Faz 2 tahtalarda garantisi bitti mi

Kodla Büyü

ekinci.esma21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşalr merhabalar benim okulum faz 2 tahtaların teknik sıkıntıları nı çözmek için Vestel servis çağırdım fakat kilit değişiminde benden ücret istediler garanti dahilinde değil diye ben ne yapabilirim PEki bu konuda

Bazıları bozulmuş bazıları kırılmış sadece kırık olanları nı parasını vereceğiz o zaman

Garantisi tahtanın sağında yazar hocam gri metalik kısımda. Bircok sey garantiye girmez ama ne hikmetse.

Tahtanın yan tarafındaki etikette garanti süreleriyle ilgili bilgi vardı hocam. Oraya baktınız mı?

Hocam Ewt baktım 2020 de bitiyor ama kabul etmiyorlar ben nereye şikayet edebilirim milli eğitim de başa çıkamıyor çünkü böyle çalışıyorlar hep boşuna bütün okullardan para alınıyor gereksiz yere

Hocam Ewt baktım 2020 de bitiyor ama kabul etmiyorlar ben nereye şikayet edebilirim milli eğitim de başa çıkamıyor çünkü böyle çalışıyorlar hep boşuna bütün okullardan para alınıyor gereksiz yere
Hocam pdf formatında bir belge vardı.. Hangi iş garanti kapsamındadır veya değldir diye. O belgeyi bulun bir bakın derim. Teknik servisler de affedersiniz ama işi cıvıtmaya başladı. Bu arada FBTR İl koordinatörünüze ulaştınız mı?

arkadaşalr merhabalar benim okulum faz 2 tahtaların teknik sıkıntıları nı çözmek için Vestel servis çağırdım fakat kilit değişiminde benden ücret istediler garanti dahilinde değil diye ben ne yapabilirim PEki bu konuda

Hocam her tahtanın bir sefere mahsus (sebep ne olursa olsun) ücretsiz olarak kilidini değiştirmek zorundalar. Aynı kilit ikinci sefer kullanılamaz hale gelmişse o zaman ücret isteme hakları var diye biliyorum.

Hocam kilit garanti dışı. Para istiyorlar. Bende atak kullandığım için bozuk kilidin iç aksamı söküp sadece kulp görevi görmesini sağladım. Yani yaptırıp para vermedim.

Kilit konusunda maalesef durumlar böyle. 60 TL istediler kilit başına bizden...

Hocam pdf formatında bir belge vardı.. Hangi iş garanti kapsamındadır veya değldir diye. O belgeyi bulun bir bakın derim. Teknik servisler de affedersiniz ama işi cıvıtmaya başladı. Bu arada FBTR İl koordinatörünüze ulaştınız mı?
Hocaö ilçe koordinatöre söyledim oda bazıları değiştiriyor bazıları değiştirmiyor diyor Yani milli eğitimle alakalı bir durum biraz biz ne kadar kendimizi yorsak da faydalı olmayacak

Bazı durumlarda istiyoruz diyorlar bende itiraz etmedim idare de bu konu ile ilgili ilçe mem in bu şekilde çözüm yolu bulduğunu söyledi Yani onlara kalsa hiç bakmayacaklar 12 yakın kilit değişti 300 yakın para verdik gereksiz di birde ilk kilit değişen tahtalar da var söylüyorum anlamıyorlar değişmez diye artık bende uğraşmıyorum artık

kilit değişimine 58 tl + kdv istiyorlar, 2 yıl önce ücretsizdi ama artık ücretli maalesef, her ne kadar zaten kalitesizdi ve sorumsuz öğrencilere 2 gün bile dayanmaz demişsek te, yapacak birşey yok.

Geri