Fenerbahçe bombayı patlattı.

Kodla Büyü
Kendi ülkesinin milli takımının kaptanını bu sekilde küçümseyenler olması da ilginç,,,

Bir GS li olarak Drogbadan daha iyi bir transfer.Drogba sadece forma sattıracaktır galatasarayda.

Aykut tükürdüğümü yaladı, zaten gönderilmesi hataydı.. Emre'nin geri dönüşü Fenerin daha fazla antipati toplaması demek. Emre, Melo gibi futbolcular insanı futboldan soğutur.

boteakif' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:
Sneijder 3,5 yıl için 23 milyon euro, Drogba ise 1,5 yıl için 10.5 milyon euro ek maliyet getirecek.
gelsin sonra FEDA sezonu 2
Sneijder'in maliyeti GUİZA'nın maliyetinin yanına bile yaklaşamıyor.
Bknz. http://www.fanatik.com.tr/guizadan-paha ... 292902.htm
.
hocam bahsettiğin zamanlarda finansal fair-play yoktu, 2 sene sonra gelecek yabancı kısıtlaması yoktu..

nosTRa' Alıntı:
Kendi ülkesinin milli takımının kaptanını bu sekilde küçümseyenler olması da ilginç,,,

ilginç olan o değil. asıl ilginç olan bu karaktersiz adamın milli takımda kaptan olması :mrgreen:

hbasdereli' Alıntı:
Aykut tükürdüğümü yaladı, zaten gönderilmesi hataydı.. Emre'nin geri dönüşü Fenerin daha fazla antipati toplaması demek. Emre, Melo gibi futbolcular insanı futboldan soğutur.
:+1:

twetyynet' Alıntı:
Accipiter' Alıntı:
nosTRa' Alıntı:

ilginç olan o değil. asıl ilginç olan bu karaktersiz adamın milli takımda kaptan olması :mrgreen:
:alkis:

Hocam duygularıma tercüman olmuşsunuz. Emre iyi bir transfer ve milli takım kaptanı diyenler, milli takımımızın düştüğü duruma bir baksınlar.
Bu arada yeminlen 4 büyük takımı tutmuyorum :) sadece tarafsız görüşümü belirttim.

BaRBaRYaN' Alıntı:
narcin' Alıntı:
finansal fair play ne :) yahu
.
beşiktaşın avrupaya gidememesine neden olan şey..

UEFA, Yıldırım Demirören ve yönetiminin evrakta sahtecilik yaptığı gerekçesiyle Avrupa Kupalarından men etti.Kaynak: http://www.61saat.com/haber/besiktas-av ... 12564.html

Fenerli arkadaşlar siz boşverin nasıl ödeneceğini satılan localar,kombineler yeter Galatasaray 20 binlik samiyende değil 55 binlik arenada oynuyor. Büyük düşünün...

Accipiter' Alıntı:
nosTRa' Alıntı:

+ Ben küçümsemiyorum, üstüne üstlük görünce sinirlerim geriliyo. :tr:

BaRBaRYaN' Alıntı:
boteakif' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:
Sneijder 3,5 yıl için 23 milyon euro, Drogba ise 1,5 yıl için 10.5 milyon euro ek maliyet getirecek.
.
hocam bahsettiğin zamanlarda finansal fair-play yoktu, 2 sene sonra gelecek yabancı kısıtlaması yoktu..
Bu yıldızları transfer eden adamlar bunları biliyordur. Sen merak etme hocam bizim ekip işini bilir.

boteakif' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:
boteakif' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:
.
Bu yıldızları transfer eden adamlar bunları biliyordur. Sen merak etme hocam bizim ekip işini bilir.
.
hatırlatırım...

Transfer işini en iyi fener biliyor aslında :D Önce parayla sat sonra ücretsiz geri al iyi yöntem :D

bu konuyu bence hiç tartışmaya bile gerek yok... galatasarayın yaptığı transferler tüm dünyanın çeşitli ülkelerinde manşetlere çıktı. fenerbahçenin varmı? yok... fazla sözede gerek yok...

birde şu var, emreyi avrupada oynatamayacaksın. neden aldın? günü kurtarmak için... günüde emre kurtaracaksa bırakın eksik kalsın kardeşim... ben şahsen fenerbahçenin ne adından, ne renginden nede galatasarayı yenmesinden falan asla nefret etmedim etmemde ama çirkef başkan ve oyuncularıyla sadece bizi değil tüm diğer takım taraftarlarının fenerbahçeden tiksinmesine futboldan soğumasına neden oluyorlar... fenerbahçe türk futbolu için kapanmaz bir yaradır...

önce yönetim değişecek arkadaş... yoksa ne fenerden, ne ligimizden nede milli takımımızdan bi cacık olmaz...

Belhandan vazgeçtim,
tüm hepsini gevi çağıvacağım,

jksn8.jpg

hepsini, piskolojik üstünlük hala fenevde... :puhaha:

Fener Yönetiminin artık değişmesi gerekir. Böyle gitmez artık. Hasta bir Fenerli olarak, Emreden kurtulduk diye digiturke üye olmuştum, artık iptal ettireceğim. Böyle adamlarla şampiyon olacağımıza ligden düşelim daha iyi. Artık üstünlüğü GS almıştır arkadaş. Bir 5 sene GS bizi ezer. Aynı Fatih Termli GS nin 4 yıl şampiyon olduğu yıllar gibi. Aziz Aykutu da al git.

Beleş gönderdiği emre için 350 bin Euro para ödediler Webo için 2 milyon bonservis 2,5 milyon yıllık

Beşiktaş ise niang i beleş kiraladı üstüne de 800 bin Euro yıllık veriyor sadece

Webo mü niang mı mantıklı

ünal başkan pastanın üstüne çilekleri koydu, aziz başkan cacığın içine en iyi hıyarı buldu. :puhaha:

Geri