Formatör Arkadaşlar saat kaçta okuldan çıkıyorsunuz?

Kodla Büyü
08:30-17:00 arası duruyorum. BT sınıfını dersler de dahl hergün 15:00-17:00 arası açık tutuyorum.
Hergün ortalama 30 öğrencim geliyor. Çogu kız öğrenciler evlerinde bilgisayarı ya da internet erişimi olmayanlar...
Oyun kesinlikle oynatmıyorum araştırma, ödev v.b konular için öğrenciler BT sınıfını etkin olarak kullanıyorlar.

çalışma saatleri kış saati:08:30 - 16:30, yaz saati:09:00 - 17:00
Kulüp,nöbet,sınıf gibi görevleri alan arkadaşları da anlamıyorum, bir de bunun üstüne 30 saat ders alanlar var.
Arkadaşlar biraz cesur olun ve de güzel bir dille durumu bildirerek haklarınıza sahip çıkın, kendinizi ezdirmeyin bu kadar.

Diyavol' Alıntı:
16.30- 17.00 arası. bu saatten önce cıktığım pek olmadı. iş olmasa bile bekliyoruz. gerçi okulda pek iş olmuyo, müdür yardımcısı da ev arkadaşım onunla çıkıp gidiyoz :)
Ballı börek diye buna denir :D

8.30-14:30 arası.kendi okulumda formatör değilim başka bir köy okulu, sağolsun müdür bey haftanın bir günü izin veriyor.

09-15 çalışıyorum. Çok rahatım. Müdürüm çok iyi. Nöbet yok kulüp var. Şu ana kadar ne kadar rahat olsam da tüm eylemlere katılmaya çalıştım. 20 marttaki dilekçe eylemine de katılacagım. Bugün rahat olmam yarın da rahat olacağım anlamına gelmiyor. Tedirginlikle mesleğe devam etmek çok kötü. Çok ufak bir ücret farkıyla diğer öğretmenlerden neredeyse günde 4 saat fazla okulda kalmaya zorlanıyoruz. Hangi branşda bu zorlama var. Biz lab bekçisi olmak zorundamıyız. Bunun bizim okuduğumuz bölümle ne alakası var. Çoğumuz çok zor şartlarda çalışıyoruz ancak neden hala bu durumu kabulleniyorsunuz anlamıyorum. Kabullenmeyip ne yapacaz ders yok cevaplarına da anlam veremiyorum. Dersimizi kaldırdılarsa bu bizim problemimiz mi. Dersimiz yok diye neden köle olmaya zorlanalım. O zaman branş değişikliği hakkı verilmeli. Ama bilgisayar öğretmenleri her durumu kabullenmeye o kadar meyilli ki. Arkadaşlar biz öğretmeniz. Tüm öğretmenler neyse aynı haklara sahip olmalıyız.

serhatbs' Alıntı:
8.30-14:30 arası.kendi okulumda formatör değilim başka bir köy okulu, sağolsun müdür bey haftanın bir günü izin veriyor.
süper ya böyle müdürü kopyalayıp yapıştırmak lazım her okula bir adet :lol:

süpermiş bizim müdürde sağolsun iş olursa beni tutuyor 2:30da çıkıyorum

nöbet+ sınıf+ kulüp +5 de paydos
ama okulumu coook seviyorum okulumda cok mutluyum

İkili öğretim olan okuldayım. Sabah ilk 2 saate dersimi koydurmadım bir gün 3. saat dersim var genelde 8:30-8:45 arası okuldayım. öğlen yemeğe de çıkıyorum ve okulda genelde 15:00 gibi çıkıyorum, tabii işim olduğunda daha geç çıktığım oluyor ama genelde durum böyle. İdare ile arayı iyi tutmalı bu durumlar için tek çözüm bu. Kimseden izin almıyorum çıkarken ama ya işim olursa diye bişey derler diye rahatsız olduğumda oluyor ama 3 yıldır bir sorun yaşamadım. Ama gerçek şu ki ben onları hoş tutuyorum bir dediklerini iki etmiyorum onlarda bişey demiyor. Zaten sen başında müdür kendi hocam saat 8:30 gibi gel dedi bende hocam 17 ye kadar durulmaz biraz erken çıkayım dedim bişey demedi öyle gidiyor.

16.00-16.15 gibi çıkıyordum. fakat devamsızlık girme,boş derslerde öğrenci gönderme vs gibi konuları bana yüklenmeye çalışılınca haklarımı belirttim uygun bir şekilde. Sonuç süper 17:00 de okulu ben kapatıyorum!

08:30-09:00 gibi geliyorum. nöbet var ,kulüp var.6 saat ders. 16:00-17:00 arası çıkıyorum.

7.30 - 15.00 , öğle arası yok. nöbet yok, kulüp yok. idareyle restleştik angarya iş yok. 16 saat ders var. müdürle konuşmuyoruz, kötü kötü bakışıyoruz. formatör olmak istemedim. 2 yaşında oğlum var. zorla formatör yaptırıldım.

akşam 5 e kadar okuldayım mesaimiz bu zaten arkadaşlar maalesef:(

srpkyl' Alıntı:
7.30 - 15.00 , öğle arası yok. nöbet yok, kulüp yok. idareyle restleştik angarya iş yok. 16 saat ders var. müdürle konuşmuyoruz, kötü kötü bakışıyoruz. formatör olmak istemedim. 2 yaşında oğlum var. zorla formatör yaptırıldım.

hocam restleşince çoğu zaman daha rahat geçiyor boşverin iyi yapmışsınız

9:00-15:00 nöbet yok, kulüp yok, sınıf yok. baştan tavır koymak gerek arkadaşlar. ezdirmeyin kendinizi ve işlerin siz olmadan aksayacağını göstermeniz lazım kolay gelsin.

8:00-2:35 nöbet yok, kulüp yok, sınıf yok. Förmatörüm labım yok yaptıgım pek bi iş de yok. ona rağmen gereksiz işleri yüklemeye çalıştılarmı tavrımı ortaya koyuyorum. Bu aralar yüzüme gülüp arkamdan kuyumu kazmaya çalışıyorlar kendilerince ama takan yok :p geçenlerde müdürümün bana dediği seneye seni formatör yapmayacam. sanki kendisi görevlediriyormuş gibi . :p ben de sorun yok nasıl olsa askere gidiyorum dedim morardı garibim . :puhaha:

Geri