faz 2 windows 10 imaj

Kodla Büyü
Benzer sorunu geçen sene ben de yaşamıştım Faz2 tahtalarda, arıza kaydı bildirdik. Servisten ben okulda yokken gelmişler. Müdür yardımcısı ilgilenmiş. Sadece tahta üzerindeki tuştan sesi sonuna kadar açıp, sonuna kadar kısmışlar, ses düzelmiş. Müdür yardımcımız da bu kadar kolaymış diye bana söyledi. İnanamadım ama sonra birkaç defa daha başıma geldi ve bu yöntemle hallettim. Sizde işe yarar mı bilemiyorum ama bir deneyin derim.

Denedim ama olmadı hocam. Şimdilik hoparlör ile geçici çözüm sağladım, tüm tahtalara imajı yükleyince çağıracağım servisi

Konu ile alaklı değil ama faz2 win 8.1 win 10 a yükseltilenbilir mi acaba? Yada direkt 10 imajı atılırsa sorun olur mu?

hangi işletim sistemi ve hangi programlar yüklü hocam ekran görüntüsü varsa daha iyi yardımcı olmuş olursun

hocam ben win 10 yüklü tahtaya win 8 yükledim fakat tahta açılmıyor hata veriyor sürekli geri yükleme sayfasını getiriyor

Mersin v5 sürekli güncelleme sıkıntısı veriyor. Takılan flasha her defasında 2 tane klasör oluşturuyor. Sürekli indirme yapıyor.

mersin V5 flash belleğe klasör oluşturuyor. bunu nasıl kapatabiliriz ?

mersin:p flash ımı rahat bırak :mad:

Mersin imajında uygulama güncelleme ile ilgili çalılm bu klasörleri açmakta. Aslında o klasörler d sürücüsünde açılıyor ama d sürücüsü partition tablosundaki hatadan dolayı flash disk oluyor ondan.

klasör oluşturma bu kadar kolaysa silme de kolay olur
yarın bi gün klasörlerimiz silinirse...
fazla kurcalamamak lazım

güncelleme vb. kısmı isteğe bağlı olmalı her tahtayı açtığımda duyuru güncelleme pencerelerini kapatmak hoş olmuyor

klasör oluşturma bu kadar kolaysa silme de kolay olur
yarın bi gün klasörlerimiz silinirse...
fazla kurcalamamak lazım

güncelleme vb. kısmı isteğe bağlı olmalı her tahtayı açtığımda duyuru güncelleme pencerelerini kapatmak hoş olmuyor

etkileşimli tahtalara win10 v5 image kurdum.
fakat telefon internetine bağlanmıyor.
nedeni ne olabilir?

Geri