Formatör Arkadaşlar saat kaçta okuldan çıkıyorsunuz?

Kodla Büyü

boteci_Z

Aktif Üye
selamlar...
arkadaşlar benim gibi müdürünün baskısıyla 4e kadar okulda kalan var mı?
okul 14.40'ta paydos oluyor..
köy okulundayım, eve 4te geçen otobüsle gitmek zorundayım...
:(( :(

paydostan sonra bilgisayar sınıfına gelen öğrenci oluyor mu?

geliyorsa bence müdür doğrusunu yapmış..

ama gelen giden yoksa ayıp etmiş.

taşımalı eğitim, okul köyün dışında tek öğrenci bile kalmıyor...
beni de 5 te çıkartmak istedi de başka otobüs yok dönüş için...

saat 16:00-17:00 arası çıkıyorum.nöbet,sınıf,kulüp hepsi var.Selamlar

ortalama 15:30 - 16:00 gibi çıkıyorum, tabi iş olursa 5 i de geçtiği bile oluyor.
Kimseden izin almıyorum gelirken ya da çıkarken idare de birşey demiyor.
Zaten işini iyi yaptıktan sonra problem olmuyor bu tür şeyler.

5 de çıkyorum , çıkarken müd. yardımcım saatine bakıyor,erken çıkıyor muyum diye herhalde :verymad:

zibula' Alıntı:
saat 16:00-17:00 arası çıkıyorum.nöbet,sınıf,kulüp hepsi var.Selamlar
valla hocam kusura bakmayın da birşey diyemiyor musunuz.
Neticede formatörseniz az da olsa haklarınız var
Tabi siz istiyorsanız onu bilemem.

Elden birşey gelmez hocam ekders alıyoruz sonuçta mümkün olduğunca kalmamız lazım.
16:00 - 17:30 arası çıkıyorum işim olduğu sürecede herhangi bir saatte (örneğin 13:00) gidip geri geliyorum.

merkezde olsam sorun olmaz, ki merkezde görevim olduğunda oradaki müdürüm (daha çok seviyorum kendisini) o sorun etmiyor.. ama burası sorunlu biraz :
herkes okuldan gittikten sonra öğretmenler odasında oturmam bile suç oldu :(
neden pc lab.ını kapatıyormuşum o saatlerde...
o kadar.. :eek:

ilçelerde durum öyle hocam malesef... müdüre bağlı tabi de..okulda sap gibi kalmak en zoru; çok ii biliyorum...müdür bile giderdi, ben okulu beklerdim hizmetlilerle :(

eeeee' Alıntı:
ilçelerde durum öyle hocam malesef... müdüre bağlı tabi de..okulda sap gibi kalmak en zoru; çok ii biliyorum...müdür bile giderdi, ben okulu beklerdim hizmetlilerle :(
ben de yanı durumdayım :(

boteci_Z' Alıntı:
merkezde olsam sorun olmaz, ki merkezde görevim olduğunda oradaki müdürüm (daha çok seviyorum kendisini) o sorun etmiyor.. ama burası sorunlu biraz :
herkes okuldan gittikten sonra öğretmenler odasında oturmam bile suç oldu :(
neden pc lab.ını kapatıyormuşum o saatlerde...
o kadar.. :eek:

Hocam alışmaya bak bence BT labını kendi odan gibi düşün benimse kendine göre düzenle kitaplarını getir diz çalışmalarını getir. Şahsen ben öğretmenler odasında sıkılıyorum, kendi odam gibi Bt, herşeyimi getirdim sıkılmıyorum illa kendime bir uğraş çıkarıyorum.

boteci_Z' Alıntı:
selamlar...
ben 5 ten önce çıkamıyorum hele ocak ayında 6 6.30 a kadar okulda kaldığım oldu..

Hocam müdürün Saat 16:00 da çıkmana sorun etmediğine göre sorun yok. eğer o saattede etseydi büyük sorun olurdu idarenle aranı iyi tutmaya bak. Sonuçta mesaimizin nasıl olduğunu biliyorsun.

ben genelde 5 te çıkıyorum.keşke diyorum bazen 8 e kadar falan çalışsam okulda,eve gidince yapacak bişey bulamıyorum şu sıralar patlıyorum buralarda.

dersim olduğunda 8:30 da geliyorum olmadığında 9 gibi geliyorum, 16:30 da çıkıyorum.. öğle arası da dahil hep bt sınıfındayım..

boteci_Z' Alıntı:
selamlar...
kendide kalıyormu hocam o saate kadar. kendi kalmıyorsa seni neden bekletiyor.
bende durum merkezde olduğum için 5 e kadar okuldayım.

bende 16:00 gibi çıkıyorum.

bt sınıfında ders dışında bulunmamaya çalışıyorum. radyasyondan kendinizi koruyun arkadaşlar.
bakımı, formatı vs. olduğu zaman mecburen orda vakit geçiriyorum. onun dışında öğle aralarında ve çıkışlarda 3-4 arası görevli 10 kişilik öğrenci gurubum var onlar nöbetleşe açıyorlar labı.

8.30--16.00 veya 15.30 oluyor. Sene başında idareye biraz yardımcı oldum 6ya kadar durduğum günlerde oldu ama şimdi 4ü çok nadir geçiyor.

Geri