Formatör Teftişlerinde en yüksek puan?

Kodla Büyü

erkutalp

Aktif Üye
Arkadaşlar bildiğiniz gibi artık eğitici formatörler tarafından teftiş ediliyoruz. Bu teftişlerde en yüksek puan alan arkadaşları merak ediyorum. Ben 65 aldım, çokmu başarısız sayılıyorum yoksa, bu puan neyi ifade ediyor ? :wink:

erkutalp' Alıntı:
Arkadaşlar bildiğiniz gibi artık eğitici formatörler tarafından teftiş ediliyoruz. Bu teftişlerde en yüksek puan alan arkadaşları merak ediyorum. Ben 65 aldım, çokmu başarısız sayılıyorum yoksa, bu puan neyi ifade ediyor ? :wink:
Bir daha formatörlük yapamayacaksınız hocam... Geçmiş olsun... :D :D

ya nasıl eğitici formatör teftiş edebilir? böyle bir yetkisi yok eğitici formatörlerin...

bilisim_34' Alıntı:
erkutalp' Alıntı:

Ne yapıcaz ozaman formatörlük yapamıycazda 6 saat ders ile yatıcazmı, valla bana uyar. Eklemeyi unuttum, ozaman kendilerine artık başka amele bulsunlar ben yeterince tamircilik vs. malum konulardan yaptım :x

erkutalp' Alıntı:
son üç sene 94 -94 -96 :oops:

ben şubat-mart gibi teftiş edildim ama eğitici formatör değildi teftişe gelen. bu da yeni mi icat edildi, nerden çıktı ki şimdi

erkutalp' Alıntı:
bilisim_34' Alıntı:
erkutalp' Alıntı:

Ne yapıcaz ozaman formatörlük yapamıycazda 8 saat ders ile yatıcazmı, valla bana uyar. Eklemeyi unuttum, ozaman kendilerine artık başka amele bulsunlar ben yeterince tamircilik vs. malum konulardan yaptım :x
Hocam sıkma canını birşey ifade etmiyor o puanlar... Sen yine yaparsın formatörlüğünü... Bulmuşlar 8-5 çalışan amele bırakırlar mı sanıyorsun...

valla beni ilçe teftiş kurulu başkanı teftiş etti ve okulda en yüksek puanı verdi :D
Sonuç derseniz aynen devam ediyoruz hayatımda bir değişiklik olmadı

İlk defa duydum ya müfettiş teftişine alıştık da bu da yeni moda galiba...

Biz başkentteyiz, bu uygulama sadece ankaradamı var yoksa başka illerden kimse bilmiyor. Bu arada ameleliğin soruşturmasımı olur diyen bilişim_34 arkadaşımı tebrik ediyorum, iyi tespit.

zizu_ ve sami öğretmenim bunun müfettişler ile alakası yok, eğitici formatörler teftiş ediyor. illlerde yada ilçelerde bulunan.

erkutalp' Alıntı:
zizu_ ve sami öğretmenim bunun müfettişler ile alakası yok, eğitici formatörler teftiş ediyor. illlerde yada ilçelerde bulunan.
eğitici formatörlerin teftiş edip puan verdiğini ilk defa duyuyorum.

Geçen sene bana da geldiler, kaç verdiler bilmiyorum. MEB'in her projesine atlayacakmışız. Görevimiz buymuş.

Srebrenitsa' Alıntı:
Geçen sene bana da geldiler, kaç verdiler bilmiyorum. MEB'in her projesine atlayacakmışız. Görevimiz buymuş.

oldu başka bir isteğiniz neyde deseydin....onun işi neymiş , gezmek mi :)

Seni işletmiş olmasınlar hocam :)
Eğitici formatörlerin teftiş ettiğini de yeni duydum..

hocam verdikleri not formalite bi listeleri var ona göre evrak bakıp yazıyorlar artı eksi diye. burada amaç çalışmayan formatörlere bir daha görev vermemekle tehdit. tabi branşınız bt ise bişey yapamazlar ama diğer branşlardan iseniz ibret olsun diye düşük puan alanları görevlendirmeye bilirler.

Söylenen bu eğiticilerce. :eek:

ilk kez formatörlük yapıyorum teftişe geldiler lab kullanım kayıtlarıyla ilgili belgeler sordular olanı gösterdim 29 almışım. eksikleri tamamla dediler gittiler. puan 100 üzerinden değil dediler de kaç üzerinden bilmiyorum

aak' Alıntı:
ilk kez formatörlük yapıyorum teftişe geldiler lab kullanım kayıtlarıyla ilgili belgeler sordular olanı gösterdim 29 almışım. eksikleri tamamla dediler gittiler. puan 100 üzerinden değil dediler de kaç üzerinden bilmiyorum
30 üzerindendir hocam...:) 1 puan eksik de nazar boncuğudur... Bizim gibi çalışan başka branş var mı ki...? Her işi yapıyoruz maşallah...

bilisim_34' Alıntı:
erkutalp' Alıntı:
bilisim_34' Alıntı:
erkutalp' Alıntı:

Ne yapıcaz ozaman formatörlük yapamıycazda 8 saat ders ile yatıcazmı, valla bana uyar. Eklemeyi unuttum, ozaman kendilerine artık başka amele bulsunlar ben yeterince tamircilik vs. malum konulardan yaptım :x
Hocam sıkma canını birşey ifade etmiyor o puanlar... Sen yine yaparsın formatörlüğünü... Bulmuşlar 8-5 çalışan amele bırakırlar mı sanıyorsun...
eee deli tuttuğunu durumu oluştu galiba

Geri