Ford Fiesta arabamı satıyorum.(SATILDI)

Kodla Büyü
Re: Ford Fiesta arabamı satıyorum.

klebsiella' Alıntı:
hocam bu fiestalarda ses içeriye geliyormuş bende almak istiyordum ama bu sebepten dolayı vazgeçtim
doğru mudur acaba?
Ses olayını bilemiyorum. Daha kullanma fırsatım olmadı.

ford arabalrın hepsinde içeriye ses gelir ben geçen kullandım fiesta öf ya kulak patlatıyor resmen

benimde 1.25 fiestam vardı. arabamdan çok memnumdum öyle abartılı bir ses olayı yaşamadım. hatta kim bindiyse arabama memnun kaldılar, ev almak için satmak zorunda kaldım yoksa kesinlikle satmayı düşünmüyordum.

syigit' Alıntı:
her_dem' Alıntı:
hocam öncelikle geçmiş. acil şifalar dilerim.

yanlış anlamazsanız 1-2 şey söyleyeceğim hocam kafamı kurcaladıl bu sorularda.
1. sağlık sıkıntınız birden mi oluştu hocam. öyle devam eden bir sıkıntı varmışsa neden araç satın aldınız?
2. araçın şu an nette satış fiyatı 29.900. bayii fiyatında birazda esneme daha olacaktır ve fiyat 29.000 civarına gelecektir. siz 32.500e aldım demişsiniz. aracın üstüne ekstra aksesuar falan mı taktırdınız. yoksa araçtan memnun kalmadığınız için mi satıyorsunuz?
Teşekkür ederim. Araçta aksesuar yok. 32.5'a aldım. Şu anki fiyatını bilmiyorum. Bir okulun gece bekçisiyim okulun bodrum katında kalıyorum. Lenf kanseri tedavisi görüyorum. Kemoterapi ve ışın tedavisinden sonra yerime birisi alındığı için işten ayrılmak durumundayım. Ev alabilmek için satıyorum. Memnun kalamayacak kadar kullanmadım ki. Arabayı bayiden aldım eve getirdim o kadar.
allah acil şifalar ve sonrada işinizi geri versin.

her_dem' Alıntı:
syigit' Alıntı:
her_dem' Alıntı:
hocam öncelikle geçmiş. acil şifalar dilerim.

yanlış anlamazsanız 1-2 şey söyleyeceğim hocam kafamı kurcaladıl bu sorularda.
1. sağlık sıkıntınız birden mi oluştu hocam. öyle devam eden bir sıkıntı varmışsa neden araç satın aldınız?
2. araçın şu an nette satış fiyatı 29.900. bayii fiyatında birazda esneme daha olacaktır ve fiyat 29.000 civarına gelecektir. siz 32.500e aldım demişsiniz. aracın üstüne ekstra aksesuar falan mı taktırdınız. yoksa araçtan memnun kalmadığınız için mi satıyorsunuz?
Teşekkür ederim. Araçta aksesuar yok. 32.5'a aldım. Şu anki fiyatını bilmiyorum. Bir okulun gece bekçisiyim okulun bodrum katında kalıyorum. Lenf kanseri tedavisi görüyorum. Kemoterapi ve ışın tedavisinden sonra yerime birisi alındığı için işten ayrılmak durumundayım. Ev alabilmek için satıyorum. Memnun kalamayacak kadar kullanmadım ki. Arabayı bayiden aldım eve getirdim o kadar.
allah acil şifalar ve sonrada işinizi geri versin.
Teşekkür ederim

Arkadaşlar; ben İsmail Abi'nin bulunduğu okulun BT Öğretmeniyim. Başlığı ben açtım ve sen sorulara cevap yazarsın dedim (çünkü bugün 5 saat dersim vardı). Hata tamamen benimdir. Konuyu tam anlatamamışım. Onun yazdıkları doğrudur. Kusura bakmayın.

Geri