Fenerbahçe bombayı patlattı.

Kodla Büyü

zzh

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Emre Belözoğlu Fenerbahçe'de
Başkan Aziz Yıldırım, Emre Belözoğlu'nu bizzat aradı, “Takımın sana ihtiyacı var, dön” dedi. Yıldız oyuncu, “Tamam” yanıtını verdi, Atletico Madrid'ten de izin aldı. İmza çok küçük pürüzlere kaldı.

http://www.fanatik.com.tr/emre-belozogl ... 293826.htm

Emre Belözoğlu(d. 7 Eylül 1980; İstanbul)

Bonservis bedeli vermediğini düşünürseniz yabancılardan çok daha mantıklı...

Beşiktaşlı olarak Fener'e gelmesine üzüldüm emre çok iyi, çok teknik, çok profesyonel, çok çirkef, çok ib.e bir oyuncu...

Şu unutuluyor ki seneye anlaşılan 10 yabancının 6 sı 18 e girebilecek ,ondan sonraki sene anlaşılan 10 yabancıdan 5 i 18 e girebilecek,ondan sonraki sene ise anlaşılan 8 yabancıdan 5 i 18 e girebilecek.Anlaşılan dediğim kadroya kayıt edilebilecek toplam yabancı sayısı dolayısıyla Türk oyuncularla anlaşmak en mantıklısı.

110. yılında (2 yıl sonra) galatasaray yönetiminin demeçlerini tahmin edebiliyorum şimdiden "FEDA SEZONU ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN" :++:

BaRBaRYaN' Alıntı:
celikumit' Alıntı:
Fena misilleme yapmış.
..
fiyat / peformans karşılaştırmasını dönem sonuna bırakalım isterseniz..
Ne alaka hocam emre faydasız olur gibi bileyim dedim
Fener in büyük bir isimle misilleme yapacağı söyleniyordu bu mu misilleme
Kaç tane fenerbahçe taraftarını umutlandırdı heyecanlandırdı, adamı 6 ay once gondermissin
Faydalı olur/olmaz ayrı mesele ama heyecan katmaz fenere

celikumit' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:
celikumit' Alıntı:
Fena misilleme yapmış.
..
fiyat / peformans karşılaştırmasını dönem sonuna bırakalım isterseniz..
Ne alaka hocam emre faydasız olur gibi bileyim dedim
Fener in büyük bir isimle misilleme yapacağı söyleniyordu bu mu misilleme
Kaç tane fenerbahçe taraftarını umutlandırdı heyecanlandırdı, adamı 6 ay once gondermissin
Faydalı olur/olmaz ayrı mesele ama heyecan katmaz fenere
.
hocam heyecan değil bizim aradığımız, kişiliğini beğenmeyenler çoktur ama taraflı / tarafsız sanırım birçok kişi FUTBOLUNU beğeniyordu emrenin. gittikten sonra yeri doldurulamamıştı.

öte yandan bir önceki mesajımda da dediğim gibi 2 yıl içinde gs başarılı olursa tutulamaz ama seneye şampiyonlar ligine gidemezse yada başarılı olamazsa aşağıda verilen maliyet tablosuna birde eldeki kullanılmayan yabancılardan kurtulmak için harcanacak parayı düşün,
Sneijder 3,5 yıl için 23 milyon euro, Drogba ise 1,5 yıl için 10.5 milyon euro ek maliyet getirecek.
gelsin sonra FEDA sezonu 2

Korkmayın galatasaray bu transferleri aslında ligi kazanmak için yaptı. Önemli olan sürekli şampiyonlar ligine gidebilmektir. Amrabatın bonservisi bile fb nin şampiyonlar ligine katılamamasıyla Türkiye payından 8 m€ alınarak sağlandı. Aykut olduğu sürece biz kadıköyde nice kupalar kaldırıp şampiyonlar ligine sürekli katılırız. Unutmayın emre aykutla anlaşamadığı için gönderildi. Alex de öyle gönderildi .Şimdide onlara muhtaç olunduğu düşünülüyor. İstifa eder geri döner, yolladığı adamları geri ister. Soyunma odasına başkan iner olağan bir durum der. Koskoca kulübü mahalle takımı gibi yönetiyorlar. Seviyoruz Aykutu öyle değil mi samet?

Hagi'nin futbolculuk dönemlerinden sonra ilk defa kalbur üstü 2 oyuncu alınca görmemiş modu oluşanlar inş. alınan oyuncular verilen paraları hakederler hem GS'ye hemde türk futboluna katkı yaparlar.

Bir beşiktaşlı olarak, faydalı bir transfer olduğunu düşünüyorum. Türk oyunculardan o bölgede hem defansif hemde ofansif oynayabilen bir kaç oyuncudan biridir emre.

okanformula' Alıntı:
Bir beşiktaşlı olarak, faydalı bir transfer olduğunu düşünüyorum. Türk oyunculardan o bölgede hem defansif hemde ofansif oynayabilen bir kaç oyuncudan biridir emre.
oyunculuğuna lafımız yokta... Mustafa Kemal atatürkün de dediği gibi "ben sporcunun zeki çevik aynı zaman da AHLAKLISINI severim...

Bizim transferlere laf atanlar unutmayın bu oyuncuları Türkiye'de alabilecek tek takım Galatasaray. Kıskanmak normal

Birde Avrupada başarı için Paraya kıyacaksınız.

Para nereden geliyor.

-Lig şampiyonu olursanız 100 milyona yakın gelir. + ş. ligine kalırsın büyük gelir
-Fenerbahçe Ş. Ligine kalamaz Büyük gelir :lol:
-Locaları 3 senelik satarsın 70 milyon Euro + forma satışları artar vs.
-Sahamız kapanmıyor seyircisiz oynamıyoruz her maç Büyük gelir.

bırakın bu ezik muhabbetleri. Sayemizde Sneijder Drogba izleyeceksiniz daha ne istiyosunuz?

fener misilleme yaptı muhaha ben olsam utanırım almam tükürdüğünü yalıyor drogbaya yaşlı diolardı emrede 32 yaşında

Çok komik bir başlık bence.
GS dünya yıldızı alıyor gariban fenevliler de Emre'yi yıldız sanıyorsunuz.

Geri