Günlük Planlı Sunum-Videolu içerikler ve KKTC Kitapları

Kodla Büyü
pdf si de burda
umarım işimize yarayacak biseydir henuz tam incelemesem de :)

Ekli dosyalar

• Bilgiveİletisim-6-8(Yerel).rar
    3.7 MB · Görüntüleme: 451
Güzel bir paylaşım olmuş. arkadaşlar egitimbilisim.com adresimden bu kaynakları paylaşmayı düşünüyorum. reklam almadığım sitemde isteyen arkadaşlar bana akina08@gmail.com adresinden ulaşarak yönetici olabilirler. böyle bir site oluşturmak şart arkadaşlar. tekrar teşekkürler.

ilk önce arkadaşlara paylaşımları için teşekkür etmek istiyorum ve ben de bu kitap grubuna dahil olmak istiyorum. yalnız bt lab yok okulumda bu dönem 6 larda napıcam tam olarak hala bilmiyorum çünkü geçen sene teorik konuları bitirdim gibi :(

kktc kitaplarında 5. sınıf düzeyi yok değil mi arkadaşlar siz ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Kıbrıs 7.Sınıf kitaba göre hazırladığım plan :)

Arkadaşlar ayrıca Bilgisayara giriş, sağlık, güvenlik ve virüs çeşitleri gibi bir kaç konu daha ekledim kafamdan. Belki işinize yarar buyrun...

Ekli dosyalar

• 7. Sınıflar BİTEK Plan.rar
    533.4 KB · Görüntüleme: 120
Herkese merhaba.Ben de bu kitapları çok beğendim.forumdaki KöfteHoRr hocamızın hazırladığı yıllık planlar KKTC 6. ve 7. sınıflarının kitaplarına göre hazırlanmış olanlara ulaşamadım.Laboratuar sıkıntımız var ve planımı değiştirmek istiyorum.Elinizde varsa paylaşabilir misiniz?

Geri