Gedex Programi

Kodla Büyü
bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum hocam, özel eğitim sınıfında kurduğum tahtaya sonradan imaj yüklemek zorunda kaldım. Şu an tekrar gedex kurdum ama lisanslayamadım. Elimdeki diğer lisanslara da geçersiz diyor. kaldı oyle
Demek ömrü kısa olacak hocam bu gedex in. Zaten kullanan yok.

Hocalarım lisanslı gedex yüklü bilgisayardan Program Files içindeki Gedex klasörünü kopyalayıp başka bilgisayarda yine Program Files içine yapıştırdığımda program lisans istemeden sorunsuz çalıştı.

Hocalarım lisanslı gedex yüklü bilgisayardan Program Files içindeki Gedex klasörünü kopyalayıp başka bilgisayarda yine Program Files içine yapıştırdığımda program lisans istemeden sorunsuz çalıştı.
Güzel haber hocam. Teşekkürler. O zaman klasörü Rar layıp diğer yerlerde açalım.

Son düzenleme:
Bugün daha önce gedex kurduğum bir tahtaya imaj atmam gerekti. Hangi seriali hangi sınıfa girdiğimi not almıştım. Nasıl olsa gedexi tekrar kurar aynı serial ile lisanslarım demiştim ama tabiki de olmadı. Yani anlayacağınız kurduğunuz pc nin veya tahtanın başına bir iş geldiğinde gedexi unutun. Çok profesyonelce.

bu sorunu çözebilen var mı? bizde de bir tahtada sorun var ama gedex tekrar aynı lisansla kurulamayacaksa imaj atmak istemiyorum.

Gedex i kurdum hiç serial falan istemedi ,yeni kurulumda lisans kaldırma işlemi yapılmış olabilir

Geri