Gözetmenlik ücretleri

Kodla Büyü

berkekaya

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bu hafta ygs sınavında gözetmen olarak görev yapacagım.acaba ne kadar ücret verildiğini ve nasıl ödeme yaptıkları konusunda bilgisi olan var mı?

bina mı yoksa sınıfta mı görevli olduğunuza göre değişiyor mesela ben sınıf içindeyim 45 bina sorumluları 65 tl alacak baska bilmiyorum

bence de 90 civarıdır zaten geçen sene 75 falandı yanlış hatırlamıyorsam.

geçen sene 65di gözetmenlik.bu sene net olarak kaç olduğunu bilen var mı?

açık öğretim sınavlarında görev almak için ne yapmak lazm...

OSYM 65
MEB 5 ekders 5*7,8
AÖF 68
geçen sene ki ücretleri hatırladığım % 3 zam koyun :) 90 tl 143 tl vermezler sanmam

ferhaterkus' Alıntı:
OSYM 91
MEB 43
AÖF 143
parayı kes. aldığımız maaşa göre müthiş para. bu sınavlarda gözetmen olabilmek için ayrı bi sınav daha yaparlar bize bu gidişle çünkü öğretmenler bu paraya bu işe balıklama dalar.

açıköğretim fakültesinde görev alabilmen için kendi okulunda açık öğretim fakultesi sınavı olması gerekiyor. eğer sınav varsa senin adına gözetmenlik veya salon başkanı görevli kağıdı geliyor okula.

bana ygs de 3. kez yedek gözetmenlik geldi bu ne iş :D... kıyak geçiyorlar galiba :D...

Görevli İşlemleri Sistemine kayıt olurken tanımlanan IBAN no'ya göre ödeme yapılır. Elden zarf içinde para verilmiyor artık. 1 ay içinde bankaya para yatar.
Bildiğim kadarıyla 2012 yılı için gözetmen ve gözcü ücretleri belirlenmedi. Bu şekilde Ocak ayından beri yapılan 4 sınav ücreti parasını daha alamadık.
Geçen yıl KPSS'de gözetmendim. 74 TL gibi bir ücret almıştım.

arkadaşlar sınava resmi kıyafetle mi gidiyorduk unuttum..

takım elbise, kıavat vs...

Geri