Fiat EGEA

Kodla Büyü
uzak durulması gereken araç. özellikle sıfır alacaklar için . o kadar para verip teneke gibi araba almaya ne gerek var. biraz model yılı eski daha sağlam arabalar alınmalı diye düşünüyorum. Motordu torktu bunlar bence 2.planda,1. planda güvenlik olmalı. egea (tipo)çarpışma testleri iyi sonuçlar vermedi. ncap ten kontrol edebilirsiniz. hatta 2000 model punto ile neredeyse aynı. 16 yılda hiç mi ilerleme olmaz.
Bu arada markaya yada modele bir kastım yok. Motorunu çok beğenirim ve bende benzer bir araç kullanıyorum malesef.

2016 senesinde çarpışma testinden 3 yıldız alması düşündürücü ve hayal kırıklığı...önceliği güvenlik olanlar için asla ilk tercih olamaz...ama önceliği fiyat olanlar için ve taksiciler için iyi bir alternatif olacağı aşikar...

bu arada egea 3 yıldız aldıysa euroncap testine sokulmayan linea kaç yıldız alabilir??

Punto kasasından bozma konfor adına 0 bir araç olan linea bile yıllardır ülkemizde araç satışında tavan yapmıştır.Bizim millet alır.

Arkadaslar bugün egea 1.6 otomatik benzinli Sedan kasayla deneme sürüsü yaptım.kesinlikle performans olarakta isteklerine cevap veren bir araç değil.almadan önce kesinlikle test sürüsü yapın derim

Geri