Faz-2 Tam/Sadece C Imaj - Windows 10 v1903 - Ekim 2019

Kodla Büyü
Elinize sağlık hocam. Klavyeyi siyah ve büyük yapma şansı var mı. Ben çok denedim ama olmadı. Renk mühim değil de çok küçük kalıyor tahtada. Önceki sürümde ne güzel çalışıyordu. Niye çalışan şeyi bozarlar ki anlamam.

Elinize sağlık hocam. Klavyeyi siyah ve büyük yapma şansı var mı. Ben çok denedim ama olmadı. Renk mühim değil de çok küçük kalıyor tahtada. Önceki sürümde ne güzel çalışıyordu. Niye çalışan şeyi bozarlar ki anlamam.
Hocam çok denedim maalesef henüz bir yolu yok. İleride güncelleme veya başka bir yol ile değiştirme imkanı doğarsa o zaman yeniden yüklerim. Küçüklüğü konusunda da bence kısa sürede alışır kullanıcılar.

Hocam önceki hazırladığınız imajlarınızı da kullanmıştım hiçbir sorun yaşamadan. Çok stabil, akan sistemler. Emeklerinize sağlık.
Tam zamanında ihtiyaç duyduğumuz bu paylaşımı bizlere sunduğunuz için çok teşekkürler.

Teşekkür ederim hocam emeğinize sağlık. Bir sorum olacak otomatik güncelleştirmeleri kapattınız mı, kapatma konusunda bir öneriniz var mı?

Teşekkür ederim hocam emeğinize sağlık. Bir sorum olacak otomatik güncelleştirmeleri kapattınız mı, kapatma konusunda bir öneriniz var mı?
* Sistemi etkinleştirdikten sonra güncellemeleri kapatmak isteyenler için Yerel Disk D bölümündeki Araçlar klasöründe StopWinUpdates aracı yer almaktadır.

Başka indirme linki mevcut mudur? Google Drive'de "Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz." şeklinde bir uyarı alıyorum.

Hocam merhaba;
Bizdeki akıllı tahtalar Windows 10 Pro versiyonu, sizin çalışmanız Windows 10 Pro Education dolayısı ile lisanslama yapamıyoruz. Bu durumda ne yapabiliriz ?

Hocam merhaba;
Bizdeki akıllı tahtalar Windows 10 Pro versiyonu, sizin çalışmanız Windows 10 Pro Education dolayısı ile lisanslama yapamıyoruz. Bu durumda ne yapabiliriz ?
Hocam yükleme yaptığımız birçok tahta oldu. Windows 10 pro, windows 8.1 pro olan tüm sistemler windows 10 pro education olarak lisanslanır. Benim okulumdaki tüm tahtalar da o şekilde oldu. Yükleme yaptığınız tahtalarda internet var mıydı?

Geri