Ford Fiesta arabamı satıyorum.(SATILDI)

Kodla Büyü

syigit

Üye
Arkadaşlar rahatsızlığımdan dolayı paraya ihtiyacım var ve 8 mart perşembe günü aldığım arabamı satıyorum. Sadece 54 km'de. FORD FIESTA ICA TREND 1.25. Buz beyazı, benzinli 2012 model. 32.5'a aldım 27'ye satacağım. İlgilenenlere duyurulur.

sedatcantal arkadaşımıza teşekkür ederiz.

Re: Ford Fiesta arabamı satıyorum.

hocam gecmiş olsun il neresi detayları nelerdir aracın

2012 Model araba 27000 e az değilmi. Araçta bi sıkıntı var mı? Bir de resimler ve detayları öğrensek.

Çok acil paraya ihtiyacım var. Tedavi için. Arabada hiç bir sıkıntı yok. daha kullanmadım bile. Perşembe günü aldım. Resimleri hava kötü diye çekmedim.

geçmiş olsun hocam Allah acil şifalar nasip eylesin inşallah

Şehir İstanbul. Model:Ford Fiesta 2012 Model. Heçbek. Silindir Hacmi:1242 Benzinli. Buz Beyazı Motor:1.25 Koltuk sayısı:5 Renk:Buz Beyazı Km:54km.

Geçmiş olsun hocam allah acil şifalar versin... ayıptır sorması siz kaça almıştınız

Geçmiş olsun hocam. Keşke 1 ay öncesinden satma durumunuz olsaydı; sağlık durumu için değil :( . Umarım biran önce sağlığınıza kavuşursunuz.

hocam öncelikle geçmiş. acil şifalar dilerim.

yanlış anlamazsanız 1-2 şey söyleyeceğim hocam kafamı kurcaladıl bu sorularda.
1. sağlık sıkıntınız birden mi oluştu hocam. öyle devam eden bir sıkıntı varmışsa neden araç satın aldınız?
2. araçın şu an nette satış fiyatı 29.900. bayii fiyatında birazda esneme daha olacaktır ve fiyat 29.000 civarına gelecektir. siz 32.500e aldım demişsiniz. aracın üstüne ekstra aksesuar falan mı taktırdınız. yoksa araçtan memnun kalmadığınız için mi satıyorsunuz?

Büyük geçmiş olsun hocam... Allah acil şifalar versin inşallah...

her_dem' Alıntı:
hocam öncelikle geçmiş. acil şifalar dilerim.

yanlış anlamazsanız 1-2 şey söyleyeceğim hocam kafamı kurcaladıl bu sorularda.
1. sağlık sıkıntınız birden mi oluştu hocam. öyle devam eden bir sıkıntı varmışsa neden araç satın aldınız?
2. araçın şu an nette satış fiyatı 29.900. bayii fiyatında birazda esneme daha olacaktır ve fiyat 29.000 civarına gelecektir. siz 32.500e aldım demişsiniz. aracın üstüne ekstra aksesuar falan mı taktırdınız. yoksa araçtan memnun kalmadığınız için mi satıyorsunuz?
Teşekkür ederim. Araçta aksesuar yok. 32.5'a aldım. Şu anki fiyatını bilmiyorum. Bir okulun gece bekçisiyim okulun bodrum katında kalıyorum. Lenf kanseri tedavisi görüyorum. Kemoterapi ve ışın tedavisinden sonra yerime birisi alındığı için işten ayrılmak durumundayım. Ev alabilmek için satıyorum. Memnun kalamayacak kadar kullanmadım ki. Arabayı bayiden aldım eve getirdim o kadar.

syigit' Alıntı:
Çok acil paraya ihtiyacım var. Tedavi için. Arabada hiç bir sıkıntı yok. daha kullanmadım bile. Perşembe günü aldım. Resimleri hava kötü diye çekmedim.
alıntı : "Teşekkür ederim. Araçta aksesuar yok. 32.5'a aldım. Şu anki fiyatını bilmiyorum. Bir okulun gece bekçisiyim okulun bodrum katında kalıyorum. Lenf kanseri tedavisi görüyorum. Kemoterapi ve ışın tedavisinden sonra yerime birisi alındığı için işten ayrılmak durumundayım. Ev alabilmek için satıyorum. Memnun kalamayacak kadar kullanmadım ki. Arabayı bayiden aldım eve getirdim o kadar."

once gecmıs olsun . ama nıyetın ne anlamadım ben ? !
once "tedavı ıcın acıl paraya ıhtıyacım var"
sonra "gece bekcısıyım okulun bodrum katında kalıyorsun AMA 32.500 e sıfır araba alıyosun"
en son " ev alacaksın"

ben boyle anladım
yorum yapmıyacagım...!

m6nay' Alıntı:
syigit' Alıntı:
alıntı : "Teşekkür ederim. Araçta aksesuar yok. 32.5'a aldım. Şu anki fiyatını bilmiyorum. Bir okulun gece bekçisiyim okulun bodrum katında kalıyorum. Lenf kanseri tedavisi görüyorum. Kemoterapi ve ışın tedavisinden sonra yerime birisi alındığı için işten ayrılmak durumundayım. Ev alabilmek için satıyorum. Memnun kalamayacak kadar kullanmadım ki. Arabayı bayiden aldım eve getirdim o kadar."

sonra "gece bekcısıyım okulun bodrum katında kalıyorsun AMA 32.500 e sıfır araba alıyosun"
en son " ev alacaksın"

ben boyle anladım
yorum yapmıyacagım...!
Ben niye yalan söyleyeyim. İsmim İsmail AŞİRET. Bizimkent İlköğretim Okulunda gece bekçiliği yapıyordum. Tedavim sırasında yerime biri alındı ama işten çıkarılacağımı tahmin etmedim. Oğlum Rafet Aşireti iş okuluna götürmek için aldım arabayı da. Işın tedavisinden sonra bişey kalmayacağını söyledi doktor. Sonra yine rapor verdi. Müdür de yaza kadar başının çaresine bak dedi. Araştır dilediğin gibi.

syigit' Alıntı:
m6nay' Alıntı:
syigit' Alıntı:

en son " ev alacaksın"

ben boyle anladım
yorum yapmıyacagım...!
Ben niye yalan söyleyeyim. İsmim İsmail AŞİRET. Bizimkent İlköğretim Okulunda gece bekçiliği yapıyordum. Tedavim sırasında yerime biri alındı ama işten çıkarılacağımı tahmin etmedim. Oğlum Rafet Aşireti iş okuluna götürmek için aldım arabayı da. Işın tedavisinden sonra bişey kalmayacağını söyledi doktor. Sonra yine rapor verdi. Müdür de yaza kadar başının çaresine bak dedi. Araştır dilediğin gibi.

Hocam arkadaşları mazur gör...

Siz gece bekçisiyim diyorsunuz ama yazıştığını konulara bakınca farklı sonuçlar çıkıyor ortaya sanirim ( search.php?author_id=3579&sr=posts )

hayir bir de kullunıcı adiniz syigit adiniz ismail :?:

http://www.bizimkent.meb.k12.tr/

okulu bilişim teknolojileri öğretmeninin hebından yazışmakta sanirim arkadaş.. okuldaki bt öğretmenin adı ve bb kullanıcı adını karşılaştırırsanız durum ortaya çıkar..

Okulumuzdaki bilgisayar öğretmenimize söyledim. o da bu siteye girdi. Ben de yazıyorum.

hocam bu fiestalarda ses içeriye geliyormuş bende almak istiyordum ama bu sebepten dolayı vazgeçtim
doğru mudur acaba?

Geri