Fatih tablet Arıza Kaydı

Kodla Büyü

yağmur07

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Tabletleri dağıttık, aktivasyonlar da tamam. Sıra geldi arızalara..Arıza bildirimlerini nasıl yapıyoruz arkadaşlar?

aşağıdaki bi paylaşım yapmışlar ama denemedim
Arkadaşlar arızalı tabletler (General Mobile) ile ilgili (kilitlenme, resetlemeye rağmen kilitlenme gibi) sorunlarda;

http://www.telpa.com/Servis

bağlantıda belirtilen adrese arızalı tabletleri kutusuna koyarak içlerine bir kağıda Öğrencinin Adı, TC Kimlik Numarası, Veli Telefonu, Adresi (Öğretmeninse arızalı tablet öğretmenin bilgileri) gibi bilgilerini ve arıza nedeni yazarak tüm tabletleri güzelce kutulayıp servise gönderiyorsunuz. Yaklaşık 20 iş günü içerisinde arızanın giderilip geriye gelmesini bekliyorsunuz.

Yurtiçi ve MNG Kargo ile anlaşmaları olduğu için okuldan gönderiyi yapıyorsunuz kargo şirketini çağırıp.

bende de aynı hatayı veriyor ama ben sol üst taraftaki kaydet butonunda yine de kayıt yaptım. Ama sistemde sorun var. MEB Yegitek aradım bugün onlarda bu sorunun olduğunu en kısa zamanda çözüleceğini söylediler..

Ben dün telpa İstanbul merkez servisini aradım. Yurt içi ve mng kargo ile tablet sahibi arızalı tableti karşı ödemeli olarak gönderebilir dediler. Ama onlar bizim resmi işleri bilmiyolar tabi. Sonradan bi sorun çıkmasın diye şu arıza kayıtlarını bekliyoruz şimdilik.

Az önce öğretmen için arıza kaydı yababildim pybs den. Ama öğrenci tabletleri görünmediği için yapamadım.

Aynen siliniyor ve zaten sayfada Arıza Türünü seçtikten sonra arıza kaydı oluştur dememe rağmen arıza tipini seçin yazısı çıkıyor.

Hocalarım haftalar öncesinden bi arıza bildirimi yapmıştık kargo almak için yeni geldi adres neresi pybs de bunla ilgili birşey gören var mı?

Ben bi öğretmenimiz için arıza kaydı yaptım demiştim. Arıza Sayfası yenilendi biliyosunuz. Kayıt hala görünüyor ama arıza tipi silinmiş ve o kısma hiçbişey giremiyorum. Ayrıca yeni kayıt da yapamıyorum. Arızalar birikmeye de başladı.. PUFFFFFF :?

Arkadaslar ariza kaydini yazdiktan sonra sectiginiz ariza kaydinin ilerisinde bosluga tikladiginizda o ariza ile ilgili acilir menu aciliyor onu sectiginizde kayit ediyor silunmiyor....

Bugun mudur yrd. Aradi sana kotu haberim var dedi. Yarin tabletler gelecek dwdi cumartesi gunu valla baska bi bolum okusaydim kesje

Ben bugün öğrenciye ait tabletin arıza kaydı pybs den girdim (Ekran arızası). Sonra Mng kargoyu aradım gelip okuldan aldılar.

benim öğrencim proje yarışmasına yablet takip programı yaptı. canlı destek kısmı bile var. kşke onu bağışlasaydık....

MNG kargo ücreti peşin vereceksiniz dedi birde sorumluluk kagidi imzalamamiz gerekiyormus kirilir falan diye basina gelen var mi boyle

TRABZON AND. İ. H .LİSESİ,
selam arkadaşlar ben pybs okul sisteminden bir çöğretmen arıza kaydı verdin bir aydır tık yok

Arıza kaydını girdikten sonra İzmit MNG Kargoyu aradım. Biz gelip alıyoruz hocam dediler ücret ödemiyorsunuz dediler ve 1-2 saat içinde gelip tableti aldılar. 21 Mart ta teslim ettim Pybs den bakıyorum yetkili servisin aldığı falan gözükmüyor. Beklemedeyiz:)

Ariza kaydini girdikten sonra öğrenci kendisi gonderse kargoyu olabilir mi acaba

Arıza kaydını sisteme gireli neredeyse 2 hafta oldu ama halen kargo görevlileri gelmedi, çözüm öğrencilerin yada idarenin göndermesi bence

Geri