Geçici Görevlendirmeler Kesin İptal ise?

Kodla Büyü

amip33

Süper Üye
Süper Üye
Bakan bugünkü konferansında 15 Haziran'dan sonra hiç bir geçici görevlendirme yapılmayacağı hepsini iptal edeceğini söylemiş. Bizim 6 aylık görevlendirmeler iptal edileceğine göre BİZ NE OLACAĞIZ? Çünkü bizimle alakalı bir çalışma olmadığı da kesin..

inşallah söylediğinin arkasında durur ve geçici görevlendirmeleri iptal eder.
O zaman bize çözüm bulmak zorundalar ders yok formatörlük görevlendirmesi de olmazsa ne olacak mutlaka çözüm bulmak zorundalar bence

Deli deliyim deli deliyim deli deliyim deliyiiiiiim...
Deli deliyim deli deliyim deli deliyim deliyimmm!............
:eek:

Ders iptal, geçici görevlendirme iptal, başka branşa geçme iptal.. Eee bizde iptal oluruz büyük ihtimal... :puhaha:

Milli eğitimdeki görevlendirme ile duran şube müdürleri, argedekiler felan iptal edilince önce bt dersini kaldırırlar, sonra da bizi yerleştirirlerse şaşırmamm doğrusu. Temizlme politikası bunlar, kafalarına uymayanların yerlerini değiştiriyorlar sonra da kendi gibilrini alacaklar.

neryukseldi' Alıntı:
Milli eğitimdeki görevlendirme ile duran şube müdürleri, argedekiler felan iptal edilince önce bt dersini kaldırırlar, sonra da bizi yerleştirirlerse şaşırmamm doğrusu. Temizlme politikası bunlar, kafalarına uymayanların yerlerini değiştiriyorlar sonra da kendi gibilrini alacaklar.
:+1: :+1:

missilver' Alıntı:
ramo87' Alıntı:
İPtal olursa ne yapacaz ders yok hiç bir şey yok
onu da bir zahmet dersi kaldıranlar düşünsün hocam.
Maaş karşlığı okulda biraz biraz oturup evine gidersin hocam. Dert ettiğim şeye bak :) İnternet sitesi, program vs yazıp satmaya bakmak lazım artık ek gelir olarak :) AngryBirds oyunu 0.99$ fiyattan satmaya başlanmıştı sanırım şimdi köşeyi bir kaç tur dönmüşlerdir yazanlar :) android ve mobil uygulama geliştirmeye odaklanmak lazım.

Arkadaşlar bildiğim kadarıyla kadrosunun olduğu kurumda çalışmayıp başka kurumlarda görevlendirme ile çalışanların görevlendirmeleri iptal bizimkiler değil.

iptal etsinler de kurtulalım bu saçmalıklardan...sabahtan beri-ki saat 10 daha... 5 öğretmen geldi, benim bilgisayarım şöyle, böyle diye...zaten dersteyim..ama kimin umrunda??? kafayı yedirtecekler adama sene sonu geldi, yok hala video, yok, ses, yok projeksiyon, yok virüs..bilmem ne....milletin keyfiymiş derste film izleyemiyorlarmış...YETEEEEERRRRR..zor tutuyorum kendimi, suratlarına bişey dicem artık, defolun diyeeeee

pin_eses' Alıntı:
hiç heveslenmeyin bizim dışımızdaki görevlendirmelerdir bunlar, kesin bizi bundan ayrı tutarlar.

sanmıyorum hocam, bakan görevlendirmelere tamamen karşı.... benim tahminim ders tamamlama dışında bütün görevlendirmeler iptal eder ve bir daha da yapmaz... önümüzdeki sene ortaokullarda bizim için ders açılacağını düşünüyorum. şurada 3-4 ay kaldı belli olur...

okulu dışındaki kurumlarda görevlendirilenlerden bahsediyor hocalarım... kendi okulunda formatör olanlardan falan söz edilmiyor...

Ben bakanı dinlemedim ancak dinleyen müdür ve müdür yardımcılarının ortak kanısı iptal olacağı. O tarzda konuşmuş. Geçici görevlendirmelerin hepsini iptal edeceğim demiş.

Kaldı ki hepimizin ortak kanısı iptal olması lazım. Aslında bundan sonra formatörlük iptali için baskı yapmalıyız, birşeylerin değişmesini istiyorsak.

bence artık tam zamanı iptal etsinşer hazır 4 4 4 e de geçmişken bizim şu dersleri 2 saat yapsınlar ve adam gibi notu olsun artık nereye gitceksek gidp söyleyelım bakanla mılletvekılı ıle goruselım ya yoksa sonumuz cok kotu adam dınkulturu hocası ıstıyor ıkı tane bızım dersı secmıor bole bıse yok bakın oecd ulkelerıne

arkadaşlar iptal edilecek olan başka kurumda çalışan görevlendirme olanlar. Formatörler devam edecek.

inşallah devam eder ben memnunum şahsen uygulamadan sadece görev tanımı tekrar yapılması lazım. iptal edeceklerinide sanmam her okulun bir internet sitesi varken mecbur birileri bu işleri düzenleyecek

formatörlüğü iptal etme ihitimalleri bile yok boşuna sevinmeyin bi düşünün bi okulda formatör öğretmen olmazsa o okulun hali nasıl olur?? adamların işine geliyo bizim formatör olmamız.. parayla yaptıracakları bütün teknik işlemleri neredeyse biz yapıyoruz. hem öğretmeniz hem teknik servis elemanıyız.. geçici görevlendirme bile sayılmaz bizimkisi bizim ünvanımız yakında sadece formatör olacak bakında görün bilişim teknolojileri öğretmeni diye bişey kalmayacak..

kwr_kwr' Alıntı:
Arkadaşlar bildiğim kadarıyla kadrosunun olduğu kurumda çalışmayıp başka kurumlarda görevlendirme ile çalışanların görevlendirmeleri iptal bizimkiler değil.

baynadir' Alıntı:
okulu dışındaki kurumlarda görevlendirilenlerden bahsediyor hocalarım... kendi okulunda formatör olanlardan falan söz edilmiyor...

sayın hocalarım ne kadar masum düşünüyorsunuz..forumda mart ayında hep en üst başlıklarda Antalyada Görevlendirmeler İptal başlığını görmediniz sanırım..antalyadan başladılar işe..sonra binbir güçlükle 10 gün sonra görevlendirmeye SON DEFA olmak üzere yenilediler..15 haziranda okullarına yazılar gelince tekrar devam edelim

Antalyanın farklı bir durumdan öyle olmuştu. antalyada öğretmen arkadaşınız varsa detaylı bilgi alabilirsiniz... biz çok iyimsersek sizde çok karamsarsınız sayın hocam :)...

görevlendirmeden kasıt formatörlük değil kanımca.. orada başka okulda çalışanlardan bahsediliyor. bakan çünkü şöyle demiş, tayin istemeden önce herkes düşünecekti diye

Geri