Fujifilm FinePix S2950 Kullanım Kılavuzu

Kodla Büyü
alakasız olacak ama bu makineden almayi düsünüyorum cok profesyonel olmadan tatilde felan resim cekmek icin tavsiye edermisiniz birde pilleri sarj edip takinca ortalama kac resim ceker 2700 mah la?

ben 2450 mah kullanıyorum gayet uzun gidiyor resim adedi olarak dikkat etmedim ama yarı yolda bırakmaz emin olabilirsin. tahminimce 600-700 arası çekiyorumdur pil bitene kadar. ayrıca kesinlikle tavsiye ederim amatörler için çok güzel bir ürün

gzegen' Alıntı:
alakasız olacak ama bu makineden almayi düsünüyorum cok profesyonel olmadan tatilde felan resim cekmek icin tavsiye edermisiniz birde pilleri sarj edip takinca ortalama kac resim ceker 2700 mah la?

Ben de yeni aldım hocam tam rakam bilmiyorum ama 4 tane şasjlı duracell le 200 den fazla çekiyorum

leventgenc' Alıntı:
ben 2450 mah kullanıyorum gayet uzun gidiyor resim adedi olarak dikkat etmedim ama yarı yolda bırakmaz emin olabilirsin. tahminimce 600-700 arası çekiyorumdur pil bitene kadar. ayrıca kesinlikle tavsiye ederim amatörler için çok güzel bir ürün

600-700 çekmez hocam naptın 300-400 civarıdır eski makinemdi. amatörler için gayet güzeldir gezi hatıra aile fotoğrafları için iyidir ama ilerisi için önermem 3 ay kullanıp profesyonel aldım

fatihtasoz' Alıntı:
leventgenc' Alıntı:

600-700 çekmez hocam naptın 300-400 civarıdır eski makinemdi. amatörler için gayet güzeldir gezi hatıra aile fotoğrafları için iyidir ama ilerisi için önermem 3 ay kullanıp profesyonel aldım
doğrudur hocam zaten dikkat etmemiştim hiç kaç resim çektiğime. sallamışım sanırım biraz :)

leventgenc' Alıntı:
fatihtasoz' Alıntı:
leventgenc' Alıntı:

doğrudur hocam zaten dikkat etmemiştim hiç kaç resim çektiğime. sallamışım sanırım biraz :)

:roll:

fatihtasoz' Alıntı:
hocam bu arada eski makinem demişsiniz. varmı kullanım kılavuzu :)

leventgenc' Alıntı:
fatihtasoz' Alıntı:
hocam bu arada eski makinem demişsiniz. varmı kullanım kılavuzu :)

yok hocam sattım malesef

gzegen' Alıntı:
peki Nikon Coolpix L100 mi yoksa bu makinemi ?
hocam size yanlış bilgi vermek istemem Nikkon Coolpix L100 hakkında pek bilgim yok malesef. çok da anlamıyorum açıkçası fotoğrafçılıktan. daha uzman bi arkadaşa sorun isterseniz. Fatihtasoz hocama sorabilirsiniz bence. facebook grubu var ben üye oldum sizi de bekleriz.

leventgenc' Alıntı:
Arkadaşlar elinde Türkçe kullanım kılavuzu olan varsa yollayabilir mi?

Hocam baktım makinanın cd sine içinde kılavuz var galiba ama türkçe değil malesef

hocam s serisinin bütün klavuzu uyar aslında nette vardır makine teknik hariç herşeyi aynı s2800 nette mevcutmuş o olmassa s1500 s1600 s1700ün klavuzlarıda olur

Benimki de alakasız olacak galiba ama, ben de yeni aldım makineyi, satmayı düşünüyorum, almak isteyen olursa özelden görüşebiliriz.

Bu arada, şu an yoğunum, ancak bi kaç gün içinde kılavuzun fotoğrafını çekip gönderebilirim.

leventgenc' Alıntı:
gzegen' Alıntı:
peki Nikon Coolpix L100 mi yoksa bu makinemi ?
hocam size yanlış bilgi vermek istemem Nikkon Coolpix L100 hakkında pek bilgim yok malesef. çok da anlamıyorum açıkçası fotoğrafçılıktan. daha uzman bi arkadaşa sorun isterseniz. Fatihtasoz hocama sorabilirsiniz bence. facebook grubu var ben üye oldum sizi de bekleriz.

teşekkürler levent hocam.

l100ü öneririm aradaki 200 250 tl lik fiyat farkı da önemli. nikon kaliteli bir marka dslr like lar içerisinde l100 oldukça iyi konumda s2950 biraz daha düşük kalite olarak ama l100den aşağı kalır fotoğraf çekmez

suvari' Alıntı:
Benimki de alakasız olacak galiba ama, ben de yeni aldım makineyi, satmayı düşünüyorum, almak isteyen olursa özelden görüşebiliriz.

Bu arada, şu an yoğunum, ancak bi kaç gün içinde kılavuzun fotoğrafını çekip gönderebilirim.
çok teşekkür ederim hocam. bekliyorum...

fatihtasoz' Alıntı:

l100ü öneririm aradaki 200 250 tl lik fiyat farkı da önemli. nikon kaliteli bir marka dslr like lar içerisinde l100 oldukça iyi konumda s2950 biraz daha düşük kalite olarak ama l100den aşağı kalır fotoğraf çekmez
rica ederim hocam. bilen birisinden öğrenmek en iyidisir :)

leventgenc' Alıntı:
fatihtasoz' Alıntı:

rica ederim hocam. bilen birisinden öğrenmek en iyidisir :)

şanlurfada ekibimizi kurduk gelecek yıl sergimizi açacapız inş öğretmenler olarak

gzegen' Alıntı:

tavsiye ederim

http://www.teknosa.com/kategori/fotogra ... f_makinesi

74344612jv7.jpg

Ekli dosyalar

• finepix_s2500hd_manual_01.rar
    3.1 MB · Görüntüleme: 67
Biz okula aldık ve kullanıyoruz gayet güzel yarı profesyonel makine zaten. Bizimkinin HD video çekimi var ve videoları çok harika. GP Power 2700 pil ile ortalama 400-500 arası çekiyor...

Bir arkadaş hediye amaçlı hepsiburadadan almış. Hediyeyi vermek nasip olmamış heralde. Bana verdi hocam satabilir misiniz diye.Hiç kullanılmamış satmak istiyor.Faturası duruyor. Almak isteyen olursa özel mesajla iletişime geçebilir. fujifilm finepix s2950

bende vardı türkçesi evde bulabilirsem taratıp göndereyim
ben sanırım tam ayarını bulamadım iç mekanda çektiğim fotoğraflar bulanık (flashda olsa) dış çekimlerden de uzaktaki çekimlerden de mikro ayarındanda çok memnunum ama iç mekandaki çekimler :S

srpylmz' Alıntı:
ben sanırım tam ayarını bulamadım iç mekanda çektiğim fotoğraflar bulanık (flashda olsa) dış çekimlerden de uzaktaki çekimlerden de mikro ayarındanda çok memnunum ama iç mekandaki çekimler :S
çok teşekkür ederim hocam. iç mekan çekimleri için beyaz dengesine bir göz atın isterseniz.

hocam biz de yeni sipariş verdik makineyi aile fotoları için.
gittigidiyorda daha uygun fiyatı alamak isteyen vars duyrulur

bu arada kutudaki cd nin içinde pdf formatında kullanıcı kılavuzu vardır. taratmanıza gerek kalmayabilir.

srpylmz' Alıntı:

Geri