve net ortada. trabzondaki mevkidaşları formatörlüğün gerekli olduğu nedeni ile ağustos ayında valiye, il mem müdürüne çıkıp onay istediler ve aldılarda. buna ben şahidim. bizimkiler onlar kadar olamıyor. vurdumduymazlar umurlarında değil çünkü rahatsız edilmiyorlar. mesele bu arakadaşım... :shock:

ibrahim beyi bugünde aradım. görevlendirmelerin bugüne yetişmeyeceğini pazartesi olacağını başlangıç tarihininde ayın 5'i olacağını söyledi. çok mağdur olduğumuzu bir an yapılması gerektiğini söyledim kendisinden kaynaklanmadığını gecikmenin sebebi il merkezindeki fatih projesi olan okullara isteyen olmadığı için yerleştirme yapamadığından kaynaklandığını söyledi. nasıl çözülecek dedim uğraşıyoruz hocam dedi. mış da mış :x
benim anlamadığım bu işi çözecek olan kendisi değilmi neyi bekliyor :x :x :x

Geri